PDA

View Full Version : kak da otida na genekolOg na 13 saM??



09-20-2006, 12:17
Zdr! Ta az sam na 13 i imam vaginalna infekciq koqto naskoro otkrih i spored men pri takav problem rqbva da posetq genekolog a dosega nikoga ne sam hodila i nz kvo da praq !A da i az sam na 13!
Pls HELLLLLLLLLLLLLLLLLPPPPP!!!!!!!!!!!!

Reich_06
09-20-2006, 13:35
az puk moje li da te popitam kak moje nqkoi ot foruma da ti pomogne???da doide da te zavede li???

Dita
09-20-2006, 13:38
Сподели с майка си и тя ще те заведе. Не е нужно тя да присъства на прегледа в кабинета. Каквото и да споделиш с лекаря, то ще си остане между вас.

sladoled
09-20-2006, 14:32
Друг вариант е да поискаш направление от личния си лекар.Не мисли, че ще го изненадаш с искането- той има много пациентки с подобни проблеми.Може би се притесняваш да не ти задава неудобни въпроси.Ти можеш да избереш на кои да отговаряш.Просто кажи "няма да отговоря на въпроса".Ако си позволи коментари, които са ти неприятни, не им обръщай внимание!Невъзможно е да се харесваш на всички. :)

FiRe_LaDy
09-20-2006, 19:27
AKo iskash dai si adresa,shte doida i shte te hvana za rychichka da te zaveda?Kakvo shte kajesh?

Zlee si milichka!MI sichko si ima pyrvi pyt!Kakvo! doktora shte te izqde ili ? Vari na doktor i ne sa pravi na malka.Bqh po malka ot teb kogati hodih! ](*,)

09-22-2006, 23:21
Първо, пише се гИнеколог! И второ, кажи на майка си- тя и ще те успокои поне, минала е през хиляди такива женски истории.