PDA

View Full Version : Щастие ?



teenkopele
09-20-2006, 22:18
Може би малко глупава тема, но бих искал да ви попитам щастливи ли сте? Какво ви прави щастливи? :wink:

Mo6nooo
09-20-2006, 22:21
В момента съм щастлив, защото флуудя тук. Флууденето в този форум ме прави щастлив. Това е смисълът на живота ми.

niki000
09-20-2006, 22:25
В момента съм щастлив, защото флуудя тук. Флууденето в този форум ме прави щастлив. Това е смисълът на живота ми.
xaxa nadiavam se se ebava6 :lol:

priti_kiti
09-20-2006, 22:26
хах.. квото си го направя - такова ми е. е понякога не зависи изцяло от мен та .. например сега.. няма да казвам защо :) но съм сигурна,че ще се справя :-)
а какво ме прави щастлива.. амии щастлива съм,когато най-близките и любимите ми същества са щастливи..
когато някой ми направи някфа изненада,която не съм очаквала..
приятелите,животните,хубав ото време,морето,брат ми.. =))
адски много неща са.. а и любовта :) когато е споделена разбира се.

LunaTriCk
09-20-2006, 22:32
е, то да не сатри-четери неща да ги изброя ;)

Mo6nooo
09-20-2006, 22:36
В момента съм щастлив, защото флуудя тук. Флууденето в този форум ме прави щастлив. Това е смисълът на живота ми.
xaxa nadiavam se se ebava6 :lol:
Ем...не. Напълно сериозно . Тук у форума е по-яко от реалният живот. Мога да казвам (в случая пиша) каквото си искам. Когато направя това в реалният живот ме бият, а тук най-много да получа някой друг БАН. Освен това във виртуалният свят се чувствам някакъв...много готин.

machoka
09-20-2006, 22:54
Мошно, много лесно мога да залича форумното ти присъствие от първия ти ден тук, тъй че или го давай малко по-кротко, а не да се тупаш в гърдите 'кой съм аз, мене бан не ме лови, ше спамя колкото искам', или да запретвам ръкави ?!

Лек ден ти желая и успех с даскалото ;)

Mo6nooo
09-20-2006, 22:58
Благодаря за пожеланието, но за пореден път се разболях и утре няма да ходя на училище. :? Надявам се този път да не се стигне до по-сериозни здравословни проблеми.

Не "запретвай ръкави". Моля те. [-o<

Mo6nooo
09-20-2006, 23:17
Ахахаха, мошно... рулираш брато. :lol: Иначе мене кво ме праи щастлив .. де да знам.. мн неща. :P
:smt010 :smt010 :smt010 (Сълзи на щастие)

Ето за това живея. Фактът, че съм признат макар и от твърде малко хора, макар и виртуално, но съм признат.

Това ме кара да се чувствам щастлив и пълноценен. :smt010

magesnik
09-20-2006, 23:18
To тука идиотите си се подкрепяме. :D


А щастлив ме прави де да знам музиката,слушам и още куп простотии,които ме мързи да изброявам.

GLeZoRanA
09-20-2006, 23:24
а какво ме прави щастлива.. амии щастлива съм,когато най-близките и любимите ми същества са щастливи..
когато някой ми направи някфа изненада,която не съм очаквала..
приятелите,животните,хубав ото време,морето,брат ми.. =))
адски много неща са.. а и любовта :) когато е споделена разбира се. И съм многооооооооо щастлива :) и съм напълно съгласна с ПритиТу :)))))))))))))))))))))))))))

молец
09-20-2006, 23:26
Малко свобода би ме направила щастлива...и да не ми хареса,поне ще знам какво е
Не бих казала,че съм щастлива,въпреки че е смотано да го твърдя
И ако може да имам повече приятели от три
Щастието го е измислил някой мечтател,за да има в какво да си вярва
Може би гледам прекалено черно на всичко

bulgarche
09-20-2006, 23:36
Мисля че съм щастлив. Има неща спорд които на теория не съм, но според мен съм си :mrgreen:

niki000
09-21-2006, 00:19
Ахахаха, мошно... рулираш брато. :lol: Иначе мене кво ме праи щастлив .. де да знам.. мн неща. :P
:smt010 :smt010 :smt010 (Сълзи на щастие)

Ето за това живея. Фактът, че съм признат макар и от твърде малко хора, макар и виртуално, но съм признат.

Това ме кара да се чувствам щастлив и пълноценен. :smt010
:shock: Misla 4e ot tebe zavisi tova dali xorata v realnia jivot 6te te oceniavat i malko mi e stranno 4e vijdam takav slu4ai misla 4e 4ovek triabva da oceniava drugite i taka i te 6to go ocenat ;-)

niki000
09-21-2006, 00:30
това с оценяването е голяма глупост...

ако нещо ти е кеф да го правиш- правиш го... какво ти пука дали някой ще го оцени след като на теб ти носи удоволствие (е дано да е законно де...)
Drugo imax v predvit a mojebi pravilnata duma e "Uvajenie"

Mo6nooo
09-21-2006, 07:50
Благодаря за пожеланието, но за пореден път се разболях и утре няма да ходя на училище. :? Надявам се този път да не се стигне до по-сериозни здравословни проблеми.
E не...
нещата пак са сериозни и се задълбочават. Сега ще ми правят за 100-тен път снимки и изледвания. Скапан живот...няма никакво щастие в него.

6emet4e
09-21-2006, 09:36
ами...в момента не съм щастлива чесно казано!!!но сама си го правя така!но....ще се оправя
а иначе кво ме прави щастлива...
ми тва са много неща!в някои случаи дори супер дребни причини могат да ме правят много щастлива...

one_touch
09-21-2006, 12:19
ponqkoga.razli4ni ne6ta me pravqt 6tastliva.v momenta i blizkite meseci ne sym ot nai 6taslivite :cry:

koalka
09-21-2006, 12:43
Темата хич не е тъпа. :wink: Хубава е.Ами да мога да кажа,че съм адски щастлива,защото съм с човека,който ме прави щастлива и с когото искам да съм цял живот.

HePBeH_goCagHuK
09-21-2006, 12:49
Темата наистина е много интересна, и съм сигурен че всеки си има своите собствени радости в живота и уникални неща за себе си, които ги ощастливяват :)

Аз лично, много се радвам, ако успея да зарадвам някого, както и ако успея да го запаля по нещо ново, за което е имал лошо мнение.
Разбира се обичам да ми правят приятни изненади от всякакъв тип, и изобщо най-много си се радвам на успехите които постигам във всичко което успея да направя.

lady_bird
09-21-2006, 12:55
azvob6tilinii sum 4ovek na nastroeniqta.nikoga nesum npulno tujna ili napulno 6tastliva.
vsi4ko opirado haraktera na vseki. tova si e edna individualnost.
naposleduk ne sum mnogo 6tastliva,no na momenti sum v dobro nastroenie. ina4e poprincip ne sum 6tastliva-v men ima nqkakva praznina,samotata me e dokarala do ruba na nervite mi.

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-21-2006, 13:54
ami da shtastliva sum i vsi4ko koeto mi se slu4va dnes i ne me kara da pla4a me kara da se 4uvstvam 6tastliva :smt016

sherry
09-21-2006, 17:37
Щастлива съм. Имам малко, но истинския приятели, приятел, с когото се обичаме и семейство, което много ценя. Здрава съм, какво повече да искам :)

luda`flirtajika
09-21-2006, 22:11
mi ne sum shtastliva-obqsneniq nqma da davam

siXt_senSe
09-21-2006, 22:54
Щастлива ме правят страшно много неща,но понякога "дори малкото камъче обръща колата",бързо се разтройвам.От доста време насам са малко щастливите моменти и не само да кажем,защото днес някой ми е съсипал настроението-прсто всичко ми върви наопаки :?