PDA

View Full Version : Истински Вегетарианци ?



LunaTriCk
09-19-2006, 22:50
Има ли тук ? Ама такива, които не са яли месо от поне 6 месеца. Ако има, нека споделят какво е чувството от липса на пържоли, кебапчета, кюфтета и т.н.:-D Защо са решили да станат тревопасни. Каква е разликата от преди ? И най-интересния ми въпрос....и ваще ли са кафяви ? :roll:

WILD__BOY
09-19-2006, 22:51
Не, тва е тъпо!

LunaTriCk
09-19-2006, 23:00
не съм паднал на 4 крака да ходя все още :-D а и, нищо не може да се сравни с една хубава свинска пържолка...

niki000
09-19-2006, 23:13
Nemoga da gi razbera teia xora neska vidiax edna takava si zima6e diuner bez meso :shock:

WILD__BOY
09-19-2006, 23:14
Има хора дето няма кво да ядат, а па аз чак да избирам.

techCandy
09-19-2006, 23:17
Оф, мноол се драза на определението тревопаси, друга работа нямате
ли си? Кво ви б0ли, ние кво ядем, пфу :lol: Аз съм вегетарианка, от 4 години при това. Ядях риба до преди....и аз не знам колко, само че никога не ми е била особено любима, съвсем я отказах, но беше след месото де. И яйца, нито ги обичам особено.....пък и имам алергия от тях. Защо се отказах, елементарно, не ям трупове. Не ми е коствало никакви усилия, просто спрях, и до там. Са дори ми вони гадно месото.

barbiiiiiii
09-19-2006, 23:18
Emi az sym vegetarqnka poprincip nikoga ne sym qla meso kato malka sa mi davali nqkvi mizerii mesi6a ama ne sym iskala da gi qm i ta i do sega sym taka...

WILD__BOY
09-19-2006, 23:19
Оф, мноол се драза на определението тревопаси, друга работа нямате
ли си? Кво ви б0ли, ние кво ядем, пфу :lol: Аз съм вегетарианка, от 4 години при това. Ядях риба до преди....и аз не знам колко, само че никога не ми е била особено любима, съвсем я отказах, но беше след месото де. И яйца, нито ги обичам особено.....пък и имам алергия от тях. Защо се отказах, елементарно, не ям трупове. Не ми е коствало никакви усилия, просто спрях, и до там. Са дори ми вони гадно месото.

И едва ходиш нали.. аз не си се представям без месо - та аз няма да мога да раста, няма да съм толко трудоспособен. Та благодарение на храната си съм такъв физически.

techCandy
09-19-2006, 23:23
И едва ходиш нали.. аз не си се представям без месо - та аз няма да мога да раста, няма да съм толко трудоспособен. Та благодарение на храната си съм такъв физически.
Това са митове и легенди, даже ме обвиняват, че ходя прекалено
бързо :P . Нямам желание да споря относно енергията, и колко е полезно месото, и как не знам си кво. Ако беше така, аз шях да съм отдавна мъртва, а аз съм си в кондиция, чувствам се прекрасно в кожата си. И изобщо, как можете да твърдите подобни неща, без дори за една седмица да сте пробвали....

WILD__BOY
09-19-2006, 23:26
И едва ходиш нали.. аз не си се представям без месо - та аз няма да мога да раста, няма да съм толко трудоспособен. Та благодарение на храната си съм такъв физически.
Това са митове и легенди, даже ме обвиняват, че ходя прекалено
бързо :P . Нямам желание да споря относно енергията, и колко е полезно месото, и как не знам си кво. Ако беше така, аз шях да съм отдавна мъртва, а аз съм си в кондиция, чувствам се прекрасно в кожата си. И изобщо, как можете да твърдите подобни неща, без дори за една седмица да сте пробвали....

Ял съм две седмици и малко мляко и салата ;)

tra^la^la
09-19-2006, 23:28
аз без месо не мога! почти във всяко ядене трябва да има месо!за мен това е задължително!все пак не съм заяк(шегувам се ;Р )
иначе вегетарианците не са ми интересни-просто хората са си решили...
но е факт,че човек е всеядно тъйче надали ще умрат без месо..

LunaTriCk
09-20-2006, 00:15
Помня, четох някъде за някакъв руски учен доказъл по научен път, че човек се чувства най-жизнен, ако изяжда по 60-70 грама червено месо на ден. Доколкото помня също и месото има висока концентрация на белтък, желязо, фосфор и аминокиселини. А и така се обработват много по-лесно от организма. За разлика от бобените култури и т.н. :-D

DeSsi
09-20-2006, 13:38
Аз съм вегетарианка от близо 14 години.Като съвсем малка съм яла месо но изведнъж реших че е ужасно и спрях.И до днес всички роднини и приятели ми се чудят как така не ям ;) Защото в нашата рода всички са хищници :) Ям само един вид риба също така и млечни продукти,започнах да избягвам яйцата.Аз съм от типа лактововегетарианците.Как о друго да кажа..Много ми е хубаво без коса и се чувствам добре.Само при вида на месища и при миризмата им ми се повдига.Майка не знам как ме търпи още :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-20-2006, 14:41
не съм паднал на 4 крака да ходя все още :-D а и, нищо не може да се сравни с една хубава свинска пържолка...
parjola ne(ne obi4am) ... no pove4eto ot mesoto si e mn` hubavo 8-[