PDA

View Full Version : Axxx tegav00o mi e3e... ;<



neznam...
09-19-2006, 23:51
nikoga i nikoga nqma da moga da prevuznogna smurta na mama...plakah vikah,kakv00 li na pravih s kogo li ne govorih nemoje i nemoje da mi pomogne nishty...hey taka si otide pred ochite mi...na 15 god a tq me ostavi...vseki bi kazal che se ima nqkoi do men da me podkrepq i neznam si kf0oo no tova ne e taka zashtoto vsichk0o za men izgubi smisil na tozi svqt shtom dori nqma hora koito da te podkrepqt i cenqt tqkuf kakufto si...Obichah...ahh obichih moga da tuvrq che usetih kakv00o e tova chustv0oo i kum mama i kum momicheto koeto shte ostane edinstven0oo i nepoftorim0o f moq jivot edva li nqkoga shte sreshna durga takava....vsichki shte mi kajat che jivota e pred men i ne se znae kakvo shte stane utre,no ne...az taka go chustvam surceto mi go podskazva i neznam i zashto mislq taka no e taka i nqma da se promeniiii....ammm kogato zagubih mama sreshtnah neq...amm chesn0o vi kazvam moje i grqh de e no si misleh vsqk0oo zlo za dobr0oo shtom tq si e otishla sigorn0oo e d0shl0 vremety da sreshna momichety koeto shte me napravi istinski shtastlif....i ne se strahuvah ot tova...Amm pravih i shte pravq vsichk0 za neq kakv00to i da se sluchi...bih umrql za neq vupreki che nqkoi shte kajat che sum lud i neznam si kakf0oo no taka go chustvam i tova e surecety mi i na nego ne moje da se diktyva kakv00oo da se pravi...Vseki put dori i nevolno da me naranqvashe tq me karashe da se seshtam za vsichk00 predi za kak tq e pochinala pred ochite mi i kak e bila nai skupoto f moq jivot...amm sigorn0o shte kajete che ne moje da se sravnqvat da suglasen sum no i dvete gi obichah prekalen00o mnog0oo...tolk0va che me boli za vseki put kogato si spomnq che sum i storil dori i malko zlo tazi misul me ubiva....molq da mi se prosti ako moje vischk0oto losh0oo kolk0to i da e f tozi jivt0ot.... :((((( izivnqvam se aky temata ne e za tyk i za tova che sum pisal na US a ne BG no mi e tolkoz tadn0o che ne vijdal glavieturata...pojelavam na vsichki vi uspeh i na nikoi ama na nikoi ne pojelavam tova koeto az sum prejivql da mu se sluchi.... :(

Take me away far away..!
09-21-2006, 18:18
Съжелявам за това което ти се е случило... :( Но не трябва да изпадаш чак в такива депресии! :smt018 Всеки си има проблеми а твоя не е никак малкък,но просто не можеш да върнеш майка си!Живота е пред теб знам че ти е мъчно и те боли,но трябва да продължиш!100% имаш близки,които те подкрепят и ценят.Сега не можеш да го разбереш,защото си в печал.Но бъди смел и оптимист и всичко ще си дойде на мястото.Знам какво е да изгубиш близък човек(сестра ми :( :( :( )и аз бях като теб тя ми беше най-близкия човек на света обичах я безкрайно много(все още я обичам и няма да спра!)но знам че не мога да я върна...Бих дала всичко,но такъв е живота труден и изпълнен с изпитания!И вярвам че при теб всичко ще се оправи.Знам че болката остава завинаги...Но не се предавай!

sladoled
09-21-2006, 18:28
Това, което искам да ти кажа, не е за публично четене.Моля те, прати на "лични" някакъв имейл.

Tempestjuji
09-21-2006, 20:28
vij sa..rano ili kusno horata umirat..6to da stradash za ne6to, koeto e neizbejno..ili 6te umre na 30/40 ili na 80/90...vs eedno e..vse 6te se mre..

Iviqna
09-21-2006, 22:00
ole tova e ujasno.. sajalqvam mn no naistina-jivota e pred teb kolkoto i gadno da zvu4i :smt010 :smt010 :smt010

neznam...
09-23-2006, 12:54
dupeto@gbg.bg

Ronald
09-23-2006, 18:53
Съжалявам за загубата... аз дори не мога да си помисля да загубя майка си... не искам да си го мисля, но си го мисля, но и аз незнам защо...

Не падай духом, това е най-важното... колкото и тъпо да звучи, отивай на гроба й "да си говориш" с нея и си я представяй мислено.

Моите съболезнования.

10-13-2006, 21:03
Разбирам те!Аз като бях на 12 загубих баща си и изпаднах едва ли не в депресия!Страх ме беше,че ще загубя и мама и като закъснееше дори с 10 минути и писах смс! ](*,)

Angel_Girl
10-13-2006, 22:04
Много съжалявам за това, което ти се е случило. :(

IKisseDAGirL
10-14-2006, 07:16
ами мога само да кажа съжалявам, макар че едва ли нещо ще се промени..

mon4eto
10-14-2006, 16:11
:smt010 :smt010 :smt010 Naistina sajelqvam,no ne moga da kaja drugo osven 4e naistina jivotat e pred teb i ne biva da se ot4aiva6 :roll:

die_die_my_darling
10-16-2006, 15:00
vijdam 4e iska6 maika :( podarqvam ti moqta :lol: gore glavata i smelo napred :)