PDA

View Full Version : Коз - не става дума за белот



Пустиняка
09-20-2006, 01:16
Мале, може ли някой да ми намери семена от канабче. Бах мааму и кон, кой го бойдиса зелен? Значи един пич има вила, на сред пущинака. Ама ква растителност, мога да отглеждам с килограми човек, няма да давам повече детайли, по съобразителни причини. Голямио възнаграждение, знам как се отглежда, просто ми трябват семена, или не-сушена трева, но по-добре семена!

Amayo
09-20-2006, 01:40
Нали знаеш че форума е под наблудението на Столична дирекция на вътрешните работи и НСБОП?

IlLuSi0nS`
11-01-2006, 20:53
Нали знаеш че форума е под наблудението на Столична дирекция на вътрешните работи и НСБОП?

hahahhahaha

niGGa
11-01-2006, 22:17
Мале, може ли някой да ми намери семена от канабче. Бах мааму и кон, кой го бойдиса зелен? Значи един пич има вила, на сред пущинака. Ама ква растителност, мога да отглеждам с килограми човек, няма да давам повече детайли, по съобразителни причини. Голямио възнаграждение, знам как се отглежда, просто ми трябват семена, или не-сушена трева, но по-добре семена!


nirvana-seeds.com

купи си ги..тук всеки ще те излъже..аз мога да ти дам, но не получавам нищо в замяна, така че.. ;)

bruteca
11-02-2006, 00:07
[-X [-X [-X ima si dilari za taq rabota brato ako ne poznaaa6 takia ...... si preeeban :lol:

BAD_GIRL_
11-02-2006, 11:35
dam moga da ti namerq semenca