PDA

View Full Version : Vypros



scaredy-cat
09-20-2006, 19:10
Znachi vchera mi svurshi menstruaciqta i dnes pravih sex sys priqtelq mi i toi svurshi v men i mi kaza che nqma opasnost da zabremenq sled kato vchera mi e svurshilo.. nqkfi takiva gluposti az znam che sled kato mi svurshi vednaga idva ovolaciq i izobshto nz mn sym obyrkana...

summer_04
09-20-2006, 19:14
pii vednaga postinor moeto momi4ence i ne pravi sex predi da znae6 za kakvo vsu6nost stava duma

MauMyHkaTa
09-20-2006, 19:22
... i mi kaza che nqma opasnost da zabremenq sled kato vchera mi e svurshilo...Боже Господи, как няма бе, нали е свършил в тебе... УЖАС!!! Тва че мензисът ти вече бил всършил изобщо не значи че не можеш да забременееш!!! Пак повтарям(ти го каза сама) - той е свършил в теб!!! :shock: ](*,) Пий Постинор, както те съветва предния форумец!!!

09-20-2006, 19:32
vqrno,4e ne si bila v ovulacia,no VINAGI ima opasnost!i kato za belq moje sega da e stanal gafa.pii postinor vuzmojno nai-skoro!i pove4e ne si pravi takiva eksperimenti. [-X

krem4et0
09-20-2006, 19:47
Можеш да забременееш до 5 дни след актът.Да предположим,че имаш цикъл от 28 дни.6 дни ти е бил мензисът+още 5 дни(защото сперматозоидите живеят толкова максимум).Това прави 11 дни,то ест е възможно да забременеш,защото овулацията ти е между 12-14 ден от цикълът.Естественовероятн стта не е толкова голяма,ако да кажем го правш след 5-6 дни,но не е за пренебрегване.