PDA

View Full Version : Какво да правя?



Влюбена...
09-20-2006, 21:14
Бях си писала през ваканцията със едно момче от новото ми даскало.Видях го на 15-ти,но не отидох при него.В понеделник се засякохме по коридорите на даскалото,и вечерта в интернет той ми каза че иска някой път да излезем,ако аз искам.И осъзнах колко много го харесвам,и че наистина искам да съм с него...Той е човека за мен!Обаче последните 2 дни се държи ужасно кат си пишем,имам предвид че само аз му пиша,тои не отговаря,или отговаря с по една дума...Или както си пишем и той излезе,след 5 минути влезе и не ми пише...Нещо такова ](*,)
Как да разбирам държанието му,моля ви без излишни постове от рода "на колко години си,къде учиш" а искам съвет,моля ви :smt010

09-20-2006, 21:19
Може да играе игри човека бе,ей не ни оставяте на мира :D

09-20-2006, 21:21
Ето,казах че не искам безсмислени постове А СЪВЕТ БЕ ХОРААААА :-s :smt010

teenkopele
09-20-2006, 21:25
Като го видиш следващият път по коридорите, или където и да е, но не и в чата, директно го попитай, защо прави всичко това. Мисля, че така е най-добре. :wink:

YouR_PoisoN
09-20-2006, 21:25
Ами щом ти е предложил да излезете му припомни какво е казал и ако трябва му го кажи на живо, а не в чата. Сигурно си има причина да се държи така в чата, важното е как се държи с тебе когато сте заедно :wink: Поговори си с него "лице в лице" :wink: УСПЕХ

09-20-2006, 21:26
Е между нас няма нищо,ще излезе че му държа сметка =P~
И кво да му кажа "ЗАщо не ми пишеш,като ти пиша аз" :smt017

teenkopele
09-20-2006, 21:34
Е между нас няма нищо,ще излезе че му държа сметка =P~
И кво да му кажа "ЗАщо не ми пишеш,като ти пиша аз" :smt017

Е, така наистина ще е глупаво. Питай го: "Защо в поседно време забелязвам,че има някаква промяна в отношението ти спрямо мен?". :wink:

iiirish
09-20-2006, 21:37
а не си ли се замисляла, че понякога прекалено много го притискаш до стената?! има моменти в които ти може и да не си се усетила, но въпреки това да си прекалила с търсенето в чата и т.н. това е вариант, но само един от многото!

09-20-2006, 21:38
Като ги знам момчетата,ще ми каже "ЗАщо така реши" или просто ще ме попита защо си мисля така,и аз пак трябва да стигна до израза "защо не ми пишеш когато аз ти пиша"...просто няма вариянт,не знам дали това че ми каза че трябва да излезем някога значи нещо,и защо след като ми го каза почна да се държи тъпо..той като че ли е на моменти.Един ден се държи супер мило с мен,направо почвам да си въобразявам разни неща,а на следващата вечер се държи супер тъпо :smt009

Хммм?
09-20-2006, 22:24
[12:11] <nick> moje li da te cunkam ?
[12:11] <nick> ;]
[12:13] <14KiTar15tA> {{{{{{{{~P~P~P~P~P~P~P}}}}}}}}}}}
[12:16] <nick> ai chal za sq :)
[12:16] <nick> {{}}

Добре де,цяла вечер се държа като гъз,и накрая ми го написа тва :?

Mike-Jones
09-21-2006, 02:34
da sa ebe v ustata tova e nqma drugo reshenie

RAWRRR
09-21-2006, 02:45
da sa ebe v ustata tova e nqma drugo reshenie

Ти пък не трябваше да го казаш така директно,сега я предизвикваш да напише за 10 път.."НЕ ИСКАМ ТЪПИ ПОСТОВЕ-МОЛЯ ЗА СВЯСТЕН СЪВЕТ БЕ ХОРА!!!"

Такааа..моят съвет е да не бъдеш толкова агресивна с него..момчетата (до колкото ги познавам :roll: :roll: :roll: ) не обичат момичетата да ги обсебват,да ги заливат с sms-и,да ги спамят в чата и тн..Замисли се,може просто да не е в настроение човекът,времето навън е мрачно-на него му се е изпарило хубавото настроение и не му се говори просто.Да не би ти винаги да си била общителна и мила с хората,когато ти е било кофти?!

Остави го да диша,а ако забележиш,че не ти обръща внимание,го покани ти на среща (нали каза,че той ти е предложил-значи те е харесал).Подсети го за обещанието му и на срещата се постарай да му направиш впечатление и да събудиш някакви чуства,както той е направил у теб.
Ако и това не помогне се примири,че си му омръзнала и си намери друг irc принц :smt005

alkobalko
09-21-2006, 05:08
Попатай го защо се държи гадно понякога. А това с притискането може да се окаже много вярно, макар че ти не го осъзнаваш. Друг вариант е той да е разбрал, че го харесваш и сега просто да си играе с теб.

Mike-Jones
09-21-2006, 07:40
da sa ebe v ustata tova e nqma drugo reshenie

Ти пък не трябваше да го казаш така директно,сега я предизвикваш да напише за 10 път.."НЕ ИСКАМ ТЪПИ ПОСТОВЕ-МОЛЯ ЗА СВЯСТЕН СЪВЕТ БЕ ХОРА!!!"

Такааа..моят съвет е да не бъдеш толкова агресивна с него..момчетата (до колкото ги познавам :roll: :roll: :roll: ) не обичат момичетата да ги обсебват,да ги заливат с sms-и,да ги спамят в чата и тн..Замисли се,може просто да не е в настроение човекът,времето навън е мрачно-на него му се е изпарило хубавото настроение и не му се говори просто.Да не би ти винаги да си била общителна и мила с хората,когато ти е било кофти?!

Остави го да диша,а ако забележиш,че не ти обръща внимание,го покани ти на среща (нали каза,че той ти е предложил-значи те е харесал).Подсети го за обещанието му и на срещата се постарай да му направиш впечатление и да събудиш някакви чуства,както той е направил у теб.
Ако и това не помогне се примири,че си му омръзнала и си намери друг irc принц :smt005 ei kurvo ot gazu si akul ne iskam qsno li ti e karuco to4no pak kakvo po xubavo ot tova nqkoi da ti prashta sms 4eta da si misli za teb mnogo poznavala mom4etata poznavash mi kura mi poznavash mal4i i drug put nemi govori taka natashke

RAWRRR
09-21-2006, 08:21
da sa ebe v ustata tova e nqma drugo reshenie

Ти пък не трябваше да го казаш така директно,сега я предизвикваш да напише за 10 път.."НЕ ИСКАМ ТЪПИ ПОСТОВЕ-МОЛЯ ЗА СВЯСТЕН СЪВЕТ БЕ ХОРА!!!"

Такааа..моят съвет е да не бъдеш толкова агресивна с него..момчетата (до колкото ги познавам :roll: :roll: :roll: ) не обичат момичетата да ги обсебват,да ги заливат с sms-и,да ги спамят в чата и тн..Замисли се,може просто да не е в настроение човекът,времето навън е мрачно-на него му се е изпарило хубавото настроение и не му се говори просто.Да не би ти винаги да си била общителна и мила с хората,когато ти е било кофти?!

Остави го да диша,а ако забележиш,че не ти обръща внимание,го покани ти на среща (нали каза,че той ти е предложил-значи те е харесал).Подсети го за обещанието му и на срещата се постарай да му направиш впечатление и да събудиш някакви чуства,както той е направил у теб.
Ако и това не помогне се примири,че си му омръзнала и си намери друг irc принц :smt005 ei kurvo ot gazu si akul ne iskam qsno li ti e karuco to4no pak kakvo po xubavo ot tova nqkoi da ti prashta sms 4eta da si misli za teb mnogo poznavala mom4etata poznavash mi "мъжкия полов орган" mi poznavash mal4i i drug put nemi govori taka natashke

Като казах,че претендирам да познавам момчетата,имах предвид,че познавам умни момчета.Ти определено не си от тях,може би затова мненията ти не различават.Не ме наричай курва,ако обичаш.

Nightmare
09-21-2006, 08:52
По добре не му се натягай в irc, остави го да разбере, че не е единствения, че не си се вкопчила в него. Остави го да поеме той инициативата и не му задавай излишни въпроси от рода на "защо се държиш така?"

zoben_pitbul
09-21-2006, 10:45
По добре не му се натягай в irc, остави го да разбере, че не е единствения, че не си се вкопчила в него. Остави го да поеме той инициативата и не му задавай излишни въпроси от рода на "защо се държиш така?"
Иначе ако прекалено много се натискаш да излизаш с него той ще разбере,че си му в кърпа вързана и няма да си му интересна вече.

koalka
09-21-2006, 11:00
Ами да няма само чат-вие сте в едно училище и като нищо можеш да говориш с него.Кажи му,че искаш да излезете и така.Но и аз не мога да си обясня неговото държание.Питай го без да се срамуваш. :wink:

09-22-2006, 23:08
Такам..до къде се стигна да ви кажа...
Видяхме се на следващия ден и си говорихме,всяко междучасие се виждахме и като се разминем си разменяме усмивки..И вечерта като влязох в мирката ми писа веднага,2 секунди след като влязох да ми каже че много ме харесвал :wink: Но :arrow:
Беше ми казал че иска да излезем,а когато му казах кога съм свободна ми каза да съм вземела момичета и тои щял да вземе момчета да сме повече хора :-s :?:

09-23-2006, 11:26
Няма ли някой да ми обясни тва неговото поведение... :-&

Mike-Jones
09-23-2006, 13:51
[quote=Mike-Jones]da sa ebe v ustata tova e nqma drugo reshenie

Ти пък не трябваше да го казаш така директно,сега я предизвикваш да напише за 10 път.."НЕ ИСКАМ ТЪПИ ПОСТОВЕ-МОЛЯ ЗА СВЯСТЕН СЪВЕТ БЕ ХОРА!!!"

Такааа..моят съвет е да не бъдеш толкова агресивна с него..момчетата (до колкото ги познавам :roll: :roll: :roll: ) не обичат момичетата да ги обсебват,да ги заливат с sms-и,да ги спамят в чата и тн..Замисли се,може просто да не е в настроение човекът,времето навън е мрачно-на него му се е изпарило хубавото настроение и не му се говори просто.Да не би ти винаги да си била общителна и мила с хората,когато ти е било кофти?!

Остави го да диша,а ако забележиш,че не ти обръща внимание,го покани ти на среща (нали каза,че той ти е предложил-значи те е харесал).Подсети го за обещанието му и на срещата се постарай да му направиш впечатление и да събудиш някакви чуства,както той е направил у теб.
Ако и това не помогне се примири,че си му омръзнала и си намери друг irc принц :smt005 ei kurvo ot gazu si akul ne iskam qsno li ti e karuco to4no pak kakvo po xubavo ot tova nqkoi da ti prashta sms 4eta da si misli za teb mnogo poznavala mom4etata poznavash mi "мъжкия полов орган" mi poznavash mal4i i drug put nemi govori taka natashke

Като казах,че претендирам да познавам момчетата,имах предвид,че познавам умни момчета.Ти определено не си от тях,може би затова мненията ти не различават.Не ме наричай курва,ако обичаш.[/quot ne li ako iskam :0 natashke

09-23-2006, 17:36
Нещо не разбрах последното мнение...Може би щот се повтаря с мнението на "WARRRR"?????? ](*,)

CrazyWitch
09-23-2006, 17:40
Ето,казах че не искам безсмислени постове А СЪВЕТ БЕ ХОРААААА :-s :smt010

Че това безсмислен пост ли бе?
ПФУ!
В действителност може наистина да не е бил на кеф. Да е бил нервен.... С едно изречние : "НЕ МУ Е БИЛО ДО ТЕБ!", а може и да е играи игрички. Това е! От мухата слон. :)

CrazyWitch
09-23-2006, 17:45
Такам..до къде се стигна да ви кажа...
Видяхме се на следващия ден и си говорихме,всяко междучасие се виждахме и като се разминем си разменяме усмивки..И вечерта като влязох в мирката ми писа веднага,2 секунди след като влязох да ми каже че много ме харесвал :wink: Но :arrow:
Беше ми казал че иска да излезем,а когато му казах кога съм свободна ми каза да съм вземела момичета и тои щял да вземе момчета да сме повече хора :-s :?:

Явно е срамежлив. За първата ни среща (първия път в който щеше да ме види) моя сегашен приятел искаше да взима приятеля си с него .. понеже се притеснявал.
Давам ти пример. Така, че това да не те притеснява. :) Аиде :wink:

FuckBitch
09-23-2006, 18:05
LoL
Незнам как може да те покани на среща и да иска да доидат още хора тоя е некаф идиот