PDA

View Full Version : kak da kaja na maika mi????



09-20-2006, 11:45
NA skoro otkrih 4e imam vaginalna infekciq i trq za da q otstranq da otida na lekar no za taq cel trqbva da govorq s maika mi a s neq ne sme mn blizki i me e sram ot neq ! A trqbva da i kaja za problema! Pls kajete mi kak da i go kaja za da me razbere i da mi vleze v polojenieto? :smt010

No_LiMiTe^f
09-20-2006, 13:20
И мен тъй ме е срам от майка ми и нищо не й казвам!Ама в твоя случай се налага да седнете и да си поговорите!Обясни й...тя ще те подкрепи и ще се погрижи за теб!Не знам какво да ти кажа...просто много гадно се е получило!

cvetityy
09-20-2006, 15:12
ами знам колко е трудно и те разбирам напълно но седнете двете някоя вечер и съвсем спокойно започни със съвсем лек намек за тематат за да можеш да се отпуснеш и после леко подходи направо към въпроса

не мога да ти дам друг съвет просто незнам какво да ти кажа

айде успех

maybelline
09-20-2006, 16:45
Какъв е проблемът да й кажеш?Че имаш вагинална инфекция или начинът по който си я хванала(имам предвид секс)?Ако имаш инфекция,можеш и сама да отидеш при личния лекар и той/тя ще ти даде направление за гинеколог.Той вече ще ти помогне,а ако си над 15 не мисля че е необходимо родителите ти да разбират ако ти не желаеш.

09-20-2006, 17:39
Какъв е проблемът да й кажеш?Че имаш вагинална инфекция или начинът по който си я хванала(имам предвид секс)?Ако имаш инфекция,можеш и сама да отидеш при личния лекар и той/тя ще ти даде направление за гинеколог.Той вече ще ти помогне,а ако си над 15 не мисля че е необходимо родителите ти да разбират ако ти не желаеш.
1.sam na 13 i sam destvena
2.nikoga ne sam hodila na genekolog.
3.prosto se pritesnqvam da kaja na maika mi za6toto tq ne mi e blizka

Sex_master
09-20-2006, 18:16
Offf se edno maikati ne e bila na tvoqta vyzrast i ne e imala vagina!!! Prosto pogovori s neq !

maybelline
09-20-2006, 19:17
Какъв е проблемът да й кажеш?Че имаш вагинална инфекция или начинът по който си я хванала(имам предвид секс)?Ако имаш инфекция,можеш и сама да отидеш при личния лекар и той/тя ще ти даде направление за гинеколог.Той вече ще ти помогне,а ако си над 15 не мисля че е необходимо родителите ти да разбират ако ти не желаеш.
1.sam na 13 i sam destvena
2.nikoga ne sam hodila na genekolog.
3.prosto se pritesnqvam da kaja na maika mi za6toto tq ne mi e blizka

OK.За да отидеш при личния лекар няма нужда майка ти да те придружава,все пак си на 13,не на 3.Там ще ти дадат направление за гинеколог.Добре е с теб да дойде някой възрастен,но не е задължително да ти е родител.Ако познаваш някоя жена,която ти е достатъчно близка,за да й разкажеш за проблема,тя би могла много да ти помогне.Някоя по-голяма приятелка също може да се окаже полезна.Ако няма такъв екземпляр в живота ти,питай личната лекарка дали можеш да отидеш сама и като отидеш какво да правиш.Незнам дали на 13 можеш да отидеш без придружител,но предполагам,че можеш.За всеки случай попитай личната лекарка за всичк това.А тя от своя страна няма да каже на майка ти без твоето съгласие(макар че ще се опита да те убеди да кажеш на вашите).

vra4ka
09-20-2006, 21:23
Леле, момиче, кажи на майка си. Тя е човека, който може да ти даде съвет! Не си играй с такива работи, могат да станат много сериозни!
Това е здравето ти! После кой знае какви проблеми може да имаш!
Сподели и. Тя 100% ще може да те насочи към добър лекар!
А и освен това даже и сама да отидеш кой ще ти плаща лечението?
Замисли се малко и постъпи като голям човек. Майка ти може да ти помогне. Нищо няма да ти каже!
И побързай да не се задълбочи!

mon4eto
09-22-2006, 08:44
Prosto preodolei straxa i i kaji v tova nqma ni6to sramno [-X

teen™girl™
09-22-2006, 11:45
NA skoro otkrih 4e imam vaginalna infekciq i trq za da q otstranq da otida na lekar no za taq cel trqbva da govorq s maika mi a s neq ne sme mn blizki i me e sram ot neq ! A trqbva da i kaja za problema! Pls kajete mi kak da i go kaja za da me razbere i da mi vleze v polojenieto? :smt010
mi norm e da te e sram no vse pak tova e ne6to vajno za koeto e zaduljitelno da uvedomi6 roditeli te si vse pak moje da ima posledstviq i vbude6te spoko otidi tq ti e maika i e normalno da te razbere :)

Lorraine
09-23-2006, 12:32
Леле, момиче, кажи на майка си. Тя е човека, който може да ти даде съвет! Не си играй с такива работи, могат да станат много сериозни!
Това е здравето ти! После кой знае какви проблеми може да имаш!
Сподели и. Тя 100% ще може да те насочи към добър лекар!
А и освен това даже и сама да отидеш кой ще ти плаща лечението?
Замисли се малко и постъпи като голям човек. Майка ти може да ти помогне. Нищо няма да ти каже!
И побързай да не се задълбочи! =D> :wink: :-) :smt006

koalka
09-23-2006, 16:26
Ами срам те е,но здравето ти е по-важно от някакъв срам.Сподели с нея,няма да те изяде.

CrazyWitch
09-23-2006, 18:17
Еми заставаш пред нея.. мислиш си, че не е там .. нея я нямаа.. ти си сама и на бързо казваш кото имаш да казваш... След това чакаш да видиш какво, ще каже тя.. човека който до преди малко го "нямаше" в стаята ;) Аз така правя когато ме е срам да кажа нещо и дори не съм луда :)

melani
09-23-2006, 21:37
Oh blagodarq vi mn za savetite momi4eta!Az kazah na maika mi za problema mi i tq mi kaza da si pravq izvestno vreme promivka s ioda-sept i ako prodaljavam da se pritesnqvam 6te me zavede na ginekolog!Govori mi taka priqtelski 4e vse edno ne be6e moqta maika :mrgreen: O6te vednaj blagodarq mn za savetite!

ProstoAz
09-24-2006, 10:44
Oh blagodarq vi mn za savetite momi4eta!Az kazah na maika mi za problema mi i tq mi kaza da si pravq izvestno vreme promivka s ioda-sept i ako prodaljavam da se pritesnqvam 6te me zavede na ginekolog!Govori mi taka priqtelski 4e vse edno ne be6e moqta maika :mrgreen: O6te vednaj blagodarq mn za savetite!

С това считам темата за приключена! :wink: