PDA

View Full Version : imam rd- party li da pravq??



09-20-2006, 13:33
Hora imama rd sled 2 sedmici.Stavam na 16!!Tva kato cqlo e mn qko ama taka i ne mjah da izmislq kak da go praznuvam.Daite nekvi idei pls.Ama da sa za pove4ko hora.Kvo da pravq- kupon vku6ti nqma da stane na restoranti-mn skupo. ](*,) ujas!A ne moje bez nikvo praznenstvo!Off i az nz kvo 6e pravq.ako imate predlojeniq pls-spodelqite!!!

FiRe_LaDy
09-20-2006, 14:08
Emi ako mojesh v vas napravi kupona,ako ne - v nqkoi priqtel,v koito roditelite mu shte gi nqma.Na posledniq Rd na koito bqh beshe taka.Ehh posle hodihme da chistim sichki,ama inache kato cqlo beshe super.Ako imash nqkoi takav priqtel,koito da ti usluji shte e hubavo,ako ne nZz .. na zavedenie,ama kakto kaza ti moje i da ti izleze skypo.

marina star
09-20-2006, 14:57
mi v nqkoe malko zabutano kafe kadeto hem da nqma koi da vi pre4i(pak i vie da nqma na koi da pre4ite),hem da ti e po-eftino

IdiOtKa
09-20-2006, 15:32
zima6 piene i otivate v nqkva gradina ili ne6to takova na po zabutano piete i otivate nqkade ..... :) taka e nai dure !

sunny_girl16
09-20-2006, 15:48
mi pokani po-malko hora ili puk nameri nqkvo po-golqmo pomeshtenie u nqkoi priqtel :-)