PDA

View Full Version : kak da kaja na maika mi



samata^az
09-20-2006, 16:13
zna4i eto i moq vypros
az sym momi4e na 16 god hodq s edno mom4e ot 3 meseca i predi 1 sedmica spah s nego(toi mi e pyrviq),ta eto i sy6testvenata 4ast:mn iskam maika mi da znae 4e ve4e sam imala kontakt s mom4e,za6toto po princip i spodelqm vsi4ko,no to4no tova neznam kak da i go kaja,tq si misli 4e az o6te sam malka i 4e da spi6 s mom4e kogato si na 16 dori na 17 e tvyrde bezotgovorno i edva li ne tova e ne6to zabraneno
spored men oba4e vseki si ima sobstven jivotr i vseki malko ili mnogo ima mozyk v glavata i moje da obmislq re6eniqta si sam............ta kak da i kaja 4e ve4e sam spala s mom4e ](*,) :-k

OtherDimension
09-20-2006, 16:19
kak taka "kak da kaja" ?
emi s usta !
kolkoto i da go uvurtash trqbva da i go kajesh (ako chak tolkova iskash de)
az ne vijdam zashto e zaduljitelno da i kazvash ama ti si znaesh
ti po-dobre znaesh kakvi sa vi vzaimotnosheniqta , kak da q predrazpolojish...

ima edna pogovorka : kogato ne znaesh kakvo da napravish , kaji istinata :)
taka che - strelqi napravo !

diva4kaTa89
09-20-2006, 16:22
kaji "mamo razpe4atiha me" usmihni se i se frtzni i izlez.. sled nqkolko 4asa kato se pribe4e6 ve4e 6e go e priela za fakt!
az ne6to podobno naprai s na6te i to v 8 klas \:D/

The Fallen
09-20-2006, 16:31
Дай ми GSM аз ще и се обада и ще и кажа :-D

Heartbreaker
09-20-2006, 16:32
За кво ти е бе немаш си друга работа на майка си ше казваш.

maybelline
09-20-2006, 16:32
Разбирам те,че искаш тя да знае,но това все пак си е твоят личен живот.Майка ти е отделна личност и си има своите лични 'тайни',и ти също имаш своите.На 16 си,не си на 6,че да споделяш всичко на майка си или на който и да е.Ако все пак настояваш,има два 'по-лесно приемащи се' вариянта.Първият е да изчакаш поне 6-7 месеца и да кажеш на майка си след това,когато вече си правила секс много пъти и това не е някаква новост и тя не би могла да ти се разсърди за нещо,което правиш вече година.Вторият вариянт е подобен - казваш й сега,но вместо да кажеш,че си го правила преди седмица,кажи,че си го правила преди година и оттогава го правиш.Сексът не е вреден(като наркотиците например) и това,че го правиш вече доста време ще изненада майка ти,но тя няма да се опитва да те спре(не и чрез сърдене и цупене).

piska_
09-20-2006, 16:32
Ами щом мислиш, че тя не би те разбрала - не и казвай :wink:

bulgarche
09-20-2006, 17:26
Щом мислиш че не е било грешка .. кажи ий просто. Мисля че би трябвало поне да се зарадва че й споделяш. Аз не говоря директно (много рядко), но казвам такива неща при някой разговор, за да поясня че съм запознат :) Пък и все пак...в нейно (то и на майка и на татко де) присъствие съм си купувал няколко пъти презервативи и майка 2 пъти ми е купувала

Inn0c3nCe
09-20-2006, 17:52
кажи на майка си
кажи на майка си сега

Lorraine
09-20-2006, 18:08
Разбирам те,че искаш тя да знае,но това все пак си е твоят личен живот.Майка ти е отделна личност и си има своите лични 'тайни',и ти също имаш своите.На 16 си,не си на 6,че да споделяш всичко на майка си или на който и да е.Ако все пак настояваш,има два 'по-лесно приемащи се' вариянта.Първият е да изчакаш поне 6-7 месеца и да кажеш на майка си след това,когато вече си правила секс много пъти и това не е някаква новост и тя не би могла да ти се разсърди за нещо,което правиш вече година.Вторият вариянт е подобен - казваш й сега,но вместо да кажеш,че си го правила преди седмица,кажи,че си го правила преди година и оттогава го правиш.Сексът не е вреден(като наркотиците например) и това,че го правиш вече доста време ще изненада майка ти,но тя няма да се опитва да те спре(не и чрез сърдене и цупене).добре казано :wink:

Tempestjuji
09-20-2006, 18:44
С кураж 8)

koalka
09-20-2006, 18:57
Ами,ако майка ти е свестен човек няма да ти вика,че си го направила на 16.Но ако се чувстваш несигурна просто не и казвай.Аз дори да бях толкова близка с майка ми(за жалост не съм) не бих и казала толкова лично нещо,ако е в подробности.А тя може би ще ме пита.Казваш и ако искаш,че си го направила и толкова.

Th3WildAng3l
09-20-2006, 19:25
Кажи и че отиваш да си купиш презервативи и си излез. Тя ще се досети.

anichkaaa
09-20-2006, 19:47
Az mislq,4e e dobre da kaje6 na maika si tai kato ne znae6 za kakvo moje da ti se naloji da i kaje6.Po-dobre da znae sega i da znae,4e i ima6 doverie,a sa6to taka da e sigurna v tova,4e si predpazliva i vnimava6 v taq oblast.6tom si spodelq6 vsi4ko s neq zna4i imate dobri otno6eniq i spored men tq 6te te razbere. :wink:

malka_kukla
09-20-2006, 20:18
vij mila,hubavo e ako preceni6 4e maika ti e 4oveka koito iska6 da znae vsi4ko,nai dobre i go kaji.v tova nqma ni6to lo6o,est nikoq maika ili vaob6te roditel trudno priema fakta,4e du6terq mu ve4e e jena i vodi polov jivot.no ako misli6 4e tq nqma da te razbere i 6te ti se kara,nai dobre go zapazi v taina,dokato pootrasne6 o6te malko.

sherry
09-20-2006, 20:49
Защо ще й казваш? Трябва ли да знае всяка подробност около личния ти живот? След като си я знаеш, че е със стари разбирания спрямо секса, не ти трябва да й спдоеляш! Ще съжаляваш след това. Това си е твоя работа, пази се, използвай презервативи, но няма защо да й казваш...

BeBeTo_F
09-24-2006, 01:26
Ne e nujno da i kazva6,e ako te grebe mnogo da i kaje6,izstrelqi go napravo!

The_Terminator
09-24-2006, 07:23
Няма защо да и казваш ненамирам причина но ако искаш много трябва сериозно да се отвориш към нея !!!

gazarka
09-24-2006, 07:36
az ne sum kazala na moqta znam 4e nqma da me razbere

The_Terminator
09-24-2006, 07:52
az ne sum kazala na moqta znam 4e nqma da me razbere
Няма защо да се казва аз колко пъти съм правил секс и майка ми или бащами нямат хабер от това [-X [-X [-X