PDA

View Full Version : кажете ми как да променя нещата!



White_DoveF
09-20-2006, 13:35
в даскало от 4 год сам в друг клас - преместих се.но изглежда нещо в мен не е както трябва.съучениците ми не ме приемат...даржат се ужасно - отблъскват ме.
аз просто си стоя на мястото и почти не говоря щото преди когато опитвах просто видях че ме отбягват...
а просто искам да имам някой с който да разменя две прикаски...искам да мога да говоря с тях...искам да се приобщя към тях...но...
незнам как да го направя... ](*,) :smt100
а моето даржане вече е просто едно-мълча си и си седна в един ъгъл щото ме е страх да не би пак да ме отблъснат...
ПОМОГНЕТЕ! :smt105

marina star
09-20-2006, 14:54
moje bi tam ti e gre6kata....4e ne tarsi6 kontakt s drugite i 4e ni6to ne pravi6.normalno e v na4aloto da sa malko vrajdebno nastroeni no ti vse pak si nova a te ve4e sa zaeli vseki svoeto mqsto v klasa si i moje bi ideqta nakoi drug da im se mesi ne im dopada mnogo
znae6 4e vsi4ki u4enici se kefim na prostotii i gluposti,na lafove i takiva ne6ta..izpolzvai i ti nqkoi trik za da te zabelejat i ne se draj kato valk edinak zagovori gi i potarsi pomo6tta im po nqkoi vapros
az sa6to sam v nov klas no za 6tastie nqmam tvoq problem za sega i mislq 4e ve4e zapo4naha da me priemat dobre
zatova ot poziciqta na takava koqto prejivqva sa6toto kato teb 6te te posavetvam da ne se sramuva6 da se darji6 estestveno no i da ne se naduva6(no kato 4eta kvo si napisala mai nqma takava opastnost)
pokani gi da idete na kafe ili ne6to takova ima 1000 na4ina no nai-vajnoto e da bade6 spokoina i samouverena kolkoto i moje bi bezukurajitelno da zvu4i za teb tova v momenta

jelaq ti uspeh i spoko edva li sa ne6to pove4e ot teb :wink: :wink: :wink: :wink:

подобен случай
09-20-2006, 15:02
Виж, използвай това време за да ги наблюдаваш и да се ориентираш кой-кой е
не може да няма некви нормални, свесни съученици
използвай наблюденията си и се ориентирай
а и с времето те ще свекнат с присъствието ти и ще го приемат като нещо нормално и някоя сутрин некой ще ти поиска я домашно, я химикалка
търпение и не се отчайвай :wink:

White_DoveF
09-20-2006, 16:08
мерси за милите думи...надявам се да успея да ги спечеля...но проблема е в тва че аз опитвам да говоря с тях,дори им помагам...правя разни неща за тях и НИЩО...точно тва ме изумява - аз се старая но без резултат...е наистина съм мълчалива но това е от страх че отново ще ме отблъснат както всеки друг път.
наистина не са нещо повече от мен,еднакви сме-щом сме в един клас,и на една възраст.
но не разбирам защо дори и след като им помагам и се опитвам да постигна нещо, те ме отблъскват.
незнам дали ако им кажа нещо няма да ме наранят пак. ](*,)

Snap
09-20-2006, 16:12
мерси за милите думи...надявам се да успея да ги спечеля...но проблема е в тва че аз опитвам да говоря с тях,дори им помагам...правя разни неща за тях и НИЩО...точно тва ме изумява - аз се старая но без резултат...е наистина съм мълчалива но това е от страх че отново ще ме отблъснат както всеки друг път.
наистина не са нещо повече от мен,еднакви сме-щом сме в един клас,и на една възраст.
но не разбирам защо дори и след като им помагам и се опитвам да постигна нещо, те ме отблъскват.
незнам дали ако им кажа нещо няма да ме наранят пак. ](*,) преодолей стеснителността си и нещата просто ще се получат :D

09-20-2006, 18:03
Съжалявам, че трябва да го кажа, но щом 4 години не си ги спечелил/а, нямаш шанс. Не пишеш кой клас си, но изходът според мен е да смениш училището. Успех!

FiRe_LaDy
09-20-2006, 18:42
Mi tova ti e greshkata.Zapochni da obshtuvash s tqh poleka leka ... Popitai utre nqkoi kak se e spravil s domashnite po matematika,dali e prevel teksta po angliiski ili neshto ot sorta ili porsto neshto ot ejednevieto.I az s moite syuchenici ne se obichame,ama dori i nasila si govorim i si se usmihvame izkustveno.Obache ne sma se otkazala i da se delq.Smesvam se s tqh i si praq kefa.Ne obryshtam vnimanie kak me gledat ili kakvo mislqt za men,zashtoto se pak sam mnogo razlichna ot ostanalite.Ama nedei da prodyljavash taka .. pochni da obshtuvash s tqh. :wink:

09-20-2006, 19:51
Сбий се. Напсувай няколко. Играй здраво и футбол. Скарай се яко с един-двама и работата ще стана. Ама този пост трябваше да бъде поснат преди 3 год.

09-20-2006, 22:10
Сбий се. Напсувай няколко. Играй здраво и футбол. Скарай се яко с един-двама и работата ще стана. Ама този пост трябваше да бъде поснат преди 3 год.

S_Soul
09-21-2006, 09:25
White_DoveF, ний ги на CS ;)

P.S. Защо първо не се сприятелиш с някой от друг клас ? Например от съседния ?

aliq
09-21-2006, 22:57
emi tva ti e gre6kata taka nemoje da se preob6ti6 kam edni hora govori si stqh po razli4ni temi zagovarqi gi i ti za6to mislish 4e 6te te oblasnat riskuvai ina4e ni6to nqma da postignesh s tva mal4anie

mon4eto
09-22-2006, 14:05
Mi...draj se super veselo i se opitai da im se xaresa6.

strange__
09-23-2006, 08:01
Не е ли късно?! 4 години са минали...всеки е опознал всеки и решил с кой да контактува и всеки вече има място в класа...мислете навреме де :roll: Сега се съсредоточи върху изпитите и върху това в университета да бъдеш различна там :wink: Четири години си живяла така все ще изтреш още няколко месеца :-)