PDA

View Full Version : Mnogo sam oburkana



leko_otkachena
09-20-2006, 19:55
Zdraveite hora imam malko problemche s koeto nemoga da se opravq sama nachi haresvam edno momche ot moeto uchilishte toi e po golqm ot me s edna godina i e ot klasa na nai-dobrata mi priqtelka taka..da karam po sushtestvo nachi iskam da go svalq zashtoto mnogo mnogo mi haresva i to ot minalata godina obache e futbolistche(a te sa sus sumo4uvstvie na 100%,ne che i as go nqmam tova samochuvstvie)obache me e strah da ne me othvurli sega kato se razminavame po koridorite v uchilishte ni se zasichat pogledite ala-bala obache me e strah da se zapoznaq s nego za da ne zeme da me othvurli ii as da stradam i v kraina smetka vuprosa mi e kakvo da napravq za da e moi..(tup vupros no..) ](*,) Blagodarq predvaritelno na vsichki koito shte mi pomognat

malka_kukla
09-20-2006, 20:12
emi celiq problem e da se zapoznaete.pomoli nai dobrata ti pr da vi zapoznae.ottam natatuk 6te si proli4i dali te haresva i e polesno.sre6ta,opoznavane,ala bala,ako prieme da izleza s tebe,zna4i ima za6to.nikoi mom4e ne izliza s momi4e ei taka slu4aino.ne se strahuvai,nqma ot kakvo,edva li edno mom4e ako te othvurli 6te e kraq,taka 4e napravikakvoto trqbva,puk da stava kakvoto 6te!!!uspeh!!!

iiirish
09-20-2006, 20:53
ами за какво тогава е най-добрата ти приятелка?! тя сигурно знае, че имаш чувства към него... тогава нека ти помогне!
може би не трябва обаче да се запознавате така веднага и набързо. първо можете да се наговорите с приятелката ти тя да започне да му говори за теб това онова (чисто приятелски). той ще прояви интерес и чак тогава можете да бъдете запознати :) ефекта ще е WOW ;)

sunny_girl16
09-20-2006, 21:34
ами за какво тогава е най-добрата ти приятелка?! тя сигурно знае, че имаш чувства към него... тогава нека ти помогне!
може би не трябва обаче да се запознавате така веднага и набързо. първо можете да се наговорите с приятелката ти тя да започне да му говори за теб това онова (чисто приятелски). той ще прояви интерес и чак тогава можете да бъдете запознати :) ефекта ще е WOW ;)
mda napulno sum suglasna :-)

Mike-Jones
09-21-2006, 02:39
ei takiva kato teb pa4i mnogo me draznqt tuka sega sam na rabota noshan smqna i vlizam tuka malko taka da popisha i kakvo popadam na edna pa4a kato teb pa4a pa4avra se tam sas tova kato kajete futbolist4e bil si4ki v bg sa ili futboliste ili manekeni saa toi rita v sedmicata 2 pati topkata i e futbolist are da xodi da sa ebe i ti sas nego tapa4ka takava

Krem4eto
09-21-2006, 17:22
Запознайте се какво ти пука какъв е!

leko_otkachena
09-21-2006, 18:52
huu pa4a sum ama ti si leko detence 6ot ako be6e momi4e 6te6e da razbere6 a ne da mi razpravq6 pa4avra pa4a hoi se skrii 1 toq forum ne e za da psuva6 2 toi hoi na trenirovki po cqla sedmica a ne po "dva dni" tapak pa4a 6e mi vika! P.S:hora mersi za savetite

sherry
09-21-2006, 20:21
Няма какво да се притесняваш, просто трябва да се запознаете по някакъв начин. Приятелката ти може да ти помогне в това ти начинание. А стане ли това, ще се заговорите :smt016

Но ти недей да му обръщаш прекалено много внимание, че нали знаеш момчетата като ги гонят, бягат, като бягат от тях, те гонят :mrgreen: В смисъл, след като е толкова надут, ти също не му прави евала... Харесвай си го, но недей много-много да го превъзнасяш.

TeditoOoo
09-21-2006, 20:28
Ми рискувай!Иначе няма как да разбереш и после ще съжаляваш,че не си опитала! ;)

leko_otkachena
09-22-2006, 08:54
dobre obache nezanam zashto no za purvi put izpitvam strah za da se zapoznaq s momche tova ne go razbiram nqkvo taka sam se poburkala che neznam kak da go zadurja(s nqkolko dumi se edno za purvi put se zapoznavam s momche koeto haresvam)naravo sichko mi e izleznalo ot glavata i neznam kakvo da napravq :smt010

tX
09-22-2006, 09:02
Футболистчетата са кухи лейки... :roll:

OPEL
09-22-2006, 09:35
В нашия клас цари правилото- "Приятеля на моята приятелка е мое гадже" (разбира се само за момичетата). Влез в неговата компания, и ако те харесва и той, ти първа ще разбереш. УСПЕХ.
П.С.

Футболистчетата са кухи лейки... :roll:
Еееййй... не ме обиждай сега. Не всички са тъпи, в така поне мисля.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Boot
09-22-2006, 09:53
А пффф... толкова са тъпи тея клюкарски истори - приятелката ти да му говори. Смисъл, тфа се прави в 7ми клас, примерно.
По-добре го заговори нан якфа тема дето го интересува. Ебати, нали крайната цел е всъщност той да разбере, че си падаш по него. Не да го криеш...

leko_otkachena
09-22-2006, 11:28
axam ok qsno

leko_otkachena
09-22-2006, 12:54
dadohte mi malko koraj mersi mnogo

09-22-2006, 15:47
А пффф... толкова са тъпи тея клюкарски истори - приятелката ти да му говори. Смисъл, тфа се прави в 7ми клас, примерно.
По-добре го заговори нан якфа тема дето го интересува. Ебати, нали крайната цел е всъщност той да разбере, че си падаш по него. Не да го криеш... edinstvenata tema za koqto se seshtam i shte go interesuva e futbola,a az nishto neznam za futbola

Boot
09-23-2006, 17:00
Емии... говори му за футбол. Като не разбираш нищо - той ще те светне. Примерно, ако цъка в даскало го зяпкай малко и после го питай кфо е станало, как е свръшил мача. Или направо му занеси една бутилка вода след мача - много се трогват. Начини много.
Ама футболист... http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/sick.gif

09-23-2006, 20:11
ами ще ти кажа как ще стане : значи ако си готина(тяло лице коса и тн) НИКОЙ няма да ти откаже да се запознаете поне аз така ги виждам нещата > момчетата това гледаме \:D/

leko_otkachena
09-24-2006, 11:16
ами ще ти кажа как ще стане : значи ако си готина(тяло лице коса и тн) НИКОЙ няма да ти откаже да се запознаете поне аз така ги виждам нещата > момчетата това гледаме \:D/ gledai sa tqloto,liceto i kosata ne sa problem skichko jivo koeto me e vijdalo do sega sa kazvali che sam mnogo sladka no neznam za nego moje da ne e taka