PDA

View Full Version : Moderated: Какво да правя? Прекалено много го обичам!



mila ot mars
09-19-2006, 21:17
искам да споделя нещо с всички.от година и два месеца ходя с едно момче...много пъти сме се карали и сме си прощавали.напоследък пак се карахме и той казваше че го дразня и аз правя всичко възможно да не го ядосвам,но тои ми се качва на главата.неска ми звънна и ми заявява че разбрал че момичето с което ми изневери било болно.аз естествено се ядосах и му се развиках какво ме интересува и за кво ми го казва.аз мога да се държа добре а той не.и вечерта му се обадих и му казах че искам да говоря с него,той доиде и почнахме да спорим той променя постоянно номера и в телефона му и мисли че аз не го виждам,ходи в нейното училище тя му презвунява постоянно...и аз трябва да търпя всичко това...е не мога!и след като му казах всичко това той побесня,аз тръгнах да си ходя и той ме дръпна и почна да ме удря...след това ми каза да си ходя и аз му казах че няма да си ида.тогава той ме издърпа от колата и пак ме удари.единственото нещо което ме спира да го оставя е че прекалено много го обичам! моля ви посъветвайте ме нещо!!!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Obitax
09-19-2006, 21:23
:lol: :lol: toi te bie i se darji kato s jivotno s teb a ti se 4udi6 kvo da napravi6 :smt005 :smt005 ami otgovora e PROSTI4AK skasai s nego i si jivei jivota

priti_kiti
09-19-2006, 21:23
как беше 'зарязвам' на английски ?

както и да е.. аз колкото и да обичам някой човек,не бих търпяла подобно отношение.. мани тфа за тая,ама да те удря..вече е прекалено. :smt011 незнам как го понасяш.. тоя е някъф пълен идиот без да се обиждаш!

iiirish
09-19-2006, 21:27
ще ти кажа само едно: не можеш да обичаш човек, който не те уважава!

няма значение колко си привързана към него! просто го остави! сега може да те е ударил няколко пъти, а другия път може и по-сериозно да е! пък и това едва ли не "публично" изтъкване колко се притесняваме за тая с която ти е изневерил, изглежда жалко, просташко, селяндурско и прекалено мачовско, което е отвратително!

Axxxel
09-20-2006, 00:40
Никога, ама нигога момиче не бива да се удря...самото действие е показателно за недоразвит мозък, комплексарщина и тъпотия.Невъзможността да отговори на нападките с думи, го кара да отговаря с юмруци...ще ви таковам и биячите прости...келеши долни...още от първите пъти е трябвало да се сетиш да му биеш шута.Как ще я карате за напред а?Ти не си доволна, значи ще ядеш шамарите...да ги нямаме такива.НЯМА какво да мислиш.МАХАЙ се от него.По-добре сега и да страдаш, отколкото по-късно и да страдаш още повече...с теб сме ;-)

CrazyWitch
09-20-2006, 07:22
:shock:

Има си момчета които си заслужават. Ще ти дам пример с приятеля ми.. Мил..Търпелив. Приема всички мой нервни изблици като .. едната приказка само за да не се ядосвам още повече. Рядко се нерви..
Никога не би ме ударил буден ;)
Понеже ме наби един път насън, ама това е друга тема. Дори леко смешна... Просто искам да ти кажа, че колкото и да го обичаш се прости с първата си любов понеже... Той не те заслужаВА

koalka
09-20-2006, 15:05
Просто не можеш да си с такъв човек.Като нищо може да ти изневери,ако вече не го е напарвил.Незнам.Не може да те удря!Никой няма правото на това!Той НЕ те обича.Човек,обичащ половинката си никога не би я наранил.

alkobalko
09-20-2006, 15:10
Никога не трябва да позволяваш на момче да те удари. Няма значение колко много го обичаш, това не го оправдава. Може и да го обичаш, но това не му дава правото да се държи с теб като с парцал.

Jenninka
09-20-2006, 16:03
Нема такъв боклук.Махай го!

Lost_Kiss
09-20-2006, 16:57
Kazaha mi,4e kogato mom4e ili m1j te ydari za edin mig cqlata tazi obi4 koqto q ima6 iz4ezva.....E,ne e taka,i mene me e ydrqlo gajeto mi (be6e se napilo)i az ne izdarjah i go zarqzah...Makar 4e go obi4ah mnogo i prodaljavam da go obi4am,oba4e nqkoi den i toi 6te sajelqva tei 4e Bii My 4yta na Toq taPAnaR!!!!

SanTos Leite
09-20-2006, 17:12
Разкарай БокЛуКа ... :evil:

Mikohito
09-20-2006, 17:40
Няма какво друго да направиш освен да зарежеш приятелят ти не виждам как може да искаш да бъдеш с човек който не те уважава и е готов да те нарани.Скъсай с него това е комплексарско да бие жена аз никога не съм удрял момиче и немисля да го правя.

Ronald
09-20-2006, 18:33
Зарежи го... има достатъчно много момчета, за да ходиш с тоя пуяк...

Предполагам, че и в училище не ти върви...