PDA

View Full Version : Влюбена съм!



влюбена-и-секси
09-19-2006, 14:37
Влюбих се до полуда в инкасатора за ток. Всеки път като идва да носи бележките и аз се обличам така нахакано, че да привлека вниманието му, но той е прекалено делови с мен. Имам си приятел, но нещата куцат между нас, а и родителите ми не го одобряват. С инкасатора споделих веднъж някой неща и от тогава си говорим на вратата, но ми е неловко някак, как да му предложа. Той е доста по-голям, а аз не ми стига смелост или не знам. Бихте ли дали съвет?

iiirish
09-19-2006, 14:40
глупав проблем :-s явно имаш доста развинтено въображение, че да се влюбиш в инкасатора, още повече и да си говорите на входната врата :-s

какво да ти кажа... понякога е по-лесно да се разделиш с някого, отколкото да направиш стъпка към нова любов!

marina star
09-19-2006, 14:53
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: pone pi4 li e toq inkasator
in ne ti podcenqvam 4uvstvata ama mislq 4e tva e prosto fizi4esko privli4ane i momentno uvle4enie

No_LiMiTe^f
09-19-2006, 14:54
наистина малко е смешно!Но...като го харесваш толкова докато си говорите може по някакаф начин да му предложиш да отидете на кафе!Просто да го вмъкнеш!:):)

tX
09-19-2006, 14:55
Влюбих се до полуда в инкасатора за ток. Всеки път като идва да носи бележките и аз се обличам така нахакано, че да привлека вниманието му, но той е прекалено делови с мен. Имам си приятел, но нещата куцат между нас, а и родителите ми не го одобряват. С инкасатора споделих веднъж някой неща и от тогава си говорим на вратата, но ми е неловко някак, как да му предложа. Той е доста по-голям, а аз не ми стига смелост или не знам. Бихте ли дали съвет?
Влюбен съм в лелката дето отчита водомерите...
Всеки път като дойде да засича водомера се чудя дали закачливо да я попитам 'да промиеме тръбите, а ?'. :-s

alkobalko
09-19-2006, 14:58
глупав проблем :-s явно имаш доста развинтено въображение, че да се влюбиш в инкасатора, още повече и да си говорите на входната врата :-s

какво да ти кажа... понякога е по-лесно да се разделиш с някого, отколкото да направиш стъпка към нова любов!
Мдам.

sunny_girl16
09-19-2006, 15:35
глупав проблем :-s явно имаш доста развинтено въображение, че да се влюбиш в инкасатора, още повече и да си говорите на входната врата :-s

какво да ти кажа... понякога е по-лесно да се разделиш с някого, отколкото да направиш стъпка към нова любов!
Мдам.

suglasna sum

Bloodlust
09-19-2006, 16:04
Да се смея ли да плача ли?!? :mrgreen: :cry: :mrgreen: :cry: :mrgreen: :cry: Все съм мислила, че има прости хора ама... ти ми съсипа представите :mrgreen: Влюбена в инкасатора ...ХА! Я не вкарвай вицове. Що за простия! Влюбена била :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Абе момиче ти на колко си? И изобщо знаеш ли, какво е това нещо любов?!?... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Още малко и ще падна от стола, от смях :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Е не бой се - ако с инкасатора не потръгне винаги можеш да пробваш, както каза tX с водопроводчика :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

piska_
09-19-2006, 20:43
глупав проблем :-s явно имаш доста развинтено въображение, че да се влюбиш в инкасатора, още повече и да си говорите на входната врата :-s

какво да ти кажа... понякога е по-лесно да се разделиш с някого, отколкото да направиш стъпка към нова любов!
Мдам.

suglasna sum
И аз :wink:

priti_kiti
09-19-2006, 20:55
аххахахаа
аз пък съм влюбена в продавача на риба под нас :lol: :lol: :lol:
единственият малък проблем е,че е на 44,щастливо женен с три деца..но нищо де,аз пак ще си се обличам по-предизвикателно и ми стискайте палци да ми обърне внимание!!

:lol: :lol: :lol: :lol:

IdiOtKa
09-19-2006, 20:57
е баси лиготииите ! маи ти по цял ден няма какво да правиш !

09-19-2006, 20:58
Другия път му предложи ;)

kAdrOkoSkA
09-19-2006, 20:59
Xaxax... ne che neshto ama... :mrgreen: Ne si vnushavai gluposti milichka... kato ti lipsva neshto, gledai da go tarsish an mesta kudeto moje da ti otvarnat.

WILD__BOY
09-19-2006, 21:04
Съвета ми е да спреш амфетамините!

cvetityy
09-19-2006, 21:09
Влюбих се до полуда в инкасатора за ток. Всеки път като идва да носи бележките и аз се обличам така нахакано, че да привлека вниманието му, но той е прекалено делови с мен. Имам си приятел, но нещата куцат между нас, а и родителите ми не го одобряват. С инкасатора споделих веднъж някой неща и от тогава си говорим на вратата, но ми е неловко някак, как да му предложа. Той е доста по-голям, а аз не ми стига смелост или не знам. Бихте ли дали съвет?
Влюбен съм в лелката дето отчита водомерите...
Всеки път като дойде да засича водомера се чудя дали закачливо да я попитам 'да промиеме тръбите, а ?'. :-s

аааа не ще ме скъсаш :smt005 :smt005 :smt005

кефиш ме

Obitax
09-19-2006, 21:24
Съвета ми е да спреш амфетамините!

amfetite sa si mnogo gotini :wink:

PublicEnemy
09-20-2006, 10:43
Съвета ми е да спреш амфетамините!

amfetite sa si mnogo gotini :wink:
Така като те гледам и ти треа да ги спреш шот на нищо не приличаш вече!

BeBcHeTo
09-20-2006, 10:45
глупав проблем :-s явно имаш доста развинтено въображение, че да се влюбиш в инкасатора, още повече и да си говорите на входната врата :-s

какво да ти кажа... понякога е по-лесно да се разделиш с някого, отколкото да направиш стъпка към нова любов!
Мдам.

suglasna sum
И аз :wink:
И аз сам на тфа мнение

KisskilleRcHe
09-20-2006, 10:50
Аз пък много се влюбих в касиерката на касата, където си плаштам нета.... Тя не е много стара само с 40 години е по-възрастна от мен, но за любовта няма граници!!!!!!!!!!! А бе вие сте ненормални как може такофа нещо???? :smt093

koalka
09-20-2006, 14:59
глупав проблем :-s явно имаш доста развинтено въображение, че да се влюбиш в инкасатора, още повече и да си говорите на входната врата :-s

какво да ти кажа... понякога е по-лесно да се разделиш с някого, отколкото да направиш стъпка към нова любов! Съгласна съм,но ако темата не е ебавка по-добре не лъжи приятеля си,а се разделете.

zeni
09-21-2006, 16:26
I az sa6to sam blybena pa kakvo.Mo 6tom si vlqben pravi glyposti.pokanigo na kafe ili razberi ne6to za nego.no ne se predavai 6tom go obi4a6 se bori za nego za6to zivota e edin. pravi glyposti,no samo togava kogato si sigoren.borise za nego ne go izpyskai.posly6ai saveta mi za6to az sam go izpitala i ako go izpysne6 6te sazalyava6 i to mnogo.ako go izpysne6 6te strada6 mnogo povyaraimi