PDA

View Full Version : Въпрос към момичетата.



Barbie_f_15
09-20-2006, 16:55
Искам да ви питам как мислите по този въпрос.
1-Бихте ли си паднали по по-ниско момче?
2-Ако момчето е около 50-55кг (т.е. по слаб ) и въобще има ли значение това.
3-Имали ли сте такав случай
4-Колко години е нормалната разлика между момче и момиче по принцип.

Не ми се сърдете, ако се повтаря някой от въпросит, просто искам да получа мнението ви.

cvetityy
09-20-2006, 17:03
еми виж поне според мен висо4ината не е много важна зависи за каква разлика става на въпрос при мен обаче има защото аз съм си нисичка и с по нисък ще изглеждаме като некви лапета на по 10 години

Jenninka
09-20-2006, 17:12
1-Бихте ли си паднали по по-ниско момче?Не съм но според мен тва няма голямо значение.въпрос на избор
2-Ако момчето е около 50-55кг (т.е. по слаб ) и въобще има ли значение това.Е,ако е 8-9 клас тва е нормално.Преди 2години и моя приятел беше слабичък но си наедря...без фитнес без нищо,от времето
3-Имали ли сте такав случай?Кой?1вия или 2рия?1вия не,2рия да
4-Колко години е нормалната разлика между момче и момиче по принцип.Любовта няма граници,както се казва..само да не е 20години примерно:)Зависи момичето на колко и момчето.Ако разликата е 20 и 27 да,ама ако е 14 и 21 нещо не стаа според мен...относително е всичко.

iiirish
09-20-2006, 17:20
уф, трябва ли да повтаряме едни и същи теми и да ги предъвкваме по 20 пъти!

piska_
09-20-2006, 17:24
Според мен височината няма голямо значение :wink:

maybelline
09-20-2006, 17:49
Не бих си паднала по по-малко момче и не би ми харесвало да е по-нисък от мен.Не бих желала и да е по-слаб от мен,но това не е проблем,защото аз съм си слаба;)

09-20-2006, 19:00
teq ne6ta ne sa ot zna4enie ako obi4a6 nqkoe mom4e i toi teb!!!razaberete go be momi4eta :evil:

luda`flirtajika
09-20-2006, 19:45
mn mi puka,no az za sega...kato se nabludavam i pogledna ot drugade...mai si padam samo po po visoki ....

FiRe_LaDy
09-20-2006, 20:09
Mi az sam mn nisichka i poprincip obicham momcheto s koeto sam da e po visoko ot men s okolo edna glava dolo gore 15sm ili povechko.Inache visochinata i kilogranite mislq che nqmat znachenie. :wink:

GLeZoRanA
09-20-2006, 21:11
Според мен височината няма голямо значение :wink: Be kak da nqma we 0_o ti predstavq6 li da hodi6 s nqkva hyrba s glava po nisyk ot tebe 0_o




уф, трябва ли да повтаряме едни и същи теми и да ги предъвкваме по 20 пъти!

miloto_girl_4e
09-20-2006, 21:15
1-Бихте ли си паднали по по-ниско момче? :arrow: случи ми се веднъж, но ми беше някакси .. некомфортно, просто ... обичам високи момчета, да може да си ме гушне като хората, кефи ме да е по-висок от мен и така :)
2-Ако момчето е около 50-55кг (т.е. по слаб ) и въобще има ли значение това :arrow: 50 килограма за момче е... страшна работа, но иначе няма проблем да е клечка :mrgreen:
3-Имали ли сте такав случай :arrow: не точно... повечето ми гаджета преди бяха яко слаби, но не и 50-55 килограма :-#
4-Колко години е нормалната разлика между момче и момиче по принцип. :arrow: от 0 до 5-6 години максимум :mrgreen:

09-20-2006, 21:23
ami ne bih hodila s po nisko mom4e ot men bih se 4uvstvala nekomfortno,za po slab nqmam problem zashtoto edva li moje da e po slab ot men zashtoto az sum 46 ina4e po princip ako e slab nqma problem,ne mi se e slu4valo da hodq s po nisko mom4e prosto ne sum se zaglejdala po takiva i zatova moje bi

Krem4eto
09-21-2006, 18:16
Искам да ви питам как мислите по този въпрос.
1-Бихте ли си паднали по по-ниско момче?
2-Ако момчето е около 50-55кг (т.е. по слаб ) и въобще има ли значение това.
3-Имали ли сте такав случай
4-Колко години е нормалната разлика между момче и момиче по принцип.

Не ми се сърдете, ако се повтаря някой от въпросит, просто искам да получа мнението ви.

1.По по-ниско момче може и да си падна,но друг е въпроса дали ще искам да съм с него!
2.За това колко е слаб не е от значение...Пък и все пак ако тренира нещо ще направи мускули....
3.Имало е такъв случай (момчето да е слабо)
4.Според мене най-приятната разлика между момче и момиче е 4 години,не повече!!!

e_l_i_z_a
09-21-2006, 21:37
1.Да
2.Не
3.Донякъде....не точно.
4.Няма особени граници.Може да са на една възраст,дори момчето да е с до 2 години по-малко(зависи от възрастта и на двамата!!!)Може да са на една възраст.Може и момчето да е по-голямо,но за в тийнейджърска възраст,особено пък ранна тийнейджърска възраст-големи разлики не са препоръчителни :wink:

SeXyTo_f
09-21-2006, 21:44
Искам да ви питам как мислите по този въпрос.
1-Бихте ли си паднали по по-ниско момче?
2-Ако момчето е около 50-55кг (т.е. по слаб ) и въобще има ли значение това.
3-Имали ли сте такав случай
4-Колко години е нормалната разлика между момче и момиче по принцип.

Не ми се сърдете, ако се повтаря някой от въпросит, просто искам да получа мнението ви.
1.Еми не...по по-ниско от мен...не..
2.ооо чак толкова клиощаво...няма нищо привличащо в него...
3. еми не...
4.еми няма такава...но не бих тръгнала с момче по-малко от мен...

Lovely*Girl
09-22-2006, 11:59
1-Бихте ли си паднали по по-ниско момче?Категорично не!Винаги съм харесвала по-високите момчета(те са ми слабост) и не мога да си представя да ходя с някой с 5-10 см по-нисък от мен
2-Ако момчето е около 50-55кг (т.е. по слаб ) и въобще има ли значение това. Ми за мен килцата нямат особено голямо значение, но всичките ми гаджета до сега са били слабички с леко очертани мускули и не намирам нещо лошо в това.Нито искам момчето да е няква свиня, нито искам да е някъв супер мускулест.При положение, че и аз съм слабичка, мисля, че няма да ми отива някъв 60 кг
3-Имали ли сте такав случай Какъв?1-вият или 2-рият?За първото не и не искам да имам, а за второто да
4-Колко години е нормалната разлика между момче и момиче по принцип.Според мен може да се влюбиш от човек на твоята възраст до човек 4-5 години по-голям(най-много)Въпреки, че сърцето не пита в кого да се влюби,То просто ти се случва и нито гледаш години, нито килограми, нито височина и т.н.

teen™girl™
09-22-2006, 12:17
Искам да ви питам как мислите по този въпрос.
1-Бихте ли си паднали по по-ниско момче?
2-Ако момчето е около 50-55кг (т.е. по слаб ) и въобще има ли значение това.
3-Имали ли сте такав случай
4-Колко години е нормалната разлика между момче и момиче по принцип.

Не ми се сърдете, ако се повтаря някой от въпросит, просто искам да получа мнението ви.
lubovta nqma granici :D

Tedka-Medka
09-22-2006, 12:32
ами аз съм ходила с такова момче,
слабо и по - ниско от мен ама бях 4-ти клас..
от тогава не ми е грабвало такова окото,обаче
има различни момичета,с различни вкусове..
а за възрастовата разлика,няма граници :)
е не върви примерно момчето да е на 20 момичето на 12 ..
ама.. :)

leko_otkachena
09-22-2006, 14:00
1.ako momcheto e po-nisko ot men prosto nqma nachin da trugna s nego 2.kilogramite nqmat nikakvo znachenie samo da ne e nqkakvo prasence 3.da po-minalata godina hodih s edno takova momche 4.ami nai-golqmata razlika e 7 godini spored men no ne i poveche

teardrop
09-22-2006, 14:02
Хмм..Аз сега съм с едно момче от 7 месеца и малко и в началото той беше точно с 2см по-нисичък от мен.. Страшно много се нервех и даже по едно време си мислех, че няма смисъл да съм с него. Е, останахме заедно и не мога да си представя колко щях да съжалявам ако се бяхме разделили-за 2 месеца той дръпна адски много, но и дори и да беше все още по-нисък, нямаше да има значение, защото го обичам страшно много :oops:
С килограмите няма пролем, защото аз самата съм 47.
А годините - според мен най-добрата комбинация е с разлика две години.

baste
09-22-2006, 14:04
Истински приятел
Едно момиче попитало едно момче дали е хубава
И той казал .... "не".
Тя го попитала дали той би искал да бъде с нея завинаги...
И той казал "не".
Тогава тя го попитала дали ако си тръгне, той би плакал,
А той отново отговорил с "не".
Това й било достатъчно. Като си тръгвала, сълзи се стичали
по лицето й,
Момчето я хванало за ръката и казало:
Ти не си хубава, ти си красива.
Аз не искам да бъда с теб завинаги. Аз имам НУЖДА да бъда с
теб завинаги.
И няма да плача, ако ти си тръгнеш,... а ще умра...
Така че сега ще ти кажа:
Харесвам те заради това, което означаваш за мен...
Истински приятел и ако не получа това обратно, ще разбера
твоя намек.
Днес в полунощ твоята истинска любов ще разбере, че те
харесва.
Нещо хубаво ще ти се случи утре между 13:00 и 16:00 часа.
Може да бъде навсякъде, по интернет, извън училище,
навсякъде.
Подготви се за най-голямата изненада на живота си.
Изпрати това на 15 души за 15 минути.
[31.8.2006 г. 13:27:48] [... каза: Stranno e no ako izprati6 tova suob6tenie v blizkite 14 minuti na 15 4oveka i sled tova natisne6 F6 6te se poqvi imeto na 4oveka koito e in love with u! Strannoto e 4e deistva. Ako razru6i6 verigata 6te ima6 \\\\\\\\\\\\\\\"golemi problemi\\\\\\\\\\\\\\\" v lubovta za cql ji

kobrichka
09-22-2006, 14:18
1-Бихте ли си паднали по по-ниско момче? :arrow: ми зависи от разликата да не е някаква фрапантна примерно момичето да е по високо с две глави от момчето
2-Ако момчето е около 50-55кг (т.е. по слаб ) и въобще има ли значение това. :arrow: според мен няма е стига ти да не си 65 а той 50 малко смешно ще изглежда
3-Имали ли сте такав случай :arrow: не
4-Колко години е нормалната разлика между момче и момиче по принцип. :arrow: нормално ми незнам но моето мнение е че 4-5 години е нормално

mon4eto
09-22-2006, 14:21
Visochinata ne e vajna :lol:

tX
09-22-2006, 14:22
еми виж поне според мен висо4ината не е много важна зависи за каква разлика става на въпрос при мен обаче има защото аз съм си нисичка и с по нисък ще изглеждаме като некви лапета на по 10 години
А ти сигурно си на 25, та ти е кофти да изглеждаш като некво 10 годишно лапе... :smt011

No_LiMiTe^f
09-22-2006, 14:34
Искам да ви питам как мислите по този въпрос.
1-Бихте ли си паднали по по-ниско момче?
2-Ако момчето е около 50-55кг (т.е. по слаб ) и въобще има ли значение това.
3-Имали ли сте такав случай
4-Колко години е нормалната разлика между момче и момиче по принцип.

Не ми се сърдете, ако се повтаря някой от въпросит, просто искам да получа мнението ви.

1-Ако не е много по-ниско бих!Но ако е очевадно нисък...не!
2-Ами не е много хубаво да е чак толкова слабо и до някаде има значение!
3-на малко по-ниски момчета да!
4-Аз съм ходила и с по малки от мен,но според мен момчето трябва да е по-голямо поне с 2 години!Защото по принцип момичетата израстват по-бързо...и ако са на една възраст мислят различно!:)

Това е за мен!:)

OPEL
09-22-2006, 14:42
Абе по добре постни снимка, че така е тъпо.

axi
09-22-2006, 17:46
Mislq 4e nqma zna4enie vsi4ko tova koeto si izpisala.Vajna tuk e liubovta.Ima li smisul dali e 10sm ili 1.90 primerno.Mislq 4e vuprosut ti e glupav

peti
09-22-2006, 17:47
Mislq 4e ti si glupavata

lost_girl
09-22-2006, 18:34
Ми на 1,2,3, отговарям с ДА,но за разлика в годините,според мен кагато обичаш някой няма възраст!

priti_kiti
09-22-2006, 21:36
1-Бихте ли си паднали по по-ниско момче? :arrow: случи ми се веднъж, но ми беше някакси .. некомфортно, просто ... обичам високи момчета, да може да си ме гушне като хората, кефи ме да е по-висок от мен и така :)
2-Ако момчето е около 50-55кг (т.е. по слаб ) и въобще има ли значение това :arrow: 50 килограма за момче е... страшна работа, но иначе няма проблем да е клечка :mrgreen:
3-Имали ли сте такав случай :arrow: не точно... повечето ми гаджета преди бяха яко слаби, но не и 50-55 килограма :-#
4-Колко години е нормалната разлика между момче и момиче по принцип. :arrow: от 0 до 5-6 години максимум :mrgreen:
The same :)

Infatuated Inside
09-23-2006, 02:14
Аз пък бих си паднала по по-нисък ( е, не чак някакво уникално фрапантно де ), по-кльощав, или какъвто още там се сетите.
Просто не мисля, че това е най-важното. :Р

The`G_i_r_l
09-23-2006, 07:44
1-Бихте ли си паднали по по-ниско момче?
-по принцип обичам по-високи момчета
2-Ако момчето е около 50-55кг (т.е. по слаб ) и въобще има ли значение това.
-мисля че не е от голямо значение
3-Имали ли сте такав случай
-не
4-Колко години е нормалната разлика между момче и момиче по принцип.
-ми 2-3 ... :-k

Lorraine
09-23-2006, 07:45
Искам да ви питам как мислите по този въпрос.
1-Бихте ли си паднали по по-ниско момче?
2-Ако момчето е около 50-55кг (т.е. по слаб ) и въобще има ли значение това.
3-Имали ли сте такав случай
4-Колко години е нормалната разлика между момче и момиче по принцип.

Не ми се сърдете, ако се повтаря някой от въпросит, просто искам да получа мнението ви.

1-мисля че не
2-къф е проблема ако е по-слаб..естествено не склет и като се докоснеш да усещаш ребрата и т.н. :?
3.не
4-няма определено време..

sherry
09-23-2006, 10:44
Искам да ви питам как мислите по този въпрос.
1-Бихте ли си паднали по по-ниско момче?
2-Ако момчето е около 50-55кг (т.е. по слаб ) и въобще има ли значение това.
3-Имали ли сте такав случай
4-Колко години е нормалната разлика между момче и момиче по принцип.

Не ми се сърдете, ако се повтаря някой от въпросит, просто искам да получа мнението ви.
1.Ми сигурно да, сърцето не пита.
2.Ми не бих искала да е по - слаб от мене...
3.Не съм имала
4.Стига с тея нормални разлики, ако хората се обичат и се чувстват комфортно заедно, няма кво да мислят за разлкитие си в годините