PDA

View Full Version : Въпрос за ВНУШЕНИЕТО



09-19-2006, 21:05
Внушавате ли си понякога че партнюьора ви (в моя случай момичето до мене) не ви харесва както преди и че са и изстинали чувствата,че не ви обича както преди,че преди ви е целувала много повече а сега пак ви целува но не чак толкова мн. ... и пример 30 мин. не ви целува както хората а след това ви компенсира и с една целувка компенсира всичко и разкарвате внушенията,след това пак идват тия внушения и пак си отиват ... Понякога си мислиш че ти първи я целуваш а защо не те целува тя първа,а понякога защо първи казваш че обичаш,а в интересна истината и тя те обича и тя друг път ти е казвала първа че те обича ... Аз за мойто гадже съм сигурен че ме обича убеден съм и го знам както и тя самата го знае. И все пак поради едни гафове тия дни сичко си е ок даже снощи плака по телефона че не иска да се разделяме,а днеска просто си внушавах че е така,когато я изпращах си се целувахме дълго и страстно както друг път и внушенията ми отбягнаха и я питах дали чувствата са и същите както преди и тя ми каза да и ме попита същото.Вие как мислите въобще за въпроса с внушенията и може и да кажете и моя случай :)

Obitax
09-19-2006, 21:17
ni6to li4no no taq tema e bezkraino tapa

iiirish
09-19-2006, 21:23
не съм съгласна, че темата е тъпа.
по въпроса! само чрез едно нищо и никакво внушение без никакво покритие човек може да загуби много - човека до себе си! внушението според мен е породено до някаква степен и от ревността, защото в страха си да не загубиш един човек, ти следиш всяко негово движение. и при най-малката промяна незабавно реагираш, за жалост не винаги както трябва!

на мен ми се е случвало в интерес на истината, но то не е било трайно внушение, а просто нещо моментно от порядъка на няколко минутки, докато се усетя какви абсурдни неща ми минават през главата ;)

но пък понякога не е само до внушение... а може би и в него има истина... понякога!

miloto_girl_4e
09-19-2006, 21:33
Не са ми минавали такива глупости през главата... :?

Axxxel
09-20-2006, 00:34
Даже не го дочетох до края...3-4 изречения и ми е ясно...прекалено много се страхуваш за връзката Ви и постоянно се мяташ у некви филми...Колкото по-малко мислиш и си въобразяваш неща на тая тема, толкова по-добре.Щом човекът до теб е решил да бъде с теб, значи те обича...

alkobalko
09-20-2006, 05:20
Понякога заради едно внушение може да изгубиш човекът до себе си. Щом си я попитал дали всичко е като преди и тя ти е казала да, лично според мен не трябва да се вкарваш в някакви филми и да си сапваш моментите с нея.

CrazyWitch
09-20-2006, 07:08
Еми на момента.., ако направи нещо или каже нещо което да не ми хареса.. и да ме изнерви викам :"Ми ти не ме обичаш"
Аз .. така де малко лига го карам.. ама той се нерви и все ми казва никога повече да не го казвам понеже не е вярно.
Или.. ако почувствам нещо такова, ще седна да поговоря с него. Направи и ти така.. Т.е. питай я за чувствата и.. обича ли те.. така профилактично.

Nightmare
09-20-2006, 11:51
Случвало ми се е да си внушавам разни глупости, но това се случва, когато прекалено много се вглъбиш в дадена връзка, когато започнеш да си мислиш, че ако не си с човека, който искаш нищо няма смисъл. Случи ми се да допусна един човек близо до себе си, да не си оставя никакво лично пространство, да дам всичко на него, което беше грешка. Започнах да се страхувам прекалено много да не го изгубя, което проваляше връзката. По добре не прекалявай, когато се отдаваш, остави и за себе си нещо.

09-20-2006, 14:04
Снощи и днеска 2 пъти ми каза първа че ме обича и всичко е ок :) Мисля че е грешка да я питам дали е вярно щото аз знам че е така и само ще я издразня :)
Поне аз се дразня когато тя ми каже преди 'ама ти не ме обичаш' ... :)

Нали не трябва да ми прави впечатление когато тя иска да излиза с приятелките си без мене просто и липсва свобода и аз трябва да я давам нали така.Някой път си внушавам че така тя няма нужда да е с мене ама в интересна истината аз се замислям че ние прекарваме по прекалено дълго време заедно на ден за да се замислям че когато иска да излиза с приятелки ме пренебрегва,това не е вярно разбира се.Все пак как вие мислите
:)

koalka
09-20-2006, 14:54
Недей да я подозираш без никакво основание,че едва ли не са изчезнали чувствата и донякъде.Момичето ти е плакало по телефона и иска да сте заедно.Спри с тези съмнения,защото така можеш да я загубиш.Обичайте се и бъдете щастливи.Ами аз никога не съм се усъмнявала,но съм питала приятеля ми,защото отново исках да чуя дали ме обича както в началото,а той каза:"с всеки изминал ден те обичам все повече и повече".Почувствах се страхотно.

zoben_pitbul
09-21-2006, 10:51
Внушения са това-от поста ти разбирам,че тя има наистина сериозни чувства към теб и нямаш основания да се съмняваш в нея.

Nadelina
09-21-2006, 11:03
Az si priznavam.. Vinagi.. ama vinagi.. si vnushavam.. Fkarvam se u nqkfi filmi koito prosto sa unikalni.. I kato mu priznaq se hvashta za glavata.. daje e imalo sluchai kato zapochna temata.. i toi "Da da znam go toq razgovor.. az veche ne te obicham.. veche ne e kakto predi.." .. Ama istinata e che nie taka si sasipvame shtastieto.. Tia hora sa s nas zashtoto iskat da bydat s nas.. Ako edin den skysame .. Dobre.. no ne e nujno da se podgotvqme za toq den i da ni e gadnu dori sega.. Nqma logika..