PDA

View Full Version : между две момчета:(



asiana_16f
09-19-2006, 13:09
Ходя с мой съученик(К.) вече 6 месеца.Напоследък харесвам и едно друго момче от класа(В.,приятел на К.).Не искам да късам с К.,близки сме,а и е най-добрият ми приятел от класа,а и от момчетата като цяло.Но не съм безразлична към В. На всичко отгоре напоследък В. ми споделя за някакво момиче,което харесва(казал е само на мен) и дори ме помоли за съвет как да я спечели.Не искам да губя приятелството на К.,но не искам с В. да сме 'само приятели'.Какво да правя?:(

koalka
09-19-2006, 13:13
Ами този В. харесва друго момиче,така че шанса ти е наистина малък.Незнам дали чувствата му са големи или не.И към двамата като чета постовете ти нямаш големи чувства,харесваш и двамата и искаш да си с двамата.Може би не искаш да си сама,но според мен трябва да се опиташ с В.,а ако вече не харесваш с гаджето си,по-добре се раздели с него.

iiirish
09-19-2006, 14:57
не можеш да накараш едно момче да има чувства към теб при положение, че има такива към друга. за съжаление не можеш да направиш нищо освен да останеш с К. иначе ако рискуваш, би пропиляла шанса и щастието си в замяна на хладно безразличие

Obitax
09-19-2006, 15:02
Ходя с мой съученик(К.) вече 6 месеца.Напоследък харесвам и едно друго момче от класа(В.,приятел на К.).Не искам да късам с К.,близки сме,а и е най-добрият ми приятел от класа,а и от момчетата като цяло.Но не съм безразлична към В. На всичко отгоре напоследък В. ми споделя за някакво момиче,което харесва(казал е само на мен) и дори ме помоли за съвет как да я спечели.Не искам да губя приятелството на К.,но не искам с В. да сме 'само приятели'.Какво да правя?:(

prosto se klonirai i vs 6te e ok i K. i V. 6te sa dovolni

09-19-2006, 15:28
Tova zvu4i leki4ko kato istoriqta v OTH ot pyrvi sezon,samo deto tam e edno mom4e s 2 momi4eta. :-D

asiana_16f
09-19-2006, 15:38
Аз не искам да притискам В. да ми става гадже,знам че не това е правилното решение.С него нямаме шанс,защото с К. са приятели и нито В. нито аз бихме искали да нараним К.Но как да се справя с чувствата си към В.?Той споделя с мен доста лични неща,така де,приятели сме,но не искам да загубя К.,който пък ми е най-близък от всички(макар че не винаги ме разбира).

No_LiMiTe^f
09-19-2006, 16:15
Не можеш да ходиш и с двамата!Трябва да избереш!Но щом имаш толкова хубава връзка с К. защо ти е друг!Всеки си има временни увлечения-Не се подаваи!

carevi4noto_momi4e
09-19-2006, 16:41
moje momi4eto koeto haresva da si ti oba4e poneje K. my e fr da ne iska da go narani :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sunny_girl16
09-19-2006, 17:13
ami prosto shte trqbva da se susredotochish vurhu vruzkata si s K. i misli za B. samo kato za priqtel i nishto poveche. Spored men tova e nai- pravilniq podhod v sluchaq.

nasty_f
09-19-2006, 17:29
По-добре кажи на К.,че не искаш да си с него,от колкото да го лъжеш.Кажи му,че искаш да си останете само приятели(знам,че е почти невъзможно,но по-добре.Все пак няма две добри),а за В. ....,може найстина да е имал в предвид теб :wink: .Ако не го убеди поне да ти каже кое е момичето,уж за да знаеш как да му помогнеш.И като разбереш коя е,ако не си ти....не знам...по-добре кажи,че не знаеш как да му помогнеш и го отбягвай...всичко се забравя :wink:

juliana_joli
09-19-2006, 20:09
awe ebasi pletenicata nishto ne razbrah! :shock: koito moje da mi obiasni na bg :-D

09-19-2006, 20:19
Курва...Харесвала ми 15 човека.Харесай си някой и с него ходи.

piska_
09-19-2006, 20:20
Помисли си добре преди да направиш каквото и да е :wink:

Bradshaw
09-19-2006, 20:29
Азиана 16, до известна степен ти си достойна за завист, тъй като цели две момчета са заслужили вниманието ти и можеш да избираш. Други хора в повечето случаи не могат да си харесат нито един.
Съветът ми към теб е да прецениш много добре ситуацията. От това, което пишеш, разбирам, че К. ти е по-близък във всяко едно отношение и очевидно връзката ви е по-дълбока, тя съчетава приятелство и интимни отношения. От друга страна сякаш В. е просто едно увлечение. Помисли добре кое е по-важно за теб. Стабилните отношения с К. или новата забежка. Все пак един път си млада и сега е времето за нови изживявания. Всъщност, дори самия факт, че поглеждаш друго момче означава, че нещо не ти достига в К. Само знай, че не можеш да яздиш два коня едновременно ;)

WILD__BOY
09-19-2006, 20:30
Искаш един здрав бой! Малка интригантка.

zoben_pitbul
09-20-2006, 09:37
Еми няма смисъл да си с к след като нямаш чувства към него-така само го лъжеш.Щом обаче в харесва друго момиче и дори нещо повече-казал е САМО на теб не смятам,че имаш някакъв шанс поне за момента с него.Във всеки случай се раздели с к и се постарай това да стане така,че да си останете приятели и вече от там нататък си прецени дали въобще има смисъл да се пробваш с другото момче.

Mike-Jones
09-21-2006, 02:44
aide u 4ofkata zemai go

09-21-2006, 05:09
заради такива като теб на викат на жените КУРВИ!
А да забравих да добавя КУРВА СИ БЕ!

Mike-Jones
09-21-2006, 07:38
заради такива като теб на викат на жените КУРВИ!
А да забравих да добавя КУРВА СИ БЕ! =D> =D> =D>

zoben_pitbul
09-21-2006, 09:39
заради такива като теб на викат на жените КУРВИ!
А да забравих да добавя КУРВА СИ БЕ!
Ама и това е вярно :lol: