PDA

View Full Version : Пиърс на долната устна



Обичка
09-20-2006, 23:41
Скоро е рожденния ми ден !! .. Имам мерак за подарък от наще да получа пиърсинг на долната устна,но си мисля,че мястото е много изнежено ( #-o )ли как да кажа..
Искам да ви питам някой има ли там обеца,боли ли при пробиването и къде в Пловдив можете да ми препоръчате добро студио :-k :!:
Благодаря предварително и се извинявам,ако темата не е в правилния рездел :!: [/b]

RAWRRR
09-21-2006, 03:24
В тату-студията на главната.
Например има едно под sk8shop-a,в началото,откъм пощата,или едно на малката главна.

IdiOtKa
09-21-2006, 21:42
ами дома за красота не го препоръчвам ..на главната в артстудиото .... в салона на главната ... и има едно студио до халите ...
мисляче артстудиото на центара е наи дурото място ...

i'm so excited!
09-21-2006, 21:45
ако си решила давай...
болка- няма
мястото е добро...

за студио в Пловдив друг ще помогне...
кво лъготиш пък ти :D
има болка естествено, тъй като пиърсинга обхваща не само кожа, но и лигавица. но не е болка за умиране.

11-23-2006, 15:56
ако си решила давай...
болка- няма
мястото е добро...

за студио в Пловдив друг ще помогне...
кво лъготиш пък ти :D
има болка естествено, тъй като пиърсинга обхваща не само кожа, но и лигавица. но не е болка за умиране.

няма болка
сама сам се дуп4ила
и сам ходила и на професионалист
(имам 2)
така 4е дажаи
ама ти препоръ4жам не сама
6ото аз го бях рау4ила преди тжа

:]

11-23-2006, 20:44
аз пък знам, че не боли.. един фр се продупчи и сдамо го болеше малко като зарастваше и си въртеше обицата..

Boot
11-23-2006, 21:38
Абе луди ли стее?!
Аз сама се дупчих там без изобщо да имам представа как става тая раута, ама пиърсът ми все още е жив и е в перфектно състояние. Болка има, ама е някфа слаба и фън.