PDA

View Full Version : love problem



DePeCHe_f
09-20-2006, 16:52
Zdraveite horica :mrgreen: , prosto mi se iska da napi6a tova, za6toto mi e qko zle; Minalata godina edno mom4e me haresva6e , az su6to go haresvah.Bqhme na lager,oba4e poneje sme ot 1 klas negovite "priqtelki" koito me mrazeha napraviha vsi4ko vuzmojno za da ne sme zaedno.Nqma da vlizam v detaili,no be6e adski trudno da im se protivopostavq,puk i toi e edin naivnik-vurtqha si go na malkiq prust. I taka doide vakanciqta, sega toi si ima gadje(za koeto razbrah po vreme na vakanciqta, no ne mi be6e tolkova zle, SEGA go vijdam vseki den i napravo ne izdurjam, ne moga da si namerq mqsto). 6te si kajete detska istoriq, ama ne.....tazi godina zavur6vame u4ili6te. Napravo se poburkvam. Toi ne govori s men, samo zabelqzvam kak ot vreme na vreme me poglejda. :? Napravo tova me ubiva-ni6to ne si kazvame po cql den, ana vsi4ko otgore sedim na susedni 4inove. Egasi kakvo da pravq? opitvam se da si naloja da ne mu obru6tam vnimanie, ama tc......ne stava :smt017
puk i vse si mislq"dali toi ne me haresva o6te, kak moje da haresva6 nqkoi tolkova i nakraq -NI6TO. Az nqma da hodq da govorq s nego da si izqsnim ne6tata, poneje kakvoto i da mu kaja nqma da promeni ne6tata;helpvaite

Lost_Kiss
09-20-2006, 17:02
Ot kade znae6 4e ako ne govori6 s nego nqma da promeni ne6tata??Moje toi da te haresva no da si misli 4e ti ne go hareswa6...Razbira6 lI??t.e. moje da e na twoe mqsto,tei 4e pogovori i razberi dali gi ima o6te tezi 4yvstva kam tebe???
KasmeT :D

cvetityy
09-20-2006, 17:04
олиииииииии мила в много кофти положение си попаднала направо незнам как да те посъветвам не че искам нещо да те нараня но явно след като вече си е хванал приятелка и не се опитал отнова да оправи нещата м/у вас може би той вече не изпитва нищо дръго незнма просто какво да ти кажа

SanTos Leite
09-20-2006, 17:06
амиии в един клас сте ,не виждам нищо друго освен да говириш с него..
Трябва да рискуваш , ако наистина го харесваш

piska_
09-20-2006, 17:07
Наистина много гадно, може би той ще осъзнае че те харесва ... ако е заслепен в момента :wink:

alkobalko
09-21-2006, 05:01
Колкото и да не ти се иска да го правиш трябва да поговориш с него. Това е единственото решение.

ludamacka
09-21-2006, 13:10
pogovori s nego i mu kaji 4e iska6 da budete pone priqteli puk to 6te si proli4i ako te haresva sled tova :wink:

OPEL
09-21-2006, 13:15
Всички казвате... поговори с него, толкова лесно се говори с човека който харесваш. Първо се сближи с него. Влез в неговата компания. Вършете нещата заедно, и започне да проявява интерест към теб.... тогава му кажи.

iiirish
09-21-2006, 13:30
моят съвет е да не говориш веднага с него. първо се опитай да го сппечелиш по някакъв начин - било то с поведение, разбиране или нещо подобно. направи така, че той в един момент да осъзнае колко е сгрешил спрямо теб! едва тогава говори с него открито

Krem4eto
09-21-2006, 17:36
Zdraveite horica :mrgreen: , prosto mi se iska da napi6a tova, za6toto mi e qko zle; Minalata godina edno mom4e me haresva6e , az su6to go haresvah.Bqhme na lager,oba4e poneje sme ot 1 klas negovite "priqtelki" koito me mrazeha napraviha vsi4ko vuzmojno za da ne sme zaedno.Nqma da vlizam v detaili,no be6e adski trudno da im se protivopostavq,puk i toi e edin naivnik-vurtqha si go na malkiq prust. I taka doide vakanciqta, sega toi si ima gadje(za koeto razbrah po vreme na vakanciqta, no ne mi be6e tolkova zle, SEGA go vijdam vseki den i napravo ne izdurjam, ne moga da si namerq mqsto). 6te si kajete detska istoriq, ama ne.....tazi godina zavur6vame u4ili6te. Napravo se poburkvam. Toi ne govori s men, samo zabelqzvam kak ot vreme na vreme me poglejda. :? Napravo tova me ubiva-ni6to ne si kazvame po cql den, ana vsi4ko otgore sedim na susedni 4inove. Egasi kakvo da pravq? opitvam se da si naloja da ne mu obru6tam vnimanie, ama tc......ne stava :smt017
puk i vse si mislq"dali toi ne me haresva o6te, kak moje da haresva6 nqkoi tolkova i nakraq -NI6TO. Az nqma da hodq da govorq s nego da si izqsnim ne6tata, poneje kakvoto i da mu kaja nqma da promeni ne6tata;helpvaite

Направо и аз нз какво да ти кажа,ама все пак няма да е зле да поговорите...За бога,та вие сте от един клас...Говорете!!!

TeditoOoo
09-21-2006, 21:13
Ми може да не знае какво да каже,въпреки,че едно "Здрасти" поне...
Но...колкото и гадно да прозвучи...вероятността да те харесва още не е голяма.Когато си изпитвал нещо такова към някого,следата си остава завинаги.И може с гаджето си да се опитва да те забрави.Но все пак сега той е с нея и...нз защо не искаш да говориш с него,но ако го направиш ще си отговориш на много от въпросите ;)

Obitax
09-21-2006, 21:34
mi kakto toi te ignor-nal taka i ti go napravi .