PDA

View Full Version : Moderated: Има ли вероятност да съм бременна?



erdrec
09-19-2006, 12:21
pravih sex s prezedvativ no sled 2 dena mi doide ima li veroqtnost da sum bremenna?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

teen_girl4e
09-19-2006, 12:40
dai malko pove4e info po princip tova 4e ti e do6lo e simvol na tva 4e vsi4ko e ok i ne si bremenna normalno e da ti podrani spoko macka a ina4e koga g/d trqbva6e da ti doide

SEXtreme
09-19-2006, 13:29
слушай сега - цикълът идва, когато няма оплодени яйцеклетки(или нещо подобно). Един от знаците, че си бременна е цикълът да НЕ ти дойде....ти да не си 2ри клас??? :roll: :roll: :roll:

PublicEnemy
09-19-2006, 14:01
Офффф... да бременна си и щом ти е дошъл след 2 дни значи , че ше бъдат тризнаци , честито !!! Единственото ти решение е да умотаеш примката ! :evil: :smt013 А ... един въпрос , на колко години си ?

jamaica_beats
09-19-2006, 14:19
Zdr imam problem.Cikula mi zakusnqva s 1 sedmica i imam opaseniq,4e sum bremenna.No si pravih 2 testa za bremennost i sa otricatelni.Neznam kvo stava.Dali moga da raz4itam na rezultata ot testovete.I ako e taka,kakva moje da e pri4inata da ne mi idva?Pls daite suvet! :(

PublicEnemy
09-19-2006, 14:29
Zdr imam problem.Cikula mi zakusnqva s 1 sedmica i imam opaseniq,4e sum bremenna.No si pravih 2 testa za bremennost i sa otricatelni.Neznam kvo stava.Dali moga da raz4itam na rezultata ot testovete.I ako e taka,kakva moje da e pri4inata da ne mi idva?Pls daite suvet! :(
1.Уточни правила ли си секс за да имаш такива опасения или просто ти закъснява и си решила че си бременна?#-o
2.Използвала ли си предпазни средства и от сега ти казвам,че ако си го правила анално или орално няма шансове да си бременна?
3.Щом тестовете са били отрицателни значи няма за кво да се притесняваш!