PDA

View Full Version : Moderated: Нямам свободно време за нищо от това учене...



Lorraine
09-20-2006, 17:56
абе хора..на даскало сум до 17ч секи ден..зимаме много думи(френски уча) на ден и после на занималнята(почва в 14ч) трябва да ги пишем по 30 пъти..отделно уроците да ги преписваме 5 пъти и да ги учим наизуст за сл.ден...трябва да иаме по 23 оценки първия скор горе-долу..3 от изпитване и 20 от контролни..неска прайхме контролна и секи ден ще правим..тва е само по френски..мноу зле.Прибирам се към 17:30ч и няам време за нищо.Не моа да седя на компа,не мога да ям,нямам време да се наспя..и изглеждам ужасно.. :cry: много ще ми липсвате сички..много си ви бичкам и като имам време ще влизам :smt008

бай бай на всички :smt010

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

09-20-2006, 18:49
EIII SLADURCHE I TI SHTE NI LIPSVASH :smt010

cecko_boy
09-20-2006, 19:04
Ei sladurano shte mi lipsvash :smt008

fresh_@
09-20-2006, 19:06
С доста домашни си натоварена.. Успех и всичко най-хубаво :!: Дано уроците да ти вървят по-леко.

SinisterDoll
09-20-2006, 19:30
Уф с много домашни и много за учене са ви натоварили ! Ще ни липсваш тук.. всичко най-хубаво :!:

09-20-2006, 20:04
Споко бе. Това не е края на света. Просто един месец няма да пишеш в форума. В началото е трудно но се свиква. И аз в началото всеки ден по 100-150 думи по немски и у нас си ги учих и минах пак с 6. Не се шашкай. Винаги, всеки ден ще имаш време да влезнеш в форума. Такаче ако няма да умираш, недей се сбогувай още. Има неща за които винаги има време. Цяла нощ се е случвало да уча и изобщо да не заспивам, ама пак съм си крачил на дискотека и на стадиона.
А и да не ти пука че изглейдаш лошо. Който те харесва, то и без грим ще си те хареса, а кой те мрази-под теб да лази. И аз се бях панирал в началото ама после....

Аре успех в даскалото и не се притеснявай толкова.

OPEL
09-21-2006, 14:28
Еееее... видя ли че не е толкова трудно. Щом и 6 си изкарала, просто браво. Продължавай все така.
П.С.

Споко бе. Това не е края на света. Просто един месец няма да пишеш в форума. В началото е трудно но се свиква. И аз в началото всеки ден по 100-150 думи по немски и у нас си ги учих и минах пак с 6. Не се шашкай. Винаги, всеки ден ще имаш време да влезнеш в форума. Такаче ако няма да умираш, недей се сбогувай още. Има неща за които винаги има време. Цяла нощ се е случвало да уча и изобщо да не заспивам, ама пак съм си крачил на дискотека и на стадиона.
А и да не ти пука че изглейдаш лошо. Който те харесва, то и без грим ще си те хареса, а кой те мрази-под теб да лази. И аз се бях панирал в началото ама после....

Аре успех в даскалото и не се притеснявай толкова.
Това бях аз.

Bonbonenata
09-21-2006, 15:39
Много за учене, но съм сигурна, че с напредването на времето ще си изготвиш план за бързо и качествено научаване, освен това ще добиеш тренинг и знания, които улесняват понататъчното напредване. Така, че не се шашкай толкова :wink: Айде, и само шестици да валят :wink: