PDA

View Full Version : Странните ни отношения



кифли4ката
09-20-2006, 12:17
Ще се опитам да бъда колкото се може по-кратка...
От юни месец тази година той е най-важния 4овек за мен...въпреки 4е много хора намират отношенията ни за странни,защото не ходим...излизаме заедно,ходя му на гости,целуваме се и т.н.,но не сме двойка...просто обстоятелствата не го позволяват...лятото бяхме много време в разли4ни градове,сега сме в разли4ни у4илища,когато аз имам 6 4аса,той има по 7-8...и става така,4е се виждаме отвреме на време...затова пък като се видим не си губим времето де :lol:
Проблема е там,4е на мен не ми харесва това положение...но по вси4ко ли4и,4е на него му е добре така и не изпитва нужда от промяна...или поне така си мислех...всъщност ве4е и аз незнам какво да мисля...когато искам да го видя той по4ти винаги е зает,а когато се видим не иска да си тръгвам...даже сега ми е сърдит,4е в4ера си тръгнах рано-рано от тях...няма друга в живота му...явно иска да е свободен или незнам...ве4е не ми е хубаво както преди...оби4ам го в това няма съмнение,но може би това положение дали ще го видя или не ме изнервя...просто се нуждая от съвет от страни4ен 4овек...

П.
09-20-2006, 12:19
Хвани си още един, който да ти запълва времето. Така няма да усещаш празнина.

No_LiMiTe^f
09-20-2006, 12:56
Ами трябва по някакав начин да разбереш за неговите чувства защото така нищо не можеш да предприемеш!Много ми е странно защо си се съгласила на подобна не връзка!Или пък в краен случай намери си момче,от което приятеля ти да проревнува и да види че не трябва да сте приятели които се целуват и си прекарват добре!:)

CVETELLINA
09-20-2006, 13:56
Ами щом не ти харесва това положение,поговори с него.Може би го е страх да се обвърже...Но първо трябва да разбереш дали той наистина има някакви по-сериозни чувства към теб,или си му само като играчка.... :? Замисли се,че ако и той те харесваше толкова много,според мен би трябвало да предпочете да си му гадже,а не момичето,с което се натиска....Незнам,може и просто да се забавлява с теб по този начин,така че трябва сериозно да говориш с него,ако няма чувства към теб,по добре е да се опиташ да забравиш за него,защото такова момче не заслужава любовта ти!Успех :wink:

iiirish
09-20-2006, 14:13
сама казваш, че се виждате рядко и не за по много време! може би това е причината поради която той не иска да се обвързва по-трайно с теб, тоест не иска да започвате сериозна връзка след като имате много малко време един за друг. може би не намира смисъл. това поне е моето мнение

cvetityy
09-20-2006, 14:29
сама казваш, че се виждате рядко и не за по много време! може би това е причината поради която той не иска да се обвързва по-трайно с теб, тоест не иска да започвате сериозна връзка след като имате много малко време един за друг. може би не намира смисъл. това поне е моето мнение


ми и аз съм на същото мнение :smt023

koalka
09-20-2006, 14:49
Ами честно казано странно постъпвате,при положение,че не сте гаджета,но какво пък,то и без това все едно ходите.Просто действията ви го доказват.Ами защо не говориш с него и да му споделиш?Говорете и си станете гаджета?Нали няма друга в живота му,какъв е проблема?

cS_LaMeR
09-20-2006, 15:16
еми то и аз бях така с мойто беб4е :) покани ме на ден дена и бяхме се запознали по 4ата танцувахме няколко бавни танца харесахме се по4нахме да се виждаме по 4есто направо се изяждахме хах а не и бях предложил ама се оби4ахме и се целувахме итн. и някаде 1 месец по касно просто се сетих 4е не сме официално гажета и и казах нали и тя ми предложи :)ама ние си се имахме за гажета и преди да си предложим така 4е това нее никакав проблем дето не сте официално.Просто му намекни 4е не сте официално гажета и ако той не ти предложи ти му предложи,а ина4е поговорете кажи му какво мисли6 как се 4уства6 4е има6 нужда от пове4е внимание. :)

alkobalko
09-20-2006, 15:20
Сподели му чувствата си. Щом се чувстваш нещастна, не трябва да продължаваш повече така.

BeBcHeTo
09-20-2006, 15:26
сама казваш, че се виждате рядко и не за по много време! може би това е причината поради която той не иска да се обвързва по-трайно с теб, тоест не иска да започвате сериозна връзка след като имате много малко време един за друг. може би не намира смисъл. това поне е моето мнение


ми и аз съм на същото мнение :smt023
Много правилно

romantichna^
09-20-2006, 20:05
ami prosto pogovori s nego.kaji mu 4e ne se 4uvstvash dobre taka i ako naistina e tochen kakto ti kazvash vsi4ko 6te se orpavi. uspeh

cS_LaMeRkA
09-20-2006, 21:35
еми то и аз бях така с мойто беб4е :) покани ме на ден дена и бяхме се запознали по 4ата танцувахме няколко бавни танца харесахме се по4нахме да се виждаме по 4есто направо се изяждахме хах а не и бях предложил ама се оби4ахме и се целувахме итн. и някаде 1 месец по касно просто се сетих 4е не сме официално гажета и и казах нали и тя ми предложи :)ама ние си се имахме за гажета и преди да си предложим така 4е това нее никакав проблем дето не сте официално.Просто му намекни 4е не сте официално гажета и ако той не ти предложи ти му предложи,а ина4е поговорете кажи му какво мисли6 как се 4уства6 4е има6 нужда от пове4е внимание. :)

Да, точно така! :smt008 Сладкото ми, ти е обеснило еи и не онивай, [-X давай предлагай му :smt006 ние ти стискаме палци! :lol:
(Пиже :smt008)

Mike-Jones
09-21-2006, 02:36
ebete se taka priqtelskata :) zna4i xax