PDA

View Full Version : pomognete mi plsss



09-19-2006, 15:48
s priqtelq mi se zadovolqvame samo oralno i dvamata... na nqkolko pyti opitahme... i s ediniq pryst nqma problem ama kato dodie i vtoriq men mnogo me boli i vse ni6to ne stava... molq vi pomognete mi :(

PublicEnemy
09-19-2006, 15:54
...i s ediniq pryst nqma problem ama kato dodie i vtoriq men mnogo me boli i vse ni6to ne stava...
Нещо немога да разбера какво точно искаш да кажеш...какво трябва да стане ?

The.Hard.Way
09-19-2006, 16:20
Искаш да кажеш, че когато той те задоволява само с един пръст всичко е наред, а когато ти вкара и втория, започва да те боли. Причините може да са много, но на мен лично ми се струва, че си още малка за секс, щом те боли или той е твърде груб или просто на момента не си била предразположена и отпусната. Опитайте пак по-нежно и бавно и всичко ще е наред. :)

teen_girl4e
09-19-2006, 16:21
ami ne si se otpusnala 4esto sre6tano kak da ti pomognem prosto se opitai da ne misli6 mn i da ne se pritesnqva6 napalno e normalno da boli no ne e bolka za umiranestiskai 1-2min i posle si4ko ok kolko po golemi bolki ima po sveta pak viq sq....

krem4et0
09-19-2006, 17:08
Ако искаш да правиш секс-ще потърпиш малко.да боли,но не чак толкова,колкото си мислиш.Това е най-силната болка,която ще изпиташ.Стане ли разкъсването-няма да боли толкова!

AmbeR
09-19-2006, 20:40
Дам...кремчето ти каза така си е боли много но за момента и след което вече следващите пъти е много по добре и след 3 4 път ако си отпусната ще ти е супер вече...

gazarka
09-19-2006, 21:14
ako si se stegnala ne stava zatova prosto se otpusni

со куул
09-20-2006, 01:01
е зависи, ако пръстите му са кат кебапчета, я разбирам :-k

romantichna^
09-20-2006, 12:22
prosto se otpusni i ne misli zatova koeto si chuvala che mnogo boli i t.n. vqrno pri vseki e razlichno moje da boli moje da ne te boli... prosto se otpusni.aide uspeh

09-20-2006, 12:24
ne smqtam che sym malka.. na 17 sym, spored men tova e dobra vyzrast a i sym sigurna v 4oveka... otpuskam se ne msilq zatova no prosto ne se polu4ava i az neznaq zashto taka

maybelline
09-20-2006, 17:41
Ако си вкарва вторият пръст невнимателно е нормално да те боли.Кажи му как да го прави,за да не те боли.Например след като вкара частично единият пръст,другият да го последва по същия път(защото ако в началото вторият влезе не акто първият,ами по-ниско например,ще боли).Ако и така те боли,може би не си достатъчно овлажнена(а това е важно,за да влиза каквото и да е във вагината ти - пръст,2 пръста,пенис и т.н.).След като се погушкате малко повече,ще се възбудиш и => ще се овлажниш повече.