PDA

View Full Version : проблемчето ,което ме измъчва



zombie
09-20-2006, 13:20
Така... здравейте.
Имам едно проблемче.Харесвам един човек от нашата компания с кого се запознах в началото на лятото.Той е мил,страшно забавен,много държи на верноста(в смисъл такъв мрази лъжите)...сега веднага не си мислете,че той е някакъв надут женкар батко ,не той е висок почти колкото мен и въобще не се държи като някакъв голям...абе знаете как са някой.За него възръста няма значение ,както и за мен.Аз осъзнах,че от една седмица се привързвам към него.Аз го харесвам много ,но не искам да му кажа,защото се опасявам,че ще се отчужди от мен и дори и приятели няма да можем да бъдем,ако и той не ме харесва.имам чувството ,че и той сякаш ме харесва.Как го разбирам ли:
ами отваря ми вратата и ме пуска да мина първа,говори някак си мило с мен...абе и аз незнам точно.Обаче като се загледах(в едно и също училище сме) в него,го видях ,че това с вратата го прави и с друго момичета(май с всички).Незнам дали ме харесва и не искам да му кажа за да не се отчужди. Има 2-3 момичета,който също го харесват,а на мен ми казаха,че той харесвал едно момиче,но той лично не го е казвал пред мен.Кажете какво да правя :?

Absconding
09-20-2006, 13:39
Така... здравейте.
Имам едно проблемче.Харесвам един човек от нашата компания с кого се запознах в началото на лятото.Той е мил,страшно забавен,много държи на верноста(в смисъл такъв мрази лъжите)...сега веднага не си мислете,че той е някакъв надут женкар батко ,не той е висок почти колкото мен и въобще не се държи като някакъв голям...абе знаете как са някой.За него възръста няма значение ,както и за мен.Аз осъзнах,че от една седмица се привързвам към него.Аз го харесвам много ,но не искам да му кажа,защото се опасявам,че ще се отчужди от мен и дори и приятели няма да можем да бъдем,ако и той не ме харесва.имам чувството ,че и той сякаш ме харесва.Как го разбирам ли:
ами отваря ми вратата и ме пуска да мина първа,говори някак си мило с мен...абе и аз незнам точно.Обаче като се загледах(в едно и също училище сме) в него,го видях ,че това с вратата го прави и с друго момичета(май с всички).Незнам дали ме харесва и не искам да му кажа за да не се отчужди. Има 2-3 момичета,който също го харесват,а на мен ми казаха,че той харесвал едно момиче,но той лично не го е казвал пред мен.Кажете какво да правя :?

Това с отварянето на вратата не е показателно. Това е въпрос на възпитание и стил. Иначе кажи му и въобще не се колебай, защото тези други момичета, който го харесват няма да те чакат да се престрашиш. Свестните момчета не са много, така че не го изпускай. Пробвай - пък каквото стане. По-добре сега, от колкото като си станете още по-близки и като се страхуваш още повече за приятелството ви.

09-20-2006, 13:41
той знае ,за тези момичета ,че го харесват ,но казва,че той не ги харесва...

пак zombie
09-20-2006, 13:45
Плс.дайте ми още съвети... :? искам да чуя и мнението на други..

cvetityy
09-20-2006, 13:53
ами мила честно да ти кажа това с вратата е напълно нормално всяко едно момче с малко повечко възпитание го прави

а относно същноста на темата еми виж за още някои признаци че те харесва за да не прибързаш и после да съжаляваш също така може да говориш с някоя по-близка приятелка да му погледне поведението към теб отстрани и да ти даде съвет и самата тя да си каже мнението дали мисли че той те харесва и сама ще си прецениш как да действаш

айде успех от мен \:D/ \:D/ \:D/

iiirish
09-20-2006, 14:29
малките жестове като отварянето на вратата или вниманието, може да ги прави всеки стига да е възпитан както трябва. от друга страна това би било показателно за някакви по-лични чувства, но при теб не е така. щом има друго момиче, щом се отнася и с другите момичета като теб... [-X

живей си живота и гледай това момче да заема колкото се може по-малка част от него!

09-20-2006, 14:36
Е сега какво-да се мъча да го забравя ли или да се надявам.При всички положения искам да си остана приятелка с него.

iiirish
09-20-2006, 14:43
не мога да си обясня какво толкова още не разбрираш?! :-k момчето се отнася към теб като към всички други момичета, ти самата го каза! тогава на какво се надяваш?! на пламенна и страстна любов?! той показал ли ти е с нещо, че имаш право да си мечтаеш за нея?! според мен не!

затова остави нещата както са си и запази приятелството по между ви

koalka
09-20-2006, 14:44
Ами така както си написала за него е свестен човек и както ти каза ти е приятел.Просто трябва според мен да признаеш чувствата си,но ако е свестен наистина и ти е истински приятел няма да се одръпне от теб.Можеш и да му го намекнеш първо с действия,а после и да му го кажеш.Флиртувай с него.

cS_LaMeR
09-20-2006, 14:49
мда и аз напр. отварям врати на жени давам им да слезат пради мене правя място това е просто васпитание неозначава че ги харесвам винаги сам бил такав просто му кажи как се чустваш нищо няма да загубиш! :) успех

romantichna^
09-20-2006, 19:57
Ами така както си написала за него е свестен човек и както ти каза ти е приятел.Просто трябва според мен да признаеш чувствата си,но ако е свестен наистина и ти е истински приятел няма да се одръпне от теб.Можеш и да му го намекнеш първо с действия,а после и да му го кажеш.Флиртувай с него.
:smt023

Krem4eto
09-21-2006, 17:13
Така... здравейте.
Имам едно проблемче.Харесвам един човек от нашата компания с кого се запознах в началото на лятото.Той е мил,страшно забавен,много държи на верноста(в смисъл такъв мрази лъжите)...сега веднага не си мислете,че той е някакъв надут женкар батко ,не той е висок почти колкото мен и въобще не се държи като някакъв голям...абе знаете как са някой.За него възръста няма значение ,както и за мен.Аз осъзнах,че от една седмица се привързвам към него.Аз го харесвам много ,но не искам да му кажа,защото се опасявам,че ще се отчужди от мен и дори и приятели няма да можем да бъдем,ако и той не ме харесва.имам чувството ,че и той сякаш ме харесва.Как го разбирам ли:
ами отваря ми вратата и ме пуска да мина първа,говори някак си мило с мен...абе и аз незнам точно.Обаче като се загледах(в едно и също училище сме) в него,го видях ,че това с вратата го прави и с друго момичета(май с всички).Незнам дали ме харесва и не искам да му кажа за да не се отчужди. Има 2-3 момичета,който също го харесват,а на мен ми казаха,че той харесвал едно момиче,но той лично не го е казвал пред мен.Кажете какво да правя :?

Кажи му!В края на краищата се живее един живот!Рискувай!!!