PDA

View Full Version : Kosa na rasti ?



09-20-2006, 06:48
Kajete mi kade v sofia moga da si napravq kosata na rasti i kvi pari 6te mi struva :)

Jamalska
09-20-2006, 21:17
Растата е човешко същество.Косата се плете на ДРЕДОВЕ..дредлокз
Щом нямаш представа от това по-добре не си барай косата...всеки втори вече е раста...това да не ви е некфа мода бе...Се едно да сте християни щото Исус е готян

Jamalska
09-20-2006, 21:18
А иначе отиваш на Паметника на съветската армия..там всеки глупак е наплетен и може да плете..се ще се намери някой навит

09-21-2006, 15:30
Are be nikoi li ne znae

_Gery_
09-22-2006, 10:41
:smt078 ujas!! nqma po-gadno neshto.. Ne se obezobrazqvai molq te..

not_the_same^
09-22-2006, 14:32
:smt078 ujas!! nqma po-gadno neshto.. Ne se obezobrazqvai molq te..
ne e taka..zavisi..poznavam mn hora na koito im otiva :)

IdiOtKa
09-22-2006, 15:33
men pak rastito me kefi mno oba4e ne bih si napravila vse o6te .... :) ...

ina4e ima sait v neta kadeto pi6e kak se prawi no sq me marzi da tarsa ...ako iska6 moje se nau4i6 i da si naprai6 sam ..

Jamalska
09-22-2006, 15:46
Дредлокзззз
http://rasti.hit.bg/

monka
09-22-2006, 17:27
Abe Jamalska ne se nervirai...Ve4e vseki e golqm razbira4 ot vsi4ko.Ostavi gi ne im obqsnqvai, 4e bez da razbirat ot tova, za6toto to si e cqla kultura ne trqq da si pravqt.Te nqma da go razberat, znam go ot li4en opit.Ne e samo s dredovete...taka e s piercinga s tatosite i mnooogo o6te ne6ta.Naistina ve4e prosto nqma smisal da obqsnqva6 kakvoto i da e.Ostavi gi da si pravqt, te sami moje da shvanat kato im omrazne sled 2-3 meseca...

09-22-2006, 19:13
аae koi e kazal 4e seki si prai az si prava 6tot taka si mi haresva a pak ako e zaradi tova 4e e modno kakto
vie kazvate togava vob6te pak nqma6e da go pravq.

A nekoi po gore be6e kazal 4e e ujas , iskam da mu kaja 4e za men toi e ujas za nego az sam taka i taka .A tva da se vodi6
po modata e super bezmoza4no ne6to.

Amayo
09-22-2006, 19:20
А сестра ми като си направи расти и е чалгарка :roll: ? И изобщо не разбираше ни от културата нито тя самата има квато и да е култура. Пак си ги направи и пак и стояха по същия начин по който стоят на всички разбиращи капацитети. Тва е прическа не диплома. :smt017

az_neznam
09-22-2006, 20:07
Растата е човешко същество.Косата се плете на ДРЕДОВЕ..дредлокз
Щом нямаш представа от това по-добре не си барай косата...всеки втори вече е раста...това да не ви е некфа мода бе...Се едно да сте християни щото Исус е готян
tva za prav pat go 4uvam ! nqkoi moje li da obqsni super podrobno kvo e tfa "rasta" ama kak taka 4ove6ko sa6testvo?! :shock: ne6to nemoga da razbera..

Jamalska
09-22-2006, 20:56
Абе мн сте зле бе.Дредите НЕ СА прическа.Те наистина са култура...Хората живеят с тях...Растите вярват,че с наплитането си заключват злото от себе си.Растите не ядат месо и не пият алкохол.Растите вярват в Джа.Боб Марли е бил раста...да си представите какво значи.
Наплитането на дредлокз ви гарантира неодобрение от 80% от населението на....ай Б-я(другаде нз как е).Шанса да ви добарат скинове и да ви обръснат и пречукат...също не е малък.Шанса куките да ви се заяждат също...не че ако си смъкнат по принцип не е голям пак...ама все пак ганджата е част от раста културата.Дредовете се мият трудно,задържат всякаква мръсотия и завъждат буболечки.Истинските дредове се махат само с отрязване на косата...

Тъй че мили деца,земете си една пяна и си направете косата на фитили дет се маха след измиване и не ебавайте религии и култури които не разбирате.

Амайо,сестра ти тряа да изглежда ужасно смешно некфа розава раста на токченца...е как да не се изсмее човек..и после да я пребие и обръсне. :lol:

Amayo
09-22-2006, 23:58
Сестра ми батее наеш ли с къв ходи а :-D ? С един манекен... манекен на смит енд уесън :smt066 . И беше толко смешна че като влезе в Син Сити (не че очаквам да знаете кво е тва) сички са е така :shock: =P~ :smt006 ма кво ли обяснявам на некви дришлемета дето вярват в Джи.

strange__
09-23-2006, 06:55
Растата е човешко същество.Косата се плете на ДРЕДОВЕ..дредлокз
Щом нямаш представа от това по-добре не си барай косата...всеки втори вече е раста...това да не ви е некфа мода бе...Се едно да сте християни щото Исус е готян
tva za prav pat go 4uvam ! nqkoi moje li da obqsni super podrobno kvo e tfa "rasta" ama kak taka 4ove6ko sa6testvo?! :shock: ne6to nemoga da razbera..
Защото самите хора се наричат расти,сещаш ли се :-s

Jamalska
09-23-2006, 10:46
Сестра ми батее наеш ли с къв ходи а :-D ? С един манекен... манекен на смит енд уесън :smt066 . И беше толко смешна че като влезе в Син Сити (не че очаквам да знаете кво е тва) сички са е така :shock: =P~ :smt006 ма кво ли обяснявам на некви дришлемета дето вярват в Джи.
Да бе знам.Мазна фешънска дупка с некфи четирикрилни гардероби за охрана дето ни гледат като паднали от Юпитер :lol: Вика му се Джа,бате;)
Дано сестра ти не прилича на тебе :lol:

sk8_dont_h8
10-17-2006, 19:34
Хех, Джамалска, скъпа, не се впрягай - не мисли, че ще им повлияем...както Фиш казва - поне гаргите да плашат....
Но наистина - гадно е да унищожите лъскавата си косица и да направите от нея нещо което не цените и почитате. А и без това на 2-3 месец ще си отрежете дредите защото искат поддръжка, ако не се грижите за тях както трябва може да се вмиришат...абе...ако не се кефите на културата или не вярвате...по-добре си земете гребенчето и се срешете ВЕДНАГА(марш пред огледалото)...
Някои хора казват, че растите са лузъри...но...по-добре лузър живеещ правилно отколкото нахакан ходещ труп.
Аз бих искал да се нарека раста, въпреки, че съм плешивец(нямам dreads) но....по-важно е какво носиш в сърцето си, а не какво носиш на главата си.
Peace, Love and Unity ! SIGH !!! \:D/

Amayo
10-17-2006, 19:36
Сестра ми батее наеш ли с къв ходи а :-D ? С един манекен... манекен на смит енд уесън :smt066 . И беше толко смешна че като влезе в Син Сити (не че очаквам да знаете кво е тва) сички са е така :shock: =P~ :smt006 ма кво ли обяснявам на некви дришлемета дето вярват в Джи.
Да бе знам.Мазна фешънска дупка с некфи четирикрилни гардероби за охрана дето ни гледат като паднали от Юпитер :lol: Вика му се Джа,бате;)
Дано сестра ти не прилича на тебе :lol:
Аз съм мноо по готин и модерен пък. 8)

10-21-2006, 15:36
абе amayo ти си много тъп бе. бил много готин ?!!! хахахахахах ти чуваш ли се въобще? с къв ходела сестра ти!!? на кои му пука бе ?!! баси !!!!!
аз пък мога да ти кажа, че растите са много готини хора и противно на общоприетото мнение не всички са наркомани. което е много тъпо щото те просто пушат трева. тва не значи , че са наркомани....
абе верно няма смисъл да се обяснява на некви идиоти като тебе. само да ти поясня тъпако,че аз не съм раста но имам такива приятели и затова много спокоино мога да ти кажа ,че си невероятно ограничен и малоумен човек и съм сигурна ,че Jamalska ще се съгласи с мен.

a/\3x
10-21-2006, 16:12
Lelele aman ot razbira4i i hora koito mogat samo da kritikuvat!Jamalska ti koq si 4e da sudi6 koito i da bilo?I nikoi ne se e rodil nau4en taka,4e vsekio ima pravo da razbere na tebe kato ne ti se obqsnqva prosto ne pi6i lesno e da oprekva6 no ne i da razbere6 horata...vseki ima pravo na li4no mnenie i vskus i ne mislia 4e si dorasla da govori6 za cennosti ili da me6a6 religii.Za6toto mnogo ne6ta neznae6 za jivota..Vie toq forum go praite boino pole...4isto detski postupki i ne6to harakterno za bulgarina...no comennt

Jamalska
10-21-2006, 17:32
не че има смисъл ама дай да се изкажа
1.той/тя не пита да я образоваме относно растафари кутлурата...а иска д а се прай на смешен/смешна.
2.имам право да защитавам нещта,които ценя.
3.достатъчно дорасла съм за каквото си искам.а това,за което не съм аз си го съзнавам благодаря за вниманието.
и 4. има си места за учене...ако не знае места като раста.култ.бг ...има гугъл

Amayo
10-21-2006, 18:10
абе amayo ти си много тъп бе. бил много готин ?!!! хахахахахах ти чуваш ли се въобще? с къв ходела сестра ти!!? на кои му пука бе ?!! баси !!!!!
аз пък мога да ти кажа, че растите са много готини хора и противно на общоприетото мнение не всички са наркомани. което е много тъпо щото те просто пушат трева. тва не значи , че са наркомани....
абе верно няма смисъл да се обяснява на некви идиоти като тебе. само да ти поясня тъпако,че аз не съм раста но имам такива приятели и затова много спокоино мога да ти кажа ,че си невероятно ограничен и малоумен човек и съм сигурна ,че Jamalska ще се съгласи с мен.
Ми ше се съгласи мноо ясно. Нали сички до един сте вареняци. А па тва най го обичам как си вервате че щом пушите трева не сте наркомани... Също така като използваш обидни думи изобщо няма да изпъкнеш като умен и образован човек ми като насран -расто наркоман. :smt009

Tokio_Hotelkata
10-22-2006, 21:36
Na men mnogo mi haresva,no vse o6e ne mislq da go pravq :-k :-k :-k

IdiOtKa
10-23-2006, 12:01
абе amayo ти си много тъп бе. бил много готин ?!!! хахахахахах ти чуваш ли се въобще? с къв ходела сестра ти!!? на кои му пука бе ?!! баси !!!!!
аз пък мога да ти кажа, че растите са много готини хора и противно на общоприетото мнение не всички са наркомани. което е много тъпо щото те просто пушат трева. тва не значи , че са наркомани....
абе верно няма смисъл да се обяснява на некви идиоти като тебе. само да ти поясня тъпако,че аз не съм раста но имам такива приятели и затова много спокоино мога да ти кажа ,че си невероятно ограничен и малоумен човек и съм сигурна ,че Jamalska ще се съгласи с мен.
Ми ше се съгласи мноо ясно. Нали сички до един сте вареняци. А па тва най го обичам как си вервате че щом пушите трева не сте наркомани... Също така като използваш обидни думи изобщо няма да изпъкнеш като умен и образован човек ми като насран -расто наркоман. :smt009

еии маина ти като вървиш не ти ли пречи слънцето е че то тва самучувствие маина .. чесно казано понякога заради хора като теб се замислям дали да не си направя дредове ...просто някви еи такива нещасни газарчета като тебе толкова ме дразнят че няма на каде ..особено ся дето поичето ходят с някакви причесчици в стил "аз съм геи" дето са с някви упашчеци ..маииилее не моа напрау .. и с някви розови блузки и с едни католически крастчета ... как вобще е възможно да сте с такова самочувствие не ми е ясно !

Amayo
10-23-2006, 12:37
Нещо не виждам какъв смисъл имат писанията ти и какво общо имат с темата? Тва че аз съм си позьорче си е моя работа. Кат се дразниш седи там и мълчи.

tequila
10-24-2006, 07:23
абе amayo ти си много тъп бе. бил много готин ?!!! хахахахахах ти чуваш ли се въобще? с къв ходела сестра ти!!? на кои му пука бе ?!! баси !!!!!
аз пък мога да ти кажа, че растите са много готини хора и противно на общоприетото мнение не всички са наркомани. което е много тъпо щото те просто пушат трева. тва не значи , че са наркомани....
абе верно няма смисъл да се обяснява на некви идиоти като тебе. само да ти поясня тъпако,че аз не съм раста но имам такива приятели и затова много спокоино мога да ти кажа ,че си невероятно ограничен и малоумен човек и съм сигурна ,че Jamalska ще се съгласи с мен.
Ми ше се съгласи мноо ясно. Нали сички до един сте вареняци. А па тва най го обичам как си вервате че щом пушите трева не сте наркомани... Също така като използваш обидни думи изобщо няма да изпъкнеш като умен и образован човек ми като насран -расто наркоман. :smt009
лелеееееееее аман от простаци бе
БАСИ!!!!!!

Jamalska
10-24-2006, 07:47
Напомня ми за оня рус гей от ББ3 :lol:

Amayo
10-24-2006, 23:28
Точно си обяснявам как се държите просташки в темата като типични деца ( където майките им вместо да ги възпитават си развяват пут-ките наляво надясно :-) ) и ме изкарвате мен простак :smt018 . Но много моля, първо поработете върху възпитанието си и после правете забележки.

marina star
10-25-2006, 03:46
za6to si pri4inqva6 tova na kosata

Jamalska
10-25-2006, 08:22
Точно си обяснявам как се държите просташки в темата като типични деца ( където майките им вместо да ги възпитават си развяват пут-ките наляво надясно :-) ) и ме изкарвате мен простак :smt018 . Но много моля, първо поработете върху възпитанието си и после правете забележки.
Няа говориш за майка ми щото наистина ще си отнесеш боя някой ден. :evil: Мазен малък фешън ..ама иначе "идваме да ви кажем чао беше ни много приятно" аман от некфи селяни без никаква идея какво си говорят...и бахти двуличието.Са не се прави на некъф умен щото си далееч от това..супер ограничен объркан инфантилен.Извинявай, използвам обидни думи ваше височество :evil: Няа ти го простя тфа за майките.

Amayo
10-25-2006, 10:32
Успокойте нервите, нали вярвахте в Джанго :D

BeAsT
10-25-2006, 19:07
нали вярвахте в Джанго

"среден пръст към всички и това му е колая..."

Jamalska
10-25-2006, 21:16
нали вярвахте в Джанго

"среден пръст към всички и това му е колая..."
А тъй...текстовете на Сенси-точно за е таковата жалко общество като тоя

tequila
10-25-2006, 21:26
Успокойте нервите, нали вярвахте в Джанго :D
абе как може да обиждаш така други култури с които даже не си запознат като хората,бе????!!!!!!
а казваш че ние нямаме възпитание!!!!!
и тва ако не е простащина?!!!!!
лелеееееее ама откога всички станаха толкова знаещи???!!!! [-X

Amayo
10-26-2006, 13:57
А вие к8ак смеете да се наричате култура като нямате нищо културно в себе си. Само трева в джобовете и глупости в главите. Бог прощаваа Джаго не!

Sazi
10-26-2006, 19:45
Basi tapoto e da si prai6 kosata na rasti.

tequila
10-26-2006, 20:36
А вие к8ак смеете да се наричате култура като нямате нищо културно в себе си. Само трева в джобовете и глупости в главите. Бог прощаваа Джаго не!
абе човек ти не разбра ли че аз не съм раста бе!!? ](*,)
просто съм научена да уважавам религията на другите хора.

Amayo
10-26-2006, 20:53
И аз - ама може ли да дойда тука - да кажа че сестра ми има расти, и да дойде мстната курва от храстите на борисовата и да почне да ми вика че съм бил тъп малоумен органичен? Нали се сещте как тва некой може да ми го каже само в интернет.... И неква друга кифла как щяла да обръсне и пребие сестра ми, ма айде що не ми го каза като те видех на живо ъ? Ми си седе като индианец в храстите?

BeAsT
10-26-2006, 21:48
Basi tapoto e da si prai6 kosata na rasti.




"наглед всичко е просто и всеки дава мнение, един го прави ей-така, друг за поощрение"

Jamalska
10-27-2006, 07:51
Споменах...че раста е човешко същество...за разлика ей от тоя дет се мазни по срещите.
А 'кифла' е нарицателно за девойка тип 'неговата сестричка'...Боже,представя си каква трета световна щеше да е у тях ако сестра му беше истинска раста...с брат като този...бля

10-27-2006, 21:15
awe jamalska mnogo si tupa we za kva se misli6 kultura ne znam si kvo mnogo si navutre v ne6tata ne6to.q si sedi na zadnika i spri da pi6e6 po vseki bulgarski forum i da se pravi6 na mnoogo underground madafaka.i si navri rastite v guza

Amayo
10-27-2006, 23:16
Ми трета световна си е. Проблема е че аз нещо почнах да пичеля, сестра ми се по често почна да я фаща срам че е скейтъро растафано и незнам си ква хуп хоп реге маниячка. Ама с нея вече не мие интересно, кефа се в форума да правя сеир щото тука сички се възмущават. :-D

Sweety-Tweety
10-28-2006, 10:38
Тия расти са гадни,бе.Не си разваляйте косата.

Jamalska
10-28-2006, 11:56
Не разбрахме последно сестра ти фешънка с дреди ли е или е некфа от мизерната ни раса на улични пропадняци.
Госте,кашон такъФ,1.няам дреди че да си ги натикам където и да е.2ро ше си пиша къфето си искам шот не съм от тия дет само пишат а иначе са залепнали за стола и пред хора имат тиксо на устата

Amayo
10-28-2006, 18:38
шот не съм от тия дет само пишат а иначе са залепнали за стола и пред хора имат тиксо на устата
Мисля че всеки един човек в тоя форум отдавна се убеди че си точно от този тип хора. :-)

10-30-2006, 08:00
Не разбрахме последно сестра ти фешънка с дреди ли е или е некфа от мизерната ни раса на улични пропадняци.
Госте,кашон такъФ,1.няам дреди че да си ги натикам където и да е.2ро ше си пиша къфето си искам шот не съм от тия дет само пишат а иначе са залепнали за стола и пред хора имат тиксо на устата
ne samo 4e si takava ami si i tupa.tiq deto imat rasta po glavata ne se nari4at "rasti" a rastafari.pone kato pi6e6 za ne6to nau4i za kvo stava vupros.4oveka si pusnal temata da pita kude da si napravi i ti vednaga po4na da se zaqjda6.nito znae6 kolko razbira i tn nito ni6to ma se prai6 na mnogo vajna i na mnogo znae6ta.

05-08-2007, 11:11
Ve Jamalska ko se otvarq6 i kvo k1rti6 meraka na horata da si praqt rasta?!ti sqka6 ne si zapo4nala s16to ot nulata(ne kazvam 4e vs koito iska rasta nqma haber ot sveta) ama are da ne se otvarq6 tolkoz 4e mnoo me iznerviha komentite ti \:D/
P.S. Hora pravete si rasti kefete se jiveite si jivota i ne davaite na nikoi da vi se b1rka,p1k v kraq na krai6tata modno e ama nqma lo6o;)

Jamalska
05-08-2007, 11:21
Аз пък мисля хахахахаха че не е хубаво да се правят дреди само заради прическата.Растафарай е култура а не сандвич с филе.
Никой не се е родил научен,но нищо не му пречи първо да се научи (гуууууугъл ако щеш) преди да си прай косата на фитили и след година да ги отреже ю ноу [-X

Presley
05-08-2007, 11:25
Растата е човешко същество.Косата се плете на ДРЕДОВЕ..дредлокз
Щом нямаш представа от това по-добре не си барай косата...всеки втори вече е раста...това да не ви е некфа мода бе...Се едно да сте християни щото Исус е готян
Алс съм съгласна! не энеш даже как ив се вика ве ,къде си тръгнал ](*,)

gothic_princess
05-09-2007, 16:42
Jamalska,moga li da te popitam kakvi sa kriteriite ti po koito opredelq6 dali edin 4ovek e "dostoen" za da si napravi dreads? :-s

Jamalska
05-09-2007, 18:58
Най-малкото да знае кой е Джа,Хайле Селасиай,да познава нравите на културата растафарай...аз до са съм видяла само 1 раста който не пие алкохол ,за вегетарианци да не говорим...ние не сме ямайци или етиопци,но дали това няма да е гавра с културата им,религията им ако секи 5ти се разнася с дредлокз на главата

neutralna
05-09-2007, 19:30
абе хора питам се аз тфа бойно поле ли е или форум,в който може да попиташ за с1вет? :? jamalska,мн добре те рабирам и от части имаш голямо право да се нервиш-тфа си е не просто поредната "fashion" прическа-има си култура и кфо ли още не и е тъпо хора дет не разбират да се паржят на кфото не са..... :!: ..ама чв каря на краищата секи си има парво да се носи,както си иска и не сме ние тия дет можем съдим..ако някои мое помогне на 4овека да даде съвет,ако не-не мисля,че е добра идея да се бъркаме в света на другите-тфа си е нещо лично....

IdiOtKa
05-10-2007, 10:59
Jamalska,moga li da te popitam kakvi sa kriteriite ti po koito opredelq6 dali edin 4ovek e "dostoen" za da si napravi dreads? :-s
просто защо му е на човек който не знае каква е тази култура да си прави дредове ... просто е някак си тъпо ..
а наското ми казаха нещо много интересно "хората с дредове са два вида , едните слушат реге и рага , а другите ню метъл " ...ае ся хваете смисълът ! според мен е пулна безмислица ...
а бтв виждала съм нещо мно смешно ...расти и анцук на адидас ...нз мно ме изби на смях ..

gothic_princess
05-10-2007, 11:09
Spored men 1 4ovek 6te poiska da si naprai dreads ako slu6a muzikata,ako se obli4a v toq stil i t.n. Mis1lta mi e 4e nqkoi koito e zapalen po hip hop, primerno, toi nqma i da go vle4e taq pri4eska taka da se izrazq.A za6to nqkoi det e nav1tre v ne6tata da ne si napravi ako mu haresvat rastite?!Sega 6toto bilo modno dai da ne si prai 4oveka v1preki 4e iska li?

Jamalska
05-10-2007, 12:03
Не,не разбира се.Работата е там,че те си правят дреди! без да са "навътре в нещата"

05-10-2007, 15:26
Da taka e:)Jamalska ti na rasti li si?

gothic_princess
05-10-2007, 15:28
Da taka e:)Jamalska ti na rasti li si?

Jamalska
05-10-2007, 15:38
хах...ох нищо лично ама просто искам да обесня...раста...е човек,чиято коса е на дредлооокз и всъщност е растафар...в смисъл може и да не е на дреди и пак да вярва и тн...пример:Джентълмен :smt007 ...
И не,не съм раста...хахаха аз съм рапър... ;-) не съм сигурна че съм достойна за дредлокз :roll:

gothic_princess
05-11-2007, 15:03
Ami da ti kaja nikoi ne moje da e siguren v tova:)az naprimer mn haresvam dreads i bqh gotova da si napraq ama zaradi na6te nqma,6toto nz k1v 6te e klimata na nqkoq dr planeta...hahahha.Az se zapalih po ragata, postoqnno slu6ah drum and base,kompaniqta mi-50% rastaman-i no uvi ne moga da si napraq, zatova ne vijdam ni6to lo6o ako nqkoi iska da si naprai i ako moje(nai-ve4e) da go spirame samo 6toto ne e 4uval DORI za Bob Marley primerno:D

IdiOtKa
05-12-2007, 10:04
Ami da ti kaja nikoi ne moje da e siguren v tova:)az naprimer mn haresvam dreads i bqh gotova da si napraq ama zaradi na6te nqma,6toto nz k1v 6te e klimata na nqkoq dr planeta...hahahha.Az se zapalih po ragata, postoqnno slu6ah drum and base,kompaniqta mi-50% rastaman-i no uvi ne moga da si napraq, zatova ne vijdam ni6to lo6o ako nqkoi iska da si naprai i ako moje(nai-ve4e) da go spirame samo 6toto ne e 4uval DORI za Bob Marley primerno:Dима смисал и смисала е огромен ..! незнам просто как да ти го обясня ..

gothic_princess
05-12-2007, 14:29
mi nqma da moje6 po nik1v na4in da me ubedi6:)))sorry 8)

Jamalska
05-12-2007, 14:50
Дръма пък е толкова далеч от тия култури,че няма на къде повече(а и ми е противен)
Аз пък виждам много лошо в това да се плетат хора дет не са растафари по душа;)...А ако човек наистина иска да бъде раста с дреди нищо и никой не може да го спре...Но това крие доста кофти работи-откази от работа,един вид дискриминация...побой от скинове хъх...и тн

gothic_princess
05-13-2007, 16:10
6tom kazva6 4e drum-a e 'dale4 ot tiq kulturi' qvno naistina ne si mn naqsno s ne6tata :| sorry 4e ti go kazvam ama popitai svoite poznati rastaman-i (ako ima6 takiva de) kva muz slu6at,p1k moje6 da popita6 i nqkoi nepoznat rasta po ulicata s16toto...6te vidi6 kvo 6te ti otgovorqt vsi4ki!

rakiQ
05-14-2007, 19:50
доколкото знам има такива дет не се разплитат има и такижа дет се разплитат..

начи плете се
маже се с восък
и се пърли косата
след тва ако искаш да я махнеш-гола главица да ти е ясно!

gothic_princess
05-15-2007, 08:35
mda e normalno e nqkoi da se razplitat drugi ne,6toto taq pri4eska ne otiva na vseki 4ovek i nqkoi kato si napraqt rasti i im idva da si otrejat glavata:)))hahahahaha

oTPoBHa
05-15-2007, 12:01
DREADLOCKS ARE CULTURE ! THEY'RE NOT FUCKIN HAIRSTYLE ! ! ! :smt013

oTPoBHa
05-15-2007, 12:03
глупави деца...

Jamalska
05-15-2007, 12:33
6tom kazva6 4e drum-a e 'dale4 ot tiq kulturi' qvno naistina ne si mn naqsno s ne6tata :| sorry 4e ti go kazvam ama popitai svoite poznati rastaman-i (ako ima6 takiva de) kva muz slu6at,p1k moje6 da popita6 i nqkoi nepoznat rasta po ulicata s16toto...6te vidi6 kvo 6te ti otgovorqt vsi4ki!
там е проблема.че дръма е МОДА!Всеки тъпак вече слуша дръм...повечето надрусаняци дръмъри са бившите 'некомерсиални рапери',други са никога-не-билите-истински-расти...А и някфа част са тия дет ходят мега фешън и слушат И техно,
Дръма е далеч от културата..от начина на мислене и живот...за нещастие не е далеч от обърканите деца дет му се кефят.
А и м/у мен и него е лично

gothic_princess
05-15-2007, 20:27
Are kaji mi 4e edna rasta ne slu6a drum ii nz...ne se imam za nqkva mn navutre v ne6tata ama vse pak tova koeto znam ot vsi4kite mi poznati rasta e tva,4ovek...p1k az pak se vru6tam na tova 4e 4ovek koito ne slu6a muzikata ili p1k ne e obkrajen ot takia horica nqa tr1gne si prae dreads,nelogi4no e!vse pak teq det slu6at 4alga 6se vodqt po na4ina na durjane i obli4ane(stil) na 4alga pevicite.est vsqko pravilo si ima i izkliu4eniq!

отровна
05-16-2007, 15:33
Are kaji mi 4e edna rasta ne slu6a drum ii nz...ne se imam za nqkva mn navutre v ne6tata ama vse pak tova koeto znam ot vsi4kite mi poznati rasta e tva,4ovek...p1k az pak se vru6tam na tova 4e 4ovek koito ne slu6a muzikata ili p1k ne e obkrajen ot takia horica nqa tr1gne si prae dreads,nelogi4no e!vse pak teq det slu6at 4alga 6se vodqt po na4ina na durjane i obli4ane(stil) na 4alga pevicite.est vsqko pravilo si ima i izkliu4eniq!
адекватност на макс.. готическа принцеса с аватар на кристина агилера или посто поредната зарибяваща се към нещо различно чакгарска курва..

Jamalska
05-16-2007, 19:07
Are kaji mi 4e edna rasta ne slu6a drum ii nz...ne se imam za nqkva mn navutre v ne6tata ama vse pak tova koeto znam ot vsi4kite mi poznati rasta e tva,4ovek...p1k az pak se vru6tam na tova 4e 4ovek koito ne slu6a muzikata ili p1k ne e obkrajen ot takia horica nqa tr1gne si prae dreads,nelogi4no e!vse pak teq det slu6at 4alga 6se vodqt po na4ina na durjane i obli4ane(stil) na 4alga pevicite.est vsqko pravilo si ima i izkliu4eniq!
алооо осъзнай се.РАСТИТЕ НЕ СЛУШАТ дръм ако са расти наистина...не толкова,че не може по правилник(хаха растафарската свещена книга) ами растите слушат РЕ-ГЕ!(рага/денсхол и тем подобни).
Работата е там,че не стига да си слушал боб марли за да си прайш дредс без да разбираш дори какво пее той.Не ги разбирам раперите,дръмърите,металит е и тн дет се плетат... :-k

IdiOtKa
05-16-2007, 19:39
Are kaji mi 4e edna rasta ne slu6a drum ii nz...ne se imam za nqkva mn navutre v ne6tata ama vse pak tova koeto znam ot vsi4kite mi poznati rasta e tva,4ovek...p1k az pak se vru6tam na tova 4e 4ovek koito ne slu6a muzikata ili p1k ne e obkrajen ot takia horica nqa tr1gne si prae dreads,nelogi4no e!vse pak teq det slu6at 4alga 6se vodqt po na4ina na durjane i obli4ane(stil) na 4alga pevicite.est vsqko pravilo si ima i izkliu4eniq!
олее колко си наивна ..! кво общо има дръма със всичко така и не разбрах ... ?!

die_die_my_darling_
05-16-2007, 23:43
винаги съм харесвала хора с расти малко съм неграмотна по тоя въпрос ама гаджето ми(и той има расти) ми ги е обяснявал...То си е цяла култура при това е стара...А напоследък всеки 2ри е с такива...почити всиките ми приятели от Сливен са с расти,ама колкото и да ги обичам си знам че в БГ няма истински растафарайци...

gothic_princess
05-17-2007, 10:37
mn e lo6o da si gorzen ma o6te po-lo6o e da si t1p,ve hora ne se li vijdate 4e ste gola voda be :lol: hahaha pa i mi se otvarqt-ve nali va vijdam kvi ste kukli barbi tuka 100% samo na kafenca mi odite i tr1gnali da mi se obqsnqvat kat gladni cigan4eta pred maika si:)))))hahahhahhah
sme6ni ste ve,a 6to se otnasq do avatara mi ako iskam na t1pata jamalska 6si sloja i izob6to ne mi govorete za dreads 6toto samo posramvate 'kulturata' ama mnooooooooooooo qko va nasrah oba4eeeeee maloumni vu6ki hvanati ot na nqkoi rasta glavataaaaaaaaaaaaaaa \:D/ :lol: :) =D>

Jamalska
05-17-2007, 12:17
Е сега вече наистина ме разсмя :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

05-17-2007, 13:37
браво брато ти си най-умния... хаха и се пише гРОзен ...

кметицата:)
05-17-2007, 21:51
Цялата тая "война" е безсмислена!
Аз съм далеч и от чалгата и от регето и от повечето др. неща които бяха споменати, НО съм просто възмутена от ограничеността на Jamalska!
Глупаво е да се опитвате да натривате сол на нечия глава, защото не мисли като вас. Представи си, че аз съм с очебийно наднормено тегло, хипотетично. Представи си, че не мога да облека дрехите, които връстничките ми обличат, защото не ми стават, хипотетично. Представи си че слушам чалга, хипотетично. Представи си че в един момент откривам, че рапърските дрехи (размъкнатите) ми стават, отиват ми и изглеждам естествено, хипотетично. Тогава какво трябва да направя? Да се откажа от това, което ми стои добре защото не слушам съответната музика?!
Искам да ти кажа също, че НЕ СИ ТИ ЧОВЕКА, който може да каже на коготи и да било "Нямаш правото да си правиш косата така или иначе!".
Несъмнени има много хора, които се проявяват с разбиране към теб, въпреки нестандартното ти мислене. Представи си обаче, че всеки един с тези разбирания тръгне да се обяснява и да подскача като кастрирано петле (както правиш ти в момента). Какво ще стане тогава? Ми няма да ти кажа! Ти сама си прецени куките и скинарите защо така се отнасят към събратята ти!
Това че човек не вярва в нещо (щото до колкото разбрах тва ващо религия било) не значи че трябва да се лишава от от нещо свързано с тази религия. Както и това че човек е зарибен по нещо не значи че трябва да парадира с него. Къде пише, че един рапър не може да носи костюм например?
Щом не става дума за музика и прическа, а за религия ще дам и друг пример:
в християнството яйцето по принцип се свързва със смъртта, но е свързаон и с един от най-святите ни празници-Великден. Това значи ли че мюсюлманите не трябва да ядат варени яйца (защото са свързани с християнството)?!?!?!?
Друг пример:
На много места по света хората са православни или католически християни, протестанти или изповядват друга популярна в своя регион религия. Въпреки това те намират в медитацията (присъща на източните религии) успокоение и релаксират чрез нея. Те не вярват в Буда например, не това не им пречи да медитират или да практикуват йога. А будистите? Те случайно да са тръгнали да заяждат защото някой практикува техните техники?
А аз като не съм мюсюлманка да не би да нямам право да ям баклава и кадаиф?
Мога да изтъкна още 1000 аргумента за да те убедя да спреш да се заяждаш, но сега е късно и ми се спи! Силно се надявам да се замислиш преди да постнеш някоя друга простотия!!!

Jamalska
05-18-2007, 09:34
Ние за кфо говорим ти къде отиде.Бтв чисто хипотетично не знам как смъкнати дрехи ще отиват на човек с наднормено тегло..аз съм по-пълничка и определено изглеждам по-добре в дрехи по по тялото защото ме правят по -слаба..ама пак си ходя смъкнато. когато искам.Не можеш да ме убедиш,че някой ще предпочете да изглежда пълен и безформен вместо да се опита да подчертае и стегне тялото си чрез дрехите.
И на темата-един вид се опитваш да ме убедиш,че някой трябва да се наплете и един вид да си съсипе косата(защото ако реши да я отреже после й трябва мн време да се възстанови) само заради прищявка...при все,че аз до сега не съм виждала момиче,накоето дреди да му отиват повече от пусната ненаплетена коса.
И ако това има някакво значение част от леката ми предубеденост към фешъни и др подобни същества е точно заради отношението на ВСИЧКИ около мен към мен.Заради дрехите ми,заради заниманията ми...Но ако някой подходи дори с едно 'здрасти' позитивно винаги откликвам пак позитивно...обичам да разговарям с различни хора и да виждам техните гледни точки(дори и със скинове...в класа ми има един).Винаги е интересно да разбереш чуждото мнение по даден въпрос,но това не значи че трябва да променям своето.
Аз не съм ЧОВЕКЪТ,но ако не за друго поне нека бъде заради уважение към нещата които този човек Хайле е направил...Джа Джа Вайбз(престарах се)

gothic_princess
05-18-2007, 11:00
jamalska ti ne si li 4uvala za razli4nite metodi za ud1ljavane na kosata??momi4e,stimulanta na Ikarov sigurn ti e poznato kato zna4enieto na dumata 'dreads'?!am tva e dr tema za stimulantite...4ovek ti ne znae6 li 4e 1 ot ka4estvata na 1 istinska rasta,kakto vika6 ti,trqbva da e nai-malko p1len nepukist i da ne mu puka za mnenieto na drugite,s16to te nosqt tova koeto im e nai-udobno i da ti kaja vs rasti hodqt 6iroko oble4eni!
A i m/u drugoto ima maslo ot grozdovi semki,badem,susam i p6eni4en zarodi6 za ud1ljavane na kosata:)

fen_na_rastite
05-18-2007, 12:20
Kakvo zna4enie ima kakva muzika slu6a6???Vseki si ima sobstveno mnenie i sam re6ava kak da se nosi,tova da e qsno na vsi4ki...Ne moje nqkoi da opredelq stila na pri4eskata ti,kato sadi za teb po muzikata koqto slu6a6!!!!!!Vsi4ki da si gledat rabotata za6toto az obujavam rastite,a ne sam privarjenik na kakvoto i da bilo!!!!!!!!!Podkrepqm izcqlo gothic_princess!!!!!!!!!!!!!!!!I ne mi e qsno za kakvo sporite???Ima li vaob6te smisal????Q malko se zamislete kakvi prostotii govorite,mai nqma ni6to v tazi glava,a ?????Koito ne razbira,da ne govori i nikoi nqma pravo da kazva koi moje da si pravi rasti i koi ne!!!!!!! [-X

05-18-2007, 16:47
Ние за кфо говорим ти къде отиде.Бтв чисто хипотетично не знам как смъкнати дрехи ще отиват на човек с наднормено тегло..аз съм по-пълничка и определено изглеждам по-добре в дрехи по по тялото защото ме правят по -слаба..ама пак си ходя смъкнато. когато искам.Не можеш да ме убедиш,че някой ще предпочете да изглежда пълен и безформен вместо да се опита да подчертае и стегне тялото си чрез дрехите.



Чисто хипотетично познавам 1 момиче с доста повече килограми от необходимото и тя се носи точно с такива дрехи. Познай какво? Тя изглежда страхотно в тях. Пък и с това си изказване само показваш че не разбиташ какво съм имала в предвид. Не е толкова вжен сами я пример, а нещото, което показва той! както и да е!


[quote=Jamalska]И на темата-един вид се опитваш да ме убедиш,че някой трябва да се наплете и един вид да си съсипе косата(защото ако реши да я отреже после й трябва мн време да се възстанови) само заради прищявка...при все,че аз до сега не съм виждала момиче,накоето дреди да му отиват повече от пусната ненаплетена коса.


Това си е нейна/негова работа! Всеки има глава на раменете и до известна степен може д аразсъждава! Това иде да покаже че може да прецени последиците от решението си! Тоест, дори и след известно време да съжалява за постъпката си и да се остриже това ще й даде нещо много по-важно от кирливите ти съветчета, нарича се ЖИТЕЙСКИ ОПИТ! НЯМАШ ПРАВО ДА ЛИШАВАШ НЯКОЙ ОТ ПОИТА, НЕЗАВИСИМО ОТ ВЪЗГЛЕДИТЕ И РАЗБИРАНИЯТА СИ!



Аз не съм ЧОВЕКЪТ,но ако не за друго поне нека бъде заради уважение към нещата които този човек Хайле е направил...Джа Джа Вайбз(престарах се)

Да! Да! Алилуя! Амин! Инспирито санто! :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019


Аз не съм ЧОВЕКЪТ,но ако не за друго поне нека бъде заради уважение към нещата които този човек Хайле е направил...Джа Джа Вайбз(престарах се)

М/у другото ти от какво друго освен от ЧУЖДИТЕ решения се интересуваш и кой друг освен Хайле уважаваш? Моля те отговори преди да се напушиш :smt005

Jamalska
05-19-2007, 07:42
Какво е ПОИТА? че нещо останалото ми се губи....вече не разбирам за какво изобщо се опитвате да спорите и какво по дяволите беше това с удължаването на косата?...направи си го в някой фризьорски салон..половината ми клас го направи...ако толкова искаш-заповядай хахахахахаха

AliceSw
05-19-2007, 07:54
не че е по темата, ама една позната си беше направила за бала растите на кок=)

gothic_princess
05-19-2007, 14:09
Jamalska to4no ti spori6 s vsi4ki tuk i gi obijda6 kato gi izkarva6 nqkvi padnali ot Mars...Mi da ti kaja pro4eti si vsi4kite komentari po temata za da dolovi6 doka4liviq si ton(qvno o6te ne si se os1znala)...po princip nikoga ne si ostavqm komentarite no kato pro4etah tvoite ot na4aloto na temata se iznervih hiper mnoo ... !kakto se vika 'Vseki si namira maistora rano ili kusno' :)))

05-19-2007, 17:39
Kakvo po dqvolite ima6 predvid s tazi hmmm...poslovica :smt017 :smt017 Princeske? =;

Jamalska
05-20-2007, 13:11
Jamalska to4no ti spori6 s vsi4ki tuk i gi obijda6 kato gi izkarva6 nqkvi padnali ot Mars...Mi da ti kaja pro4eti si vsi4kite komentari po temata za da dolovi6 doka4liviq si ton(qvno o6te ne si se os1znala)...po princip nikoga ne si ostavqm komentarite no kato pro4etah tvoite ot na4aloto na temata se iznervih hiper mnoo ... !kakto se vika 'Vseki si namira maistora rano ili kusno' :)))
Е ти намери ли го?Кристина?

gothic_princess
05-20-2007, 19:02
Koito shvanal- shvanal poslovicata:)hahhaha
pomislete malko s sivoto si ve6testvo:))))))))))

feel_me
05-20-2007, 20:28
Леле видяхте 1 различен и айдее нападнахте го,само защото има повече опит и вие го знаете това!Кво се карате на джамалска че се заяждала бе ше кажеш че вие не правите същото!Ми ще се ядосва-да,щото не разбирате да е*а...изкочило някво си момиченце уж готик,пък с аватар на кристинка и в същото време твърди че се движи с растафари и слуша нз си кво ахахахахаха смешно ми стана чак от повечето "много навътре" в нещата!Никой не ебава на кви ше се правите! щот вий джамаска я нареждате,ама от прочетеното ше ви кажа че тя е единствената в тая тема дет не се прави на компетента-тя е!И в крайна сметка вие сте смешните заровили се в тъпия форум и водят спорове на теми коит уж били безсмислени!Ми айде де направете нещо смислено прочете повече информация запознайте се с различните от вас и си мълчете щот изглеждате смешни с ваще болни амбиции че сте прави!

Jamalska
05-21-2007, 09:04
Блаагодаря за подкрепата...То е ясно,че никой няа да се остави току така да му се налее мозък в главата,та аз се отказвам от Опитите



*смърт в семейството*

GerGet0
05-21-2007, 11:57
Аз не сам навътре в нещата,смях се супер много на това че превърнахте форума във война,джамалска донякъде съм съгласна с теб ,само че не ми харесаха изказванията ти за дръма :smt019
А по темата:тва си собствено мнение и никой не може да те спре ако си решил! :)

05-22-2007, 13:44
Jamalska i Gothic_princess sa edin i s16ti 4ovek!

Fallen_Leaves
05-22-2007, 17:45
Mного често съм спорила с хора,които имат мнение като на Jamalska относно това кой трябва да има расти и кой не.Четейки коментарите й ареших и аз да оставя мое коментарче.Jamlska,момиче,абе не мога да разбера на какво се дължи самочувствието ти ,че мнооо ги разбираш тия работи с растите.Тука гледам определяш кой трябва да има и кой не по,бих казала,доста странен критерий.Аз например нямам расти,но имам много аверчета,които имат.Мислиш ли ,че кат се съберем заедно и почваме да се трепем защо еди-кой-си бил с расти па нищо не разбирал.:)Чакай малко.Живеем в свободна страна бе мама му стара.Всеки си прай квот иска .Съветът ми към Jamalska е да спре да петни хубавия сайт с коментарите си към "непросветените",а да приеме факта ,че има и други ,които ги разбират тия неща.Ти самата с расти ли си?Съмнявам се.И знаеш ли защо?Щото говориш като човек,който е прочел 1-2 статийки из нета за историята на dreads и айде вече-всеки трябва да почувства културата на растите ,иначе- йок расти.Времената се менят...Просто го разбери:))))Нищо лично:))))) :D

gothic_princess
05-22-2007, 20:09
Fallen Leaves e absoliutno prava!Nz koq si ,ot k1de si,no si nacelila ne6tata absoliutno to4no.Ama da ti kaja trqbva da svikva6 s teq glupavi sporove 6toto ne samo jamalska ima takova mnenie po toq v1pros,ama ai kakto i da e:)Bravo za commenta:)

AliceSw
05-22-2007, 20:30
готик принцеске - тъпа си, честно, и Кристина е адски грозна на аватара ти

първо ти си толкова далеч от каквато и да е музикална култура, че не ми се коментира

за повечето музикални субкултури има някакъв определен външен вид, всички смесваме стилове и използваме само части от субкултури, но някои го правят брутално смешно - виждала съм и пънкари с дредс, и метъли и сякви

ти обаче си направила ебати якото нюметъл ник, брит-поп-чалга аватар, желание за дредс, и слушане на дръм, добре де, най-малкото, ако искаше да се наплетеш за друго, а не,за да си куул, нямаше да те е.бе кво ще кажат ваще

и кви теории вкарваш?!? раста културата се е обособила като такава много преди дръма да прасъществува като стил, и не ЗА ДРЪМ & БЕЙС НЕ СА ХАРАКТЕРНИ ДРЕДЛОКС!!!!!!

gothic_princess
05-23-2007, 16:03
hahhahaha koito e napisal 4e az i onaq ovca jamalska sme 1 i s16ta e ebaaasi 4oveka,ama v tva p1k nqma lo6o za6toto dokolkoto znam tva e forum a v1v forumite vseki si izkazva li4noto mnenie:))
p1k na drugata ovca alice sw prosto nqmam dumi,nz ko da i kaja...nqma komentar za neq samo 6te q pos1vetvam da si smeni "avatara".kato go smenq6 gledai ne6to koeto ti podhojda da sloji6-naprimer kup4ina konski laina...posle mi se obadi i az da si go smenq!hihihi-4a0:)do sledva6tiq ti opit da se prai6 na ostroumna i mnogoznae6ta,mili4ka:))))

05-23-2007, 16:16
Alice sw,мойто момиче,честно ти казвам с тея злобните коменти не си прайш рекламка:((мн съжалявам ама те съветвам да си затвориш голямата устичка!gothic_princess i jamalska също могат да напраят същото!това е някъв тъп форум все пак...по-добре ще е да се сдобрите!!!нз за кви се мислите и 3-те но изобщо сте пълна трагедийка!аре бегайте ся в детската градинка да се карате кат невидели там щото от тука ше ва изгоним!!

Jamalska
05-23-2007, 18:54
Край,разкри ме!сега ще подам ръка на себе си и ще кажа 'мило другарче джамалска а.к.а. готик_принцес повече няма да правя така."
Падналите листа,не ти прочетох поста до край щото ми се наби в очи толкова "коса на расти,тоя на расти,оня на расти" щото обясних 100 пъти,че РАСТА е човек..дредлок е масура на косата.
Няма смисъл да споря с вас..ако ще тръгваме по грубата процедура-на тъпи пуйки и с фуния да им го наливаш няа да го попият.

bqsna_teenagerka
05-23-2007, 20:17
скъпа не ти го препоръчвам! 1.тия плитки се правят с яйце!
2.после за да ги махнат трябва да те острижат гола глава,ако не се харесаш...става лошо!
3.правиш си косата на гъз
4.100% ще ти излезе солено!

Jamalska
05-23-2007, 21:06
скъпа не ти го препоръчвам! 1.тия плитки се правят с яйце!
2.после за да ги махнат трябва да те острижат гола глава,ако не се харесаш...става лошо!
3.правиш си косата на "задни части"
4.100% ще ти излезе солено!
не-че-се-правя-на-разбирач,но имам забележки по 1 и 4
1.аз за яйце не знам...пред мен са плели десетки хора,познавам много хора които плетат,чела съм на ужасно много места,обсъждала съм, го с ужасно мн хора и най-лепкавите неща включват разни работи от рода на восък...ама не винаги е нужно да се запечатва така...
4.с глед на горното вече толкова мн хора плетат че пари взимат само тия дето плетат във фризьорски салони(макар че не знам те от къде са се учили..от нета ли?)

За другите 2 съм съгласна. :wink:

the_o.c_girl
05-24-2007, 21:47
:smt078 ujas!! nqma po-gadno neshto.. Ne se obezobrazqvai molq te..!!!!И аз съм на същото мнение

danielchetooo
05-25-2007, 07:41
men li4no ne me kefi taq pri4eska ! to tva daje ne go smqtam za pri4eska de ama... nqkoi mn im se kefqt !! :|

Jamalska
05-25-2007, 08:55
men li4no ne me kefi taq pri4eska ! to tva daje ne go smqtam za pri4eska de ama... nqkoi mn im se kefqt !! :|
еми да..не е прическа...в буквалния смисъл на думата като 'прическа за бал' ;)


опа..обещах че млъквам.

IdiOtKa
05-25-2007, 14:38
сега ..вие имате богата фантазия ....
сетих се за един ужасно тъп пример, който дори и няма да разберете , но се пак, който иска да ми следи ( ако може ) мисълта ..:)
Значи цял живот учите вие за програмист дават ви диплома , след всичките тези дълги усилия и разбираш ли някъф олигофрен с кинти си плаща и на него му дават също .....каква според вас е разликата, единия знае за кво става вапрос другия и представа си ня за кво става вапрос ... знам че няма да го разберете , но какво и да е ...самнявам се че вобще можете да разберете нещо , каквото и да е било !

gothic_princess
05-25-2007, 17:15
e tva za qicata me kill-na.nqkoi 4ul ne6to ili si misli 4e taka se praqt dreads i dai da go copne6 v1v foruma...

gothic_princess
05-26-2007, 11:48
S1glasna s1m s exploitedteen,ama p1k v kraq na krai6tata nikoi ne si izbira k1v da se rodi-bql ili 4eren.p1k i primerno na men mi haresvat mom4eta to4no rusi,svetli s dreads,i s16to si e mn qko.p1k drug e v1prosa 4e bulgarite ne sa se setili po-rano da izmislqt takava pri4eska,taka da se izrazq,p1k dori da bqha-nqkak si ne se vr1zva s na6ite tradicii,obi4ai,hora...

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-26-2007, 13:00
xaxax :smt005 :smt005 oshte li pishete be... :smt005 :smt005 :smt005 az btw seriozno ne sum 4uvala nqkude da si ima studio otivash i te pravqt na rasti :shock: xax ... znam 4e stava dulgo i nqkoi rastafat trqq te plette... 8-[ ama kvo znam az... :-#

Poredniq
05-30-2007, 05:54
a[N]D[i]T[k]a]xaxax :smt005 :smt005 oshte li pishete be... :smt005 :smt005 :smt005 az btw seriozno ne sum 4uvala nqkude da si ima studio otivash i te pravqt na rasti :shock: xax ... znam 4e stava dulgo i nqkoi rastafat trqq te plette... 8-[ ama kvo znam az... :-# най-после еидн умен дет си мълчи кат не знае-евала баце респектец :-)

gothic_princess
05-31-2007, 18:54
mai sv1r6iha mnogoznaikovcite:)) :P :lol:

Jamalska
05-31-2007, 20:06
ами ако си сложиш един мазен и дебел в устата ще свършат.

gothic_princess
06-05-2007, 07:29
po-skoro ako iz4ezne6 6te iz4eznat samozvanite mnogoznaikovci:Dp1k ti nali sa razkara ot taq tema za ko pi6e6?

09-19-2007, 13:07
много добре го каза ск8,супер вярно е тва кво имаш в теб самия.кефя ти се мнг ;-)

ProstoAz
09-19-2007, 14:24
Темата е стара, а и се е поизчерпала вече!