PDA

View Full Version : Започна се :) Конкуренцията между бТВ и Нова...



Бръмче
09-20-2006, 18:31
Ха, сега! Започна и сървайвър, малко след Биг Брадър... Та какво мислите за двете предавания и кое мислите да гледата, сега след стартовете? А познавате ли някой там, аз лично да, та ми е много забавно да гледам :)))
Може да е безкрайно тъпа тема, ама... съжалявам :)

П.П.:Браво Бургазлии, сериозно участие в сървайвър :))

SinisterDoll
09-20-2006, 19:01
Биг Брадър вече стана банално.. :-k все едно и също всеки път,тъпо е.. ](*,)
Мисля да гледам Сървайвър,за първи път го правят тук в България,а и изглежда по-интересно ! Затова че ще гледам него... :smt016
а и в Биг Брадър простотиите нямат край... =P~

priti_kiti
09-20-2006, 19:08
мии нито едно от двете..
просто не съм фенка на такъв тип предавания вече и са ми леко.. тъпи :-s евентуаално сървайвър може да погледам малко..ще видим..

XePouH
09-20-2006, 19:21
survivor е по-яко учат те да уцеляваш и сам да се спряваш,а в биг брадър на нищо :wink:

SinisterDoll
09-20-2006, 19:23
survivor е по-яко учат те да уцеляваш и сам да се спряваш,а в биг брадър на нищо :wink:

съгласна съм с теб =D>

Бръмче
09-20-2006, 19:39
Ама нали ББ е колоритно предаване, забележете само какви участници... Всички са "богато" надарени от природата като умствен потенциал... :)
Аз лично ще гледам Съвайвър, защото ми е интересно да го съпоставям с американското:)

Crazy_Vamp
09-20-2006, 19:51
Биг Брадър вече стана банално.. :-k все едно и също всеки път,тъпо е.. ](*,)
Мисля да гледам Сървайвър,за първи път го правят тук в България,а и изглежда по-интересно ! Затова че ще гледам него... :smt016
а и в Биг Брадър простотиите нямат край... =P~

съгласно съм
предпочитам Сървайвър пред простотията ББ :?

Crawling_Soul_f_
09-20-2006, 19:54
Биг Брадър вече стана банално.. :-k все едно и също всеки път,тъпо е.. ](*,)
Мисля да гледам Сървайвър,за първи път го правят тук в България,а и изглежда по-интересно ! Затова че ще гледам него... :smt016
а и в Биг Брадър простотиите нямат край... =P~

съгласно съм
предпочитам Сървайвър пред простотията ББ :?

и аз така :-)

StrangeGirl
09-20-2006, 19:55
Хаха тва с циците беше наистина смешно :P Пускат те някаква музика, ама камерата все към тея цици стои :-D Иначе аз ще гледам сървайвър, защото е много по - интересно, а и показват страхотни природни картини. :wink:

ProstoAz
09-21-2006, 14:59
Едното е от 8, а другото от 9, така че когато съм си вкъщи мога да гледам и двете (докато не изтъпеят). :)