PDA

View Full Version : полижинакс(вагинални глобули)



09-19-2006, 18:24
zdr,vuprosa mi kum vas momi4eta e dali ste polzvali tezi vaginalni globuli,dali e imalo efekt pri vas,na men mi gi izpisaha za gubi4ki.I kak to4no da gi postavqm kolkoto se moje po-navutre kato te predstavlqvat kapsula s te4nost vutre i kato se opitam da q nabutam vautre tq se puka.Chakam s neturpenie otgovorite vi.

assassingirl
09-20-2006, 22:10
Az sym gi polzvala pri mene nqma6e efekt ot tqh bqha mi izpisali edni dr julti na cvqt bqha zabravih kak se kazvaha na sy6tia princip i pomognaha...otnosno pukaneto...predpolagam 4e ima6 manikur ;] pone na pokazaleca gledai da nqma6 manikur :) pri men ne sa se pukali probvai da gi postavi6 kleknala...az taka pravih i s 1 pryst izbutva6 navytre...postaviah gi predi lqgane za da moje te4nostta uj da se zadyrji pove4e vytre (ako gi slaga6 prez denq izti4at po byrzo kato si prava normalno) nadiavam se 4e pomognah :lol:

Nifada_
09-21-2006, 20:57
На мен също не ми помогнаха, дори два пъти ги слагах. Все едно, на теб може да помогнат, но като я сложиш вечерта преди лягане си сложи и солидно количество памук или превръзка, защото изтича доста голямо количество и много цапа ако не си добре "подплатена"