PDA

View Full Version : 1ЯТ МИ САЙТ, ВИЖТЕ ГО.



teenkopele
09-20-2006, 17:14
Направих супер дървен сайт, който много си ме кефи!
Не е нищо особено, но нали аз съм го правил...хах...

Надявам се да хвърлите едно око и да ми кажете мнението си тук или в книгата за госит, която е в началото:

www.jik-tak.hit.bg

09-20-2006, 17:56
що бе? мнооо си ме кефка сайт4ето 8)

Bisollini
09-20-2006, 22:03
Amateur . koi te bi po tikfata

Psycho Realm
09-20-2006, 23:00
Затрий го, ужасен е.

GLeZoRanA
09-21-2006, 00:28
Аз що ли не се учудих от името : )иначе става като за първи опит

ELiTyYy
09-21-2006, 09:21
на мен нищо не ми зарежда.. :-k :roll: :x

Forslor
09-21-2006, 10:35
на мен нищо не ми зарежда.. :-k :roll: :x
На мен също не ми го зарежда със Firefox само под IE мога да го видя. :?

NaDuFcHe
09-21-2006, 11:16
Noo e gotinichuk..kakto ti kazah..Bravo slunce :smt008

LP_for3vEr
09-21-2006, 13:52
Затрий го, ужасен е.

men p1k me kefi za ko da go trii??? kat ne ti haresva prosto ne vlizai v nego i gotovo :))

OPEL
09-21-2006, 14:56
Като за първи път е много добър. Сега на този можеш да се упражняваш за другите. Успех!!!
П.С. Може да сложиш форум.

SuPeRSlaDkA
09-21-2006, 15:45
Става, бе - кефи :P :mrgreen:

teenkopele
09-22-2006, 09:39
Преди малко сложих анкета, както бях обещал.

www.jik-tak.hit.bg. :wink:

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-22-2006, 17:48
na men ne mi go otvarq :?

teenkopele
09-22-2006, 22:18
a[N]D[i]T[k]a]na men ne mi go otvarq :?

Пробвай с IE, трябва да стане. :wink:

teenkopele
09-22-2006, 22:19
Има нови клипове на Краси Радков (най-различни яки роли) в раздел "Христосков и другите дебили". :wink:

Bisollini
09-22-2006, 22:47
на мен нищо не ми зарежда.. :-k :roll: :xNe se Bezpokoi Ne gubi6 Ni6to

Nen0RmalniK
09-23-2006, 08:58
Направих супер дървен сайт, който много си ме кефи!
Не е нищо особено, но нали аз съм го правил...хах...

Надявам се да хвърлите едно око и да ми кажете мнението си тук или в книгата за госит, която е в началото:

www.jik-tak.hit.bg awe kato za parvi sait ne e mnogo zle.. no ima o6te kakvo da se jelae

teenkopele
09-27-2006, 08:09
Нов раздел "Аватари". :wink:

www.jik-tak.hit.bg

Psycho Realm
09-27-2006, 11:31
Хех, какво да си кривим душата, сайта е доста тъп, пълно с грешки, клиповете са адски жалки, retarded, недосмислици и т.н, не искам да се повтарям.Май засегнахме възрастовата граница, в която се намира p4elata_brumze.

Нов раздел "Аватари". Wink
Мерси, ще сме ти задължени години напред.
Не знам защо си мислите, че да правиш сайт е нещо супер куул и вие покрай него ще станете супер куул, щото пичовете със "яките" сайтове супер куул. Като го гледам дава дори още по-големи възможности за критика... Като се почне с некадърния дизайн...няма да изброявам, някои хора вече го споменаха. Не виждам какъв е смисъла на цялото начинание и дълбоко вярвах, че на автора ще му дойде ъкъла в главата, но изглежда съм грешал. Та той дори и хостинг няма, нито домейн, един скрипт не можете да пусне на мизерното хит.бг

teenkopele
09-27-2006, 15:39
Хех, какво да си кривим душата, сайта е доста тъп, пълно с грешки, клиповете са адски жалки, retarded, недосмислици и т.н, не искам да се повтарям.Май засегнахме възрастовата граница, в която се намира p4elata_brumze.

Нов раздел "Аватари". Wink
Мерси, ще сме ти задължени години напред.
Не знам защо си мислите, че да правиш сайт е нещо супер куул и вие покрай него ще станете супер куул, щото пичовете със "яките" сайтове супер куул. Като го гледам дава дори още по-големи възможности за критика... Като се почне с некадърния дизайн...няма да изброявам, някои хора вече го споменаха. Не виждам какъв е смисъла на цялото начинание и дълбоко вярвах, че на автора ще му дойде ъкъла в главата, но изглежда съм грешал. Та той дори и хостинг няма, нито домейн, един скрипт не можете да пусне на мизерното хит.бг

Каква възрастова граница, какви пет лева бре душко,ахахаха??!!?

1. Правя го за кеф, не за слава. Това което казваш ти, явно с него описваш теб, то си личи и без това де...

2. Акъла ми е дошъл, но твоят явно не е...замисли се.

3. Няма нищо, но на кой му пука....правя го за кеф, нито ви задължавам да влизате, нито нищо...така че по-добре замълчи и помисли...някой да те е карал да влизаш, а ?!

4. Нали се правиш на велик...хайде покажи някой сайт, който ти си правил...или може би няма такъв, но критикуваш, а? :wink:

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-27-2006, 15:44
a[N]D[i]T[k]a]na men ne mi go otvarq :?

Пробвай с IE, трябва да стане. :wink:
az s IE go otvarqm... btw sig. li si 4e nqma kak da stane s mozilla ili opera?

Psycho Realm
09-27-2006, 16:49
p4elata_brumze, ти да не си от тези реотани, които ги правят в Албания?
Дизайнът е скапан, прилича на колаж от цветно блокче, тези "бутони" ги има точно на 5-6 млн. сайта и са толкова грозни, че ако погледнеш обезобразен труп, ще е по-хубав. Защо всички олигофрени са тръгнали да си правят MEGA COOL сайтовете в hit.bg, и после се бият в гърдите... "Виж, колко е як!". Но както и да е, като се опитваш да правиш нещо поне го прави със стил, а не като в случая: "Вижте как доволно се изсрах!" Цялата тази, така пропагандирана свобода на интернет, си е химера и макар да имаш хъс, обади ми се след 1 година, ако сайтът още съществува и има достатъчно голяма база, посещения и прочие лично ще ти предоставя хостинг, домейн, реклама и т.н. Англичаните имат една поговорка "Never argue with an idiot, he drags you to his level and beats you with experience".

А, p4elata_brumze още нещо, не винаги съотношението ъкъл и възраст е едно към едно...направи си справка с огледалото :mrgreen:

Mo6nooo
09-27-2006, 17:04
На мен ми го зарежда по-особено як начин, защото съм с firefoх. След това пробвах с Интернет Експлорер и открих, че дизайнът през firefox е много по-як.

black_boy
09-27-2006, 18:35
Na men ne mi haresva osobeno,no sigurno stava za pyrvi.

WILD__BOY
09-27-2006, 19:09
http://thehood.ath.cx/WILD/host/shit.jpg

сешташ се какво ми е мнението нали?

Bisollini
09-27-2006, 19:42
http://thehood.ath.cx/WILD/host/shit.jpg

сешташ се какво ми е мнението нали?Az Za kfo kazvam si4ko da e IE a ne nekfi Mozilla Neznam si kfo si

WILD__BOY
09-27-2006, 20:05
Bisollini, за кво казваш IE ли? Ми щото толко разбираш
И ти си пусни IE под inux (що за идиот трябва да си, за да го направиш)

teenkopele
09-28-2006, 07:47
p4elata_brumze, ти да не си от тези реотани, които ги правят в Албания?
Дизайнът е скапан, прилича на колаж от цветно блокче, тези "бутони" ги има точно на 5-6 млн. сайта и са толкова грозни, че ако погледнеш обезобразен труп, ще е по-хубав. Защо всички олигофрени са тръгнали да си правят MEGA COOL сайтовете в hit.bg, и после се бият в гърдите... "Виж, колко е як!". Но както и да е, като се опитваш да правиш нещо поне го прави със стил, а не като в случая: "Вижте как доволно се изсрах!" Цялата тази, така пропагандирана свобода на интернет, си е химера и макар да имаш хъс, обади ми се след 1 година, ако сайтът още съществува и има достатъчно голяма база, посещения и прочие лично ще ти предоставя хостинг, домейн, реклама и т.н. Англичаните имат една поговорка "Never argue with an idiot, he drags you to his level and beats you with experience".

А, p4elata_brumze още нещо, не винаги съотношението ъкъл и възраст е едно към едно...направи си справка с огледалото :mrgreen:

Еми прави са англичаните...защо изобщо споря с теб?!? :wink:

SEXtreme
09-28-2006, 11:41
Нищо лично ама според мене сайта е ужасен...

teenkopele
09-29-2006, 05:55
Нищо лично ама според мене сайта е ужасен...

Знам. :wink:

SpeedLink
10-01-2006, 17:16
Направих супер дървен сайт, който много си ме кефи!
Не е нищо особено, но нали аз съм го правил...хах...

Надявам се да хвърлите едно око и да ми кажете мнението си тук или в книгата за госит, която е в началото:

www.jik-tak.hit.bg
Моя 1ви саит беше каде каде по-хубав от този.
Земи научи html и CSS

SpeedLink
10-02-2006, 15:27
V momenta online e tretiqt mi sait:
http://SpeedLink.free.bg

10-06-2006, 14:44
abe kato za pyrvi pyt e dobre .. :) specialno na mene ne mi haresva ne se obijdai de ama .. ;) vijte i moq pyrviq az specialno ne go haresvam no taka iskaha horata na koito go napravih www.aquahollandia.com

TOHI
10-08-2006, 12:58
Направих супер дървен сайт, който много си ме кефи!
Не е нищо особено, но нали аз съм го правил...хах...

Надявам се да хвърлите едно око и да ми кажете мнението си тук или в книгата за госит, която е в началото:

www.jik-tak.hit.bg

Сайта не си го правил ти, сигурен съм

TOHI
10-08-2006, 13:09
Обърках си мнението за един друг пост, сори

HeRo
10-11-2006, 19:39
Ми според мен на саита му трябват повее неща като например:форум,чат,и други нещица.А само ако може да те питам:аз също сам пробвал да правя сайт от хит.бг но мога само да качвам неща с файловия мениджър но нито се появяват нито мога да сложа например текст или линк или хтмл,та ако може да ми кажеш как да се оправя ще съм ти много,много благодарен!!! :wink: :wink: :wink:

TOHI
10-13-2006, 17:15
Ми според мен на саита му трябват повее неща като например:форум,чат,и други нещица.А само ако може да те питам:аз също сам пробвал да правя сайт от хит.бг но мога само да качвам неща с файловия мениджър но нито се появяват нито мога да сложа например текст или линк или хтмл,та ако може да ми кажеш как да се оправя ще съм ти много,много благодарен!!! :wink: :wink: :wink:

Според мен трябва да почетеш някои неща за HTML и тогава да почнеш да правиш сайт!