PDA

View Full Version : Help



Mo
09-19-2006, 15:55
Може ли да ми помогнете с една работа :D Значи нова съм тук и незнаех къде да пусна темата за това я пуснах тук надявам се да не съм обуркала нещо работите :D Да ми помогнете с едно нещо ходя с един мъж от 2 години и искам да му направя някаква изненада да разнообразя обстановката малко защото живеем в малък град и всичко е еднообразно :o И ако можете да ми предложете нещо ще съм благодарна много пишете всичко каквото ви доиде на ум :D

No_LiMiTe^f
09-19-2006, 16:11
Може да излезете някаде извън града!На някоя хижа или вила!(предполагам че сте го правили за тва време!)Но ако сте заедно винаги може да се намери нещо интересно и забавно,дори и да живеете в тъп град!

e_l_i_z_a
09-19-2006, 16:12
Стриптийз,вана заедно,масаж с хубави масла преди лягане(може и да няма спане... :lol: ),през нощта да го събудиш за секс,закуска в леглото,хващаш едно розово или квот си поискаш моливче(за тяло-от тези за устни,очи...абе лице изобщо) и надраскваш нещичко по които си части на тялото искаш-KISS ME върши работа,или пък някое цветенце,стрелкичка и тн...каквото ти душа иска :D И обяви урок по четене :lol: .Излезте някъде на излет само двамата или пък с приятели.Бой с възглавници,бой с торти,сметана.... :smt005 Ми засега само това се сещам :roll:

carevi4noto_momi4e
09-19-2006, 16:38
axax qko... :lol: mi da ti kaja spored mene mojete nasitina da izlezete izvun grada ili su6to 6te e dobre ako otidete na romanti4na ve4erq v njkoi hubav restorant

juliana_joli
09-19-2006, 20:41
Emi kakto si precenish! No spored men mojesh da izmislish specialna "progarama". Moje naprimer da se suberete s priateli i da go izvikash v toaletnata i da mu kajesh da doide s teb na edno miasto... Zavedi go na niakoe osamoteno mestence...Mislia 4e znaesh kakvo da sledva :-D.... I da si prekarate super!