PDA

View Full Version : Скапана работа



ани
09-21-2006, 12:30
Проблема ми е следния,още когато отидох в ново даскало,така и не можах да си намеря приятелки.Просто колкото добре и мило да се държах с новите ми съученички,те въобще не ме обичаха и не можах да вляза в така наречената групичка на "готините".И от тази групичка състояща се от 5-6 момичета само една е хубава.9-ти клас още първата седмица щеше да има бой,защото просто уж най-хубавата от класа съм я дразнела.И така от 9-ти клас до сега 12-ти съм самичка.Имам само една приятелка,но тя толкова и ходи на училище.Т :( Не съм няква грозна,има много момчета от училището които ми обръщат внимание и сме приятели.Чудя се дали ми завиждат,дали проблемът е в мен или в тях.Много пъти съм се опитвала да заържа нормален разговор с тях.но нищо не се получава.Злобата им е изписана по лицата :smt014 .Лошото при мен е,че аз приемам много навътре нещата,притеснителна съм .Нямам нерви просто да се занимавам с глупости. :cry: Ето сега тази година ще имам бал,а аз как да отида :( Ще трябва да седя сама и няма да ми е весело.Нямам желание да празнувам бал с тях.Като отидох на 15-ти на училище няма здрасти,няма чао,няма нищо.Мислех си,че са се променили поне малко,но не.Искам просто да си ходя спокойно на училище и да не се притеснявам от тях,стига толкова интриги всяка година.Тази година сигурно ще ми мине много бавно :( .Като завърша въобще не искам да чувам за това училище и се надявам всичко да им се върне.

Blackie
09-21-2006, 13:28
Ами може би трябва да се опиташ да си намериш приятелки от другите класове. Едва ли всички момичета ще се държат така с теб, а пък и не всички те познават. А и щом има момчета, с които се разбираш, предполагам, че ще можеш да поддържаш контакти и с тях. За хората от твоя клас не знам какво да ти кажа..наистина кофти ситуация. Опитай се да не им обръщаш внимание! Успех! :wink:

OPEL
09-21-2006, 13:49
Хвани си приятел щом не си грозна. Тогава покрай него ще има и други момчета и тези и даскалото ти сами ще дойдат при теб.

olive_oil
09-21-2006, 14:11
щом имаш приятели момчета,заздрави връзките си с тях,вместо да гониш онези фръцли.Съгурна съм,че всички до една от групичката са к*рви до една.Нима искаш да станеш като тях?Сега като четеш поста ми ще кажеш "лесно й е на тазя така да говори,нали не е в моето положение"
грешиш!Не веднъж съм попадала в тази ситуация.Просто двигни високо глава и си кажи "Не е важно какво говорят зад гърба ти,важно е като се обърнеш всички да млъкнат!"/пладиадствах от един подпис от форума...сори/

ани
09-21-2006, 14:36
Ходих с един от училището когато бях 10-ти клас.Тоест бях гадже на най-хубавият от училщето .Тва още повече ги раздразни май.Започнаха да му говорят глупости от типа:"Ти как може да ходиш с тая"?Аз се правех,че не чувамПостоянно му се натискаха пред мен,хвърляха му се на врата(с него сме от един клас).Скъсахме.Обещах си,че повече с никой няма да се хвана от училището.Като четете всичко написано до тук сигурно си мислите,че не мога да им се издървя или развикам.Ами да не мога и не искам,защото аз съм една ,а те са много и не знам дали някой ще се застъпи са мен.olive_oil-Че са курвички,курвички са две от тях са правили аборт,когато бяхме 9-ти клас.

Confused_Girl
09-21-2006, 14:43
Е, добре! Тези 5-6 момичета са така наречените "готини", а останалите?! Няма ли друго мимчета, с които да се сприятелиш? Защо държиш задължително да си в тази компания? А тях всичко ли ги харесват? Не са ли разбрали що за стока са? Амм малко множко са въпросите, но не ми стана ясно всичко и искам да разбера, за да ти помкогна, ако мога по някакъв начин...

olive_oil
09-21-2006, 15:11
Ходих с един от училището когато бях 10-ти клас.Тоест бях гадже на най-хубавият от училщето .Тва още повече ги раздразни май.Започнаха да му говорят глупости от типа:"Ти как може да ходиш с тая"?Аз се правех,че не чувамПостоянно му се натискаха пред мен,хвърляха му се на врата(с него сме от един клас).Скъсахме.Обещах си,че повече с никой няма да се хвана от училището.Като четете всичко написано до тук сигурно си мислите,че не мога да им се издървя или развикам.Ами да не мога и не искам,защото аз съм една ,а те са много и не знам дали някой ще се застъпи са мен.olive_oil-Че са курвички,курвички са две от тях са правили аборт,когато бяхме 9-ти клас. а кой клас си?

sunny_girl16
09-21-2006, 15:20
Не им обръщай внимание и си живей живота ! Няма смисъл да си губиш времето в терзания за някакви, които не заслужават да са ти приятелки!

aliq
09-21-2006, 22:37
mi vij sq spored men nqma smisal da si habish nervite zaradi nqkvi tapi hora,koito qvno o6te ne sa porasnali,izlizai si s mom4eta i hora ot drugi klaseve o6te edna godina 6te gi iztarpish nqkak si..pojevam ti kasmet

mon4eto
09-22-2006, 14:10
Mi az bix ti prepora4ala da se premesti6 ako ima6 tazi vazmojnost :-)

ани
09-22-2006, 17:27
Mi az bix ti prepora4ala da se premesti6 ako ima6 tazi vazmojnost :-)
Много бих искала да се преместя, но 12-ти клас малко трудно. :| Класната ми беше казала,че ще имам много приравнителни и че само ще си усложня живота и че всичко щяло да се оправи,ама не се оправи :smt014 .
Confused_Girl-аз не държа да съм в тяхната компания,а искам просто да се държат добре с мен,това е напълно достатъчно,без интриги.Те учат от първи клас в това училище,познават всички и си правят каквото си искат.И както казах от тези момичета само една е хубава,но е най-гадната и все дава "умни" идеи .. :smt012

InitialD
09-22-2006, 19:38
А ти от кое даскало си???Току виж съм навил някой да ти разчисти проблемите...много ги мразя такива!!!! :evil:
Другия вариант е да направиш както американските тийнейджъри...влизаш в даскалото и ги избиваш всички...ама най-разумното според мен е трябвало да направиш още в 8ми клас....да се преместиш!