PDA

View Full Version : Pisna mi da chakam!



Nadelina
09-21-2006, 10:53
Pisna mi.. Ne moga poveche taka.. Tova chakane me ubiva.. :( Napravo me pobyrkva.. Ujas.. :( Veche 3 meseca chakam.. A zashto? Vsichko iluzia li e? Nima e lyja? A toi e tolkova mil.. i zashto vsichki tvyrdqt che me haresva?..Dori brat mu! Zashto ne sme zaedno.. Tolkova vreme vse se nadqvam i si kazvam.. utre utre.. a kato pogledna nazad vijdam sumati vreme otishlo na vqtara.. A sas vseki izminal den hlytvam vse poveche.. Tazi nadejda che moje da stane neshto poveche mejdu nas (a imenno da trygnem) me kara da se nadqvam.. kara me da vqrvam che shte se sluchi.. A to ne se sluchva.. Strah li go e ot razgovora.. strah li go e vryzka.. strah li go e ot obvyrzvane.. ili ot chuvstva.. :( Vse otlaga .. a az ne moga poveche taka.. :( Lele dano nqkoi me razbira.. ujasno e :(

koalka
09-21-2006, 10:56
За това момче май знам. :) Виж,защо не си признаеш чувствата.Нали,за да стане нещо все някой от вас трябва да направи първата крачка.Така можете да си чакате цяла вечност.Признай чувствата си и го питай за неговите и вече и най-накраая ще знаеш дали нещо ще стане между вас или не.

Nadelina
09-21-2006, 10:59
Ami.. Govorih s brat mu.. Toi me posyvetva da si priznaq vsichko.. i neshtata she stanat.. Obadih se na moq pich i mu kazah che iskam da govorim.. I veche 2 sedmici go otlagame toq razgovor.. i vse chakam li chakam.. :( Onq den go pitah koga she govorim ili pyk ako mu lipsva jelanie nqma da govorim.. toi "Ne ne .. she govorim.. aide utre she ti zvynna" .. i ne mi e zvannal.. :(

P.S. Toi znae che go haresvam!!

zoben_pitbul
09-21-2006, 11:01
Глей са,стига чакане :) Отиваш при пича,казваш му обичам те и го целуваш дълбоко и страстно-и проблема ти е решен.
П.п.:Най-хубаво е да го направиш неочаквано за него :)

koalka
09-21-2006, 11:03
Глей са,стига чакане :) Отиваш при пича,казваш му обичам те и го целуваш дълбоко и страстно-и проблема ти е решен.
П.п.:Най-хубаво е да го направиш неочаквано за него :)Абсолютно съм съгласна с бебчето ми.Така трябва да напаравиш.А може и първо да говориш с него,а после да го целунеш.

Nadelina
09-21-2006, 11:08
Tctctct.. E kak da go celuvam strastno kato postoqnno se otlaga sreshtata ni.. ili po telefona da go cunkam.. aa moje :P dobra ideq.. Bazikam se.. :(

koalka
09-21-2006, 11:14
Tctctct.. E kak da go celuvam strastno kato postoqnno se otlaga sreshtata ni.. ili po telefona da go cunkam.. aa moje :P dobra ideq.. Bazikam se.. :(Ами кажи ме,че е много важно и искаш да се видите.Ей сега през уикенда може.

Nadelina
09-21-2006, 11:20
Ne moga poveche da go prishporvam.. Naistina mnoogo iskam da go vidq i da govorq s nego.. Samo che i da go pritisna ne moje.. Prosto chak do tam ne e redno da stigna.. Veche 2-3 pyti mu kazah za toq razgovor... Ako i toi misli za mene taka kakto az mislq za nego.. shte mi se obadi.. a toi ne go pravi :( A tfa me ubiva.. Moje da mi kaje .. NE te haresvam ostavi me.. a toi ne go pravi.. fkarva mi filmi .. a ot razgovora go e strah.. i go otlaga.. :(

koalka
09-21-2006, 11:28
Ne moga poveche da go prishporvam.. Naistina mnoogo iskam da go vidq i da govorq s nego.. Samo che i da go pritisna ne moje.. Prosto chak do tam ne e redno da stigna.. Veche 2-3 pyti mu kazah za toq razgovor... Ako i toi misli za mene taka kakto az mislq za nego.. shte mi se obadi.. a toi ne go pravi :( A tfa me ubiva.. Moje da mi kaje .. NE te haresvam ostavi me.. a toi ne go pravi.. fkarva mi filmi .. a ot razgovora go e strah.. i go otlaga.. :(Кажи му,че просто не може да отлага този разговор вечно и всенякога трябва да говорите.Кажи му,че това те измъчва много.А и е голям вече да се страхува,трябва да поеме някаква отговорност все пак.

Nadelina
09-21-2006, 11:33
Za syjalenie ne moga da mu se obada sega shtoto mi sprqha telefona che si nadvishih limita.. :( :( Shto ne mu se obadish ti.. Gledam kolko si smela..

koalka
09-21-2006, 11:37
Za syjalenie ne moga da mu se obada sega shtoto mi sprqha telefona che si nadvishih limita.. :( :( Shto ne mu se obadish ti.. Gledam kolko si smela..Сега това как да го разбирам?Заяждане ли?Няма значение.Ами изисква се смелост,ако искаш да стане нещо.Той също трябва да събере кураж,за да говорите.Не знам кога ще се видите,но просто по-добре да е най-скоро време,защото като гледам се измъчваш.

Nadelina
09-21-2006, 11:39
Heh.. Ne beshe zaqjdane be.. Seriozno ti govoreh da mu se obadish i da mu kajesh.. Vzemi se stegni i spri da otlagash.. kato stranichen chovek.. shtoto na nego nqma koi da mu go podskaje..

koalka
09-21-2006, 11:41
Heh.. Ne beshe zaqjdane be.. Seriozno ti govoreh da mu se obadish i da mu kajesh.. Vzemi se stegni i spri da otlagash.. kato stranichen chovek.. shtoto na nego nqma koi da mu go podskaje..Кое да отлатам и защо да се стягам?Нещо не мога да схвана?Сори.

Nadelina
09-21-2006, 11:45
Sigurno az ne moga da se izrazqvam pravilno.. Sorry.. Iskah da kaja.. Tfa ti da go kajesh na nego - "Vzemi se stegni i spri da otlagash!" .. Nali kazah da mu se obadish ti.. shtoto si po smela (ne na zaqjdane kakto predpoloji) :P

koalka
09-21-2006, 11:51
Sigurno az ne moga da se izrazqvam pravilno.. Sorry.. Iskah da kaja.. Tfa ti da go kajesh na nego - "Vzemi se stegni i spri da otlagash!" .. Nali kazah da mu se obadish ti.. shtoto si po smela (ne na zaqjdane kakto predpoloji) :PАми не знам дали съм по-смела,ама аз на моя приятел като трябваше да му кажа,че съм влюбена в него му го казах,а той ми го каза по-рано.

HePBeH_goCagHuK
09-21-2006, 12:06
Според мен няма какво да чакаш да му се обадиш, след като го познаваш от толкова време и него и брат му, със сигурност знаеш къде живее, отиди му на гости и го изненадай у тях, ако го няма и брат му е на твоя страна, ще ти позволи да го изчакаш и така да го изненадаш, незнам за конкретното момче, но смело мога да твърдя, че много голяма част от момчетата биха се зарадвали от такава изненада (е винаги рискуваш и от това да му стане неудобно малко, но пък това са си рисковете на професията :) )
Затова успех :)

Krem4eto
09-21-2006, 17:33
Pisna mi.. Ne moga poveche taka.. Tova chakane me ubiva.. :( Napravo me pobyrkva.. Ujas.. :( Veche 3 meseca chakam.. A zashto? Vsichko iluzia li e? Nima e lyja? A toi e tolkova mil.. i zashto vsichki tvyrdqt che me haresva?..Dori brat mu! Zashto ne sme zaedno.. Tolkova vreme vse se nadqvam i si kazvam.. utre utre.. a kato pogledna nazad vijdam sumati vreme otishlo na vqtara.. A sas vseki izminal den hlytvam vse poveche.. Tazi nadejda che moje da stane neshto poveche mejdu nas (a imenno da trygnem) me kara da se nadqvam.. kara me da vqrvam che shte se sluchi.. A to ne se sluchva.. Strah li go e ot razgovora.. strah li go e vryzka.. strah li go e ot obvyrzvane.. ili ot chuvstva.. :( Vse otlaga .. a az ne moga poveche taka.. :( Lele dano nqkoi me razbira.. ujasno e :(

Вие говорили ли сте си за чувствата?Ако не сте нищо няма да ти стане,ако ти направиш първата крачка,а именно да го извикаш настрана и да поговорите... ХАЙДЕ УСПЕХ!