PDA

View Full Version : Moderated: Има ли вероятност да съм хванал СПИН?



someone``
09-20-2006, 22:47
Ще карам направо..с едно момиче щяхме да правим секс без презерватив..така и не стана..пениса ми беше просто допрян до входа на влагалището и после до ануса но е нямало друг контакт.След това ми направи фелацио..Искам да ви питам има ли вероятност да съм хванал СПИН..все пак нито я познавам нито нищо видяхме се за 1-ви път ходихме на дискотека напихме се и така стана работата..и моля без излишни постове,много съм притеснен!!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

kris_robin
09-21-2006, 02:11
ми чисто хипотетично вероятността от зараза със СПИН от фелацио е малка, но не нулева... Това е единственото което някой от тук може да ти каже пич, така че отивай на преглед. Няма друг начин

marina star
09-21-2006, 05:09
ми чисто хипотетично вероятността от зараза със СПИН от фелацио е малка, но не нулева... Това е единственото което някой от тук може да ти каже пич, така че отивай на преглед. Няма друг начин

da saglasna :wink:

Dita
09-21-2006, 06:53
Тест за СПИН се прави не по-рано от 6 седмици след евентуалното зарязаване. По-рано може да не отчете правилно. Най-сигурни са резултатите след 12-тата седмица.

Въпреки че вирусът обикновено се намира в кръвта, спермата и вагиналните секрети, не може да стане инфекция ако тези телесни секрети влязат в допир с кожата, освен ако по тялото няма отворени рани. Лигавиците са много по-податливи от кожата, така че ако някакъв секрет влезе в досег с тях има много по-голяма опасност от инфекция.

Виж тук :
http://www.hiv.bg/test.center.bg.htm

09-22-2006, 23:19
И не си прави от тия новите-моментните, щото са пълно менте още. Един приятел така го изкараха болен от СПИН и едва не се разболя наистина от притеснението! А като си направи стандартния кръвен тест се оказа, че нищо му няма!

MiRaCuLiXbb
09-23-2006, 09:40
Нищо ти няма.