PDA

View Full Version : ето и моят проблем дано успеете да помогнете



тъжната
09-19-2006, 14:26
Хайде дойде и моят ред да си споделя проблема,който ме измъчва от даста време...
Значи преди някъде допреди около 2 месеца,ходех с едно момче,което смея да твърдя обичах от цялото си сърце и душа.Обаче поради няколко лични причини,аз започнах да мисля,че ние сме заедно по навик & всичките ни чувства са възоснова на навика....Като пълна глупачка поисках и се разделих с момчето,което тогава обичах толкова силно и искрено,като си внушавах,че ми е мъчно единствено защото съм свикнала с него.... Мина известно време и аз реших,че за да го забравя,най-добре ще е да тръгна с друго момче-и така и направих...Ходихме известно време,обаче с всеки изминал ден аз се обеждавах все повече,че НАИСТИНА обичам това момче...без него се чувствах някак си празна,не намирах смисъл да се усмихвам да се радвам на живота ми..Преди някъде около седмица реших,че щом си обичам бившият приятел нищо не ми пречи да опитам да поговоря с него...Няколко дена ходех да го виждам,но всеки път когато го видех не издържах и избягвах....та аз нямах сили дори да го погледна в очите след огромната мъка,която му пречиних.... Днес за пръв път се усмилих,отидох при него,а той ме гледаше с толкова много омраза ;( Помолих го да поговорим,той каза,че нямал време,аз му хванах ръката за да го дръпна за да поговорим,а той само се обърна и ми отвърна "махай се"...нямате и на идея колко омраза имаше в погледа му,а толкова много се обичахме...знам,че само аз съм си виновна,но ви моля който може да ми помогне... защото наистина незнам вече какво да правя...
благодаря,че си загуби времето да четеш моите проблеми,които със сигурност не те касаят,но ако можеш да ми помогнеш ще ти бъда вечно задължена...

iiirish
09-19-2006, 14:37
момчето е осъзнало, че след като си го напуснала явно не си го обичала толкова колкото си казвала и си го лъгала, или може би просто, че вече не го обичаш. от това няма как човек да не се почувства засегнат. не пришпорвай нещата. накарай го да забележи, че искаш да поправиш грешката си, а ако той не иска да си отвори очите и да види любовта ти, тогава накрай целия свят да разбере за чувствата ти. колкото и глупаво да звучи понякога чуждото мнение повече влияе ;)

CrazyWitch
09-19-2006, 14:44
Сега ще ти разкажа моята подобна история.

Сегашния ми приятел също така като тебе реши, че не ме обича и се разделихме. След 4 дни дойде до градчето в което живея и общо взето искаше да поговорим. Поканих го. Поговорихме си. Простих му. Дадох му шанс, понеже много го обичам и много ме боля от раздялата.
Не исках да го губя.
Не знам дали щях да направя същото нещо.. т.е. да се опитам да преминем през тоя период, ако беше тръгнал с друго момиче.
На дали. Нямаше да си го позволя. Явно грешката е там, че си го заебала .. зареди едното нищо и си тръгнала с друго момче.
И аз съм се замисляла дали не е по навик мойто.., но .. виждам, че не е така. Понеже не може да ми пука толкова много като се скарам с половинката си или пък толкова много да ми липсва всеки миг (понеже той е от Варна).
Другия път.. като обикнеш някого сподели с него за колебанията си, ако тогава имаш такива... и остави времето да го покаже. Недей прибързва. Не знам как би спечелила това момче отново.
Той е много силно наранен. 100% не знаеш как е страдал той.. и 100% изтрадал цялата случка повече от тебе, ако наистина те обича.

marina star
09-19-2006, 14:47
spored men ti prosto si igrae6 s lubovta i sama si sazdava6 problemite mom4eto ima paln osnovanie da ti se sardi za6toto moje bi se 4uvstva dostata4no prenebregnat i izlagan pri polojenie 4e ti sama kazva6 kolko ste se obi4ali ne e trqbvalo da si igrae6 s 4uvstvata i na dvama vi ,taka,prosto za raznoobrazie

cool__girl
09-19-2006, 14:54
naistina postypkata ti ne e mnogo pravilna no kakto ve4e nqkoi kaza opitai se da go naakarash da zabeleji 4e se opitvash da opravish ne6tata... uspeh

09-19-2006, 16:24
Единственият съвет, който мога да ти дам, е да не се вманиячаваш и да не си втълпяваш мисълта, че на всяка цена трябва да си с него. Доказано е, че колкото повече тичаш по един човек толкова повече той се дърпа. И в случая ти не си в изгодна позиция. Ако не ти даде възможност да му кажеш какво искаш и чувстваш, не си усложнявай живота - приеми, че така е трябвало да стане и гледай напред ... все пак нали трябва и грешки да се правят, за да има от какво да се учим....
:arrow: Take it easy :!: :!: :!:
успех \:D/
:smt046

carevi4noto_momi4e
09-19-2006, 16:35
emi zaduljitelno napravi o6te edin ili 2 opita da my kaje6 vsi4ko i ako pak se durpa zna4i ve4e ne te obi4a i su4ko e zagubeno i 6te e vreme da si nameri6 njkoi drug

juliana_joli
09-19-2006, 20:48
Taka... Spored men ima 2 varianta: 1 e da si zapulnish vremeto s vsiakakvi raboti za da nimash vreme da mislish za nego; da hodish na novi mesta i da se zapoznavash s novi hora(na diskoteka ili dori i v neta), a drugiat e da go hvanesh za ruka i da go dupnesh(shte ne shte :-D ) za rukata i da mu kajesh istinata; da mu napishesh pismo ili neshto podobno! Uspeh!

koalka
09-20-2006, 15:07
Опитай се да поговорите и да му обясниш,че го обичаш и гопитай за чувствата му и най-вече му се извини и признай грешката си.Наранен е много и твърде е възможно нищо да не стане.