PDA

View Full Version : nova godina...nova liybov



gost4e
09-21-2006, 07:34
eto go i moq problem predi dva dena sre6nah edno momi4e 9 klas koeto doide tazi god v daskaloto vsi4ko to4no oba4e.....zapoznah se s neq pozdravqvam q vinagi no tq nqkak ne6to prekaleno se sramyva i ne me dopyska do sebe si ob6ta kompaniq nqmame ....tq e y4ila v edno sasedno daskalo deto tam nz poradi kvi pri4ini sa q zemali za meze taka da se kaje prosto sa q spykvali ot bazici i v momenta hem q e sram ot men hem mi se stryva 4e me priema kato edna golqma 6ega i sigyrno si misli 4e sam poredniq koito iska prosto ei taka da izlqzat i da q zareja i da q napravq sme6na sigyrno ot napisanoto do tyk si mislite 4e momi4eto ne si stryva oba4e ne e taka syper macka e koeto o6te pove4e me zatrydnqva da si obesnq faktite ta..........ako mojete da mi pomognete s savet i to pove4e ot gledna to4ka na momi4etata vse pak 6te sam mn blagodaren a imeno kak da im pokaja 4e ne sam ot oniq i naistina q haresvam i da me dopysne pone za malko do sebe si pak az ve4e natatak 6te se opravqm mersi predvaritelno na vsi4ki koito si ostavqt mnenieto/saveta

LSD^Lady
09-21-2006, 08:41
Ami prosto pogovori s neq.... dokaji i po nqkakuv na4in 4e ne si kato ostanalite.....

drawers
09-21-2006, 09:09
Нова Година е на 01.01. :wink:

Th3WildAng3l
09-21-2006, 23:58
Разбери нещо повече за нея, поинтересувай се от интересите и. Покажи и че не си повърхностен. Това (предполагам) ще я накара да си помисли, че може да ти има доверие и съответно няма да се дистанцира от тебе.