PDA

View Full Version : Замина си за последно...



Jamalska
09-20-2006, 22:02
Емии това май ще е тема за споделяне,а не за търсене на съвет...
Начи от началото...Преди година и..5 дни;) с забих с едно момче,което принципно ми е съсед,ама учи в Германия(може и да съм пускала преди тема).Смятах,че ще е забивка докато е в Бг,но той поиска да го изчакам...И аз се съгласих...Каза,че ще се връща през 3 месеца някъде...Хубаво-изкарахме 2-3 месеца чатерска любов ...и двамата хлътнахме яко,но взехме мн да се караме и накрая се разделихме.
6 Месеца въобще не си говорихме,но към юни месец възобновихме контактите..и от лаф на лаф от снимка на снимка стана ясно,че никой не е забравил другия...даже нещо повече...докато говорихме и провеждахме видео-разговори...се сближихме повече...Стигнахме до това да си кажем 'обичам те'.Докато беше в Германия всичко вървеше идеално...като се поскараме се разбирахме веднага и тн...
Едва дочаках 5 август за да се видим...видяхме се за 15мин..бяха страхотни...Но след това и двамата заминахме на море...и от там започнаха проблемите...Първо датата му на връщане постепенно се измести с 8 дни...аз се изнервих супер мн.Когато се прибра...общо взето всеки път когато се разеряхме да се видим ставаше нещо...Той въпреки,че отдавна има 18 баща му го държи мн изкъсо..като у военно училище...Баща му не одобрява да има връзка с мен...аз съм на 16 той на 21 почти...Било си чиста педофилия ](*,) Друг проблем е че всеки от някъде му звъни да се видят докато е в бг и на него не му остава време...В крайна сметка само си дигахме скандали...след единия най-сериозен аз си изписах чувствата у блога си...и той ми писа,че нямал представа,че аз съм го чувствала така...При мен наистина се получи да не осъзнавам какво имам докато не го загубя...След този скандал пак трябваше да се видим,но пак се провалиха нещата и този път скандала беше най-жесток...после не сме си говорили повече от седмица докато снощи не му писах 'бебе,лек път и бъди щастлив' и той ми се обади...Говорихме си и ми обясни,че следващите 4 години може да не успява да се прибира в Б-я,щял да заминава и другаде не само в Германия,щял да се отдаде на учене и тренировки и нямало как да има връзка,въпреки,че в началото го бил повярвал...
Сутринта дойде до нас и бяхме заедно...опитвах се да запомня всеки миг и всяко докосване...Просто колкото и да не съм го осъзнавала,той е единственото момче с което съм имала връзка и съм имала наистина чувства..обичала съм го...Всяко нещо ми напомня някак си за него...Поне сега не се разделяме скарани...и ми остава баналната надежда,че след 4 години ако сме сами и още има чувства...може да сме отново заедно...
В момента се чувствам адски празна...никой не ме интересува.Останаха ми само спомените и снимките...
Благодаря за вниманието...на който стигна до тук...стана по-дълго от колкото си го представях....

WILD__BOY
09-20-2006, 22:11
Е да ти ми разказа. Удивен съм колко добре го приемаш .. хмм явно те крепи някаква философия.
Няма съвети да ти вадам, защото нито имаш нужда от тях, нито се сещам какво да ти кажа. Тези моменти просто трябва да се изживеят.

Jamalska
09-20-2006, 22:16
Така е...Улавям се понякога,че изпитвам някакво мазохистично удоволствие от това да си се сдухвам и да си страдам...Имала съм твърде много забивки ей тъй без чувства и....просто сега тази игра изгуби смисъла си.Но се надявам,че ще продължим да общуваме често и...кой знае...
Принципно като приключа с някого и бързам да опитам с някой следващ...сега нямам това желание...побърквам ли се ко ми става...
оф млъквам.................за сега

Dr. Kazimbutt
09-20-2006, 22:20
Принципно като приключа с някого и бързам да опитам с някой следващ...сега нямам това желание...побърквам ли се ко ми става...

Не се побъркваш, а очевидно наистина обичаш онзи човек.

WILD__BOY
09-20-2006, 23:02
Принципно като приключа с някого и бързам да опитам с някой следващ...сега нямам това желание...побърквам ли се ко ми става...

Не се побъркваш, а очевидно наистина обичаш онзи човек.

Е то ясно ;) Влюбена си ;)

sk8girL
09-20-2006, 23:23
Емии хубаво де,обичкаш си го!ама.. все пак няма да го виждаш 4 години - гадно е,нормално е да се сдухваш и да се чувстваш празна..А и чак мен ме е яд,че така сте си пропиляли времето докато той е бил тук;-(

RAWRRR
09-21-2006, 02:26
Отдай се на parkour (или както го казвахте вие във Веселина TV-parkawer)..:smt005
Нали и без това се правиш на фрийрънарка :roll:
Woops,съжелявам за злорадството си-все пак моят съвет е да си намериш някое занимание,което да те откъсва от мисълта за него.

Jamalska
09-21-2006, 08:59
Aхахаха и ти ли си го гледал туй по Веселина бее...
Еми за паркур нямам време...от училище на тренировка съм а тая година се стягам яко за кандидатстване и тн.
Пфу общо взето ми е трудно да повярвам истинското значение на думата 'влюбена' шото винаги съм го отричала,но....сега не знам...Трудно ми е да си представя,че ако сега наистина съм влюбена...след примерно година-2 ще е отминало..или по-лошо...ще се чувствам така за някой друг... ](*,)
Хах и преди 4 години когато за първи път го видях бях в такова подобно положение...И днес сутринта станах в някфо никфо време и като отидох до прозореца го видях вън и си поговорихме малко ...И това ми припомни един случай...убеждавам се че имам 6то чувство за него :lol:
[10:17:27] The First Of The Children of ... каза: :* В случай че наистина не съм го правила,ето сега ти разказвам ;)...Хъм първото ти лято в блока...аз тъмън съм завършила 7кл ти си бил 11ти.Както обикновено явно щеше да караш от тия дългите морета и заминавахте още първия ден от ваканцията мисля.Предната вечер се бяхме събрали пред блока и ти беше казал че тръгвате към 3 сутринта.Аз навитак да те видя за последно ти навих часовника за 2:45 някъде и си легнах.Ама после стигнах до извода,че като се знам в 2:45 ще стана да изключа алармата и ще заспя пак.И се отказах в крайна сметка.Обаче сутрнта към 5:30-6 се събудих ей така от нищото...и вместо да заспя пак отидох до прозореца и те видях.Тъмън тръгвахте тогава...е позяпах си докато заминахте ии...тъй:

zoben_pitbul
09-21-2006, 09:47
Много гадно се е получило..но да бъда ли честен?М**а му д**ба,всички се извиняват с обстоятелства-ето той казал,че имал други планове.Ако те обичаше толкова щеше ли да ги има тея планове?За моята любов и от затвора бих избягал,бих преминал през всичко за нея.А той-нито го принуждава нещо,нито нищо,на 21 е-ако и той има ЧАК толкова сериозни чувства към теб нямаше ли да ги зареже плановете,дето не те включват теб и да си остане тук?Разбирам примерно веднъж,два пъти да отиде някъде и то за не много време-ок,ама ако те обичаше щеше да остане.

koalka
09-21-2006, 11:08
За какво сте се разделили?Аз не виждам основателна причина защо той трябва да заминава някъде,ако те обича?Според мен чувствата му към теб са охладнели и затова сте се разделили.

RAWRRR
09-21-2006, 17:38
Aхахаха и ти ли си го гледал туй по Веселина бее...
Еми за паркур нямам време...от училище на тренировка съм а тая година се стягам яко за кандидатстване и тн.


Ами аз бях онова срамежливо момиче от Пловдив,което се обади в предаването да ви поздрави,съмнявам се да помниш,ама аз исках да си припомня тези славни времена.nevermind. :shock: :-D :-D :-D
Както и да е,аз също ще кандидатствам тази година и съм си обещала да не налазвам мъжко докато не ме приемат в желания университет.Съветвам те да направиш същото,за да помислиш за бъдещето си,пък после ще си наваксаш с мъжете :-)

Jamalska
09-21-2006, 20:04
А да сетих се за обаждането;)
а зобен_питбул ще изляза от темата ама ще се наложи да поспоря...Нз ти на колко си години...Ама аз наистина го разбирам в случая.Той е наистина много амбициозен...при последните му изпити говореше с мен 30тина мин,спеше 4-5 часа и през останалото време учеше...Учи там вече 3та година,повече от колкото сме заедно и тн.А пък и...колкото и да обичам някого не бих зарязала училище,университет,всички те си амбиции...