PDA

View Full Version : kakvo da pravq



M___i
09-21-2006, 13:33
s edno mom4e ot moq klas sme mnogo dobri priqteli.o6te ot detckata gradina se poznvame i bqhme leglo do leglo.u4ihme v razli4ni u4ili6ta,no ne gubehme vruzka dori i za mig.sega ve4e sme i v edin klas poznavame se blizo ot okolo 8 godini,no sme bili samo dobri i ne razdelni priqteli.naposleduk mislq,4e se vlubvam v nego i nz kvo da napravq za da mu go pokaja po nqkakuv na4in,ne sum sigurna dori dali i toi me haresva kato za pove4e ot fr,no mn mi se iska da razbera!molqvi za nqkakuv savet,za6toto i az samata sum oburkana :-k

iiirish
09-21-2006, 13:36
напоследък всеки втори си мисли, че е едва ли не е "длъжен" да се влюби в най-добрия си приятел, само защото е ужасно романтично :smt019

Nadelina
09-22-2006, 09:42
Spored mene si vnushavash.. mil e .. gotin e.. darji se perfektno s teb.. olele az sym vlubena.. Stiga gluposti.. Nedei da razvalqsh vryzkata koqto ima mejdu vas sega.. shte syjalqvash ne za drugo.. Pyk i veroqtnostta i toi da zeme da si vaobrazqva takiva gluposti e prekaleno malka.. Taka che vzemi si nameri nqkoi drug :P

P.S. Hora pravete razlika mejdu priatelska i intimna lubov be :P

Lorraine
09-23-2006, 07:05
усещаш ли да е някак различен към теб..как те гледа..действията му ще ти помогнат да разбереш дали изпитва към теб нещо!

П.П. Ква е тая мания наистина всеки да се влюбва в най-добрия си приятел..омг..

alkobalko
09-23-2006, 07:14
Ами опитай се да разбереш дали и той изпитва нещо към теб. След движенията му, начинът, по който те гледа, по който ти говори. Но все пак преди това се убеди, че наистина го обичаш, а не е просто увлечение.

koalka
09-23-2006, 08:04
усещаш ли да е някак различен към теб..как те гледа..действията му ще ти помогнат да разбереш дали изпитва към теб нещо!

П.П. Ква е тая мания наистина всеки да се влюбва в най-добрия си приятел..омг..Съгласна.

priti_kiti
09-23-2006, 11:02
усещаш ли да е някак различен към теб..как те гледа..действията му ще ти помогнат да разбереш дали изпитва към теб нещо!

П.П. Ква е тая мания наистина всеки да се влюбва в най-добрия си приятел..омг..Съгласна. :-s

fashionable_girl
09-23-2006, 13:55
Ami i ako ne moje6 da razbere6 dali i toi te haresva i ako si sigurna 4e si vliubena v nego pogovorete i mu kaji kakvo izpitva6 kum nego!Uspeh ;)

M___i
09-23-2006, 13:58
усещаш ли да е някак различен към теб..как те гледа..действията му ще ти помогнат да разбереш дали изпитва към теб нещо!

П.П. Ква е тая мания наистина всеки да се влюбва в най-добрия си приятел..омг..
ok i az sum suglasna,no mi predlojete i drugi varianti,za6toto naistina sum mnogo oburkana #-o 8-[