PDA

View Full Version : tq me laje,a uj mi e nai dobra priqtelka



izlagana_
09-20-2006, 19:15
imam problem s nai dobrata mi priqtelka(pone do skoro q mislih za takava).Naskoro bqh si haresala edno mom4e,s koeto se zaribqvahme,no prosto ei taka.Toi mi e simpati4en. :) e dotuk dobre.
V4era bqhme v edna net zala.Priqtelkata mi sedna da 4ati.Otana4alo az ne bqh pri neq,no posle otidoh i kakvo vidqh!??!!Tq si 4ate6e s nego,no ne samo obiknoven 4at,a tq napravo mu se svalq6e.bez malko i sreshta 6te6e da si uredi s nego(tq go znae koi e,no toi neq ne).Sled kato razbrah zatova mi stana malko kofti.Kazah i zatova i tq kaza 4e pove4e nqma da mu pi6e takiva raboti.Chesno kazano az ne go haresvam,a prosto si padam po nego.A nie sme si kazali 4e nikoq nqma da se zanimava s mom4e,po koeto si pada drugata.E tq nali kaza 4e pove4e nqma da pi6e taka i mi se izvini!no.....dnes otivame pak v net zalata!Tq pak sedna da 4ati i kato otidoh pri neq tq ne iskashe da mi pokaje kakvo sa si pisali!i vse pak vidqh!otnovo mu se svalqshe :( e stana mi naistina ujasno zle!ne zatova 4e go haresvam,prosto ne e taka!stana mi ujasno gadnot,zashtoto tq obe6ta 4e pove4e nqma da go svalq,a prodalji da go pravi i to kato go krie!po4uvstvah se izlagana ot nai dobrata si priqtelka! :smt010 molq vi kajete mi kakvo da pravq?imam 4uvstvoto 4e nikoga nqma da moga da i se doverq pak!dori ve4e ne q 4uvstvam taka blizka kato predi :smt011


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

cvetityy
09-20-2006, 19:26
значи първо темата не е за този раздел а за Училище и Приятели
както и да е


по темата :arrow: еми какво да те посъветвам седнете и поговорете заедно кажи и как се чувставаш и я попитай защо е направила така ти я изслушай внимателно и тогава прецени какво да правиш

айди успех

izlagana_
09-20-2006, 20:08
значи първо темата не е за този раздел а за Училище и Приятели
както и да е


по темата :arrow: еми какво да те посъветвам седнете и поговорете заедно кажи и как се чувставаш и я попитай защо е направила така ти я изслушай внимателно и тогава прецени какво да правиш

айди успехaz dostata4no dobre pogovorih s neq v4era.mislih 4e e razbrala,zashtoto vse pak mi se izvini!no vsa6nost tq me izlaga i prodalji.zatova se 4ustvam mnogo gadno...

09-20-2006, 20:14
dai i oshte edin shans da ti dokaje 4e ti e priqtelka ako oba4e pak napravi sushtoto neshto prosto spri da se vijdash s neq

iiirish
09-20-2006, 21:02
приятелката ти е допуснала два пъти една и съща грешка. но помисли! ти казваш, че просто си падаш по него, а не се ли замисляш, че може би тя изпитва нещо по-специално към него?!

затова моят съвет е: недей прибързва веднага с крайни заключения, че тя е предателка или нещо подобно. първо си разяснете с нея какво действително изпитва към въпросното момче!

GuS
09-21-2006, 15:55
Мисля си ,че приятелката ти не го прави само заради свалката...
Както anito.sl каза има голяма вероятност тя да изпитва нещо по-силно към него.А влюбеният човек е егоист!!! Поговорете,питай я какво изпитва към него и въобще изпитва ли нещо.АКо отговорът й е отрицателен и ти си сигурна ,че е така(че няма никакви чувства) тогава наистина имаш пълното право да й се сърдиш,тъй като не изпълнява дадените пред теб обещания.НО дори и да е така,ти препоръчвам да й простиш и все пак да си имаш едно на ум :wink:
Ако пък ти признае,че изпитва нещо към това момче... нека пробва,ако естествено ти нямаш нищо против. Може да има късмет кой знае :mrgreen: Ти сама каза,че той не те интересува чак до такава степен.Тъй че ако има нещо , не виждам лошо тя да се пробва :)
Просто говори с нея пак и пак...докато не изясните всичко!НЕка не стават недоразумения O:)

aliq
09-21-2006, 22:54
Пуснато на: Сря Сеп 20, 2006 9:26 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

значи първо темата не е за този раздел а за Училище и Приятели
както и да е


по темата еми какво да те посъветвам седнете и поговорете заедно кажи и как се чувставаш и я попитай защо е направила така ти я изслушай внимателно и тогава прецени какво да правиш

айди успех