PDA

View Full Version : Ах тази ревност...



rali4ka91
09-21-2006, 13:36
Здравейте значи с приятеля ми съм от половин госина и малко повече,адски много го обичам,той също(много пъти ми го е доказвал и казвал).Обаааче адски много ме ревнува,от всички...не ми забранява да излизам с момчета,но му е неприятно,дори и да не ми го кказва го виждам.Вчера ми каза следното:"Не знам какво си ми направила обаче адски много те обичам и съм луд по теб и заради това те ревнувам толкова много"Говорили сме по въпроса,казва че ми вярва че не му изневерявам(тъй като е в казарма и през повечето време го няма).Но ми каза че е преживял много изневери и за това все пак си има едно наум.Обаче изнерви ли е за нещо и разбере ли че съм си говорила с момче или че съм излизала започва да ме разпитва(уж се бъзика,ама не е така).Та въпроса ми е какво по дяволите да направя че да ми вярва напълно(без едно на ум)?Казвали са ми че времето ще оправи всичко,ама...Знам ли...искам да чуя и вашето мнение.

iiirish
09-21-2006, 13:48
няма друг начин освен да свикнеш :( ревността не се лекува, нито премахва.
моят приятел ме ревнува по същия начин, но не защото е приживял изневери, а защото изпитва страх да не ме загуби. възможно е при твоя приятел това също да се отразява.
но както вече ти казах - свиквай! това е положението! със скандали или без ти няма да промениш нито манталитета му, нито начина му на мислене! ;)

gery_to
09-21-2006, 13:58
Shte ti kaja samo da svikvash!i moq e sushtata rabota!ne6tata s vremeto ne se promenqt.....pri men ve4e 2 godini sa si sushtite i si me revnuva taka kakto be6e v na4aloto dori i sega da mi ima golqmo doverie.

rali4ka91
09-21-2006, 13:59
ами основната причина е както казваш ти от страх да не ме загуби,а иначе не може да ми вярва на 100% заради др изневери

gery_to
09-21-2006, 14:16
Повечето момчета го прават от страх или заради предишни връзки в които са ги наранявали или изневерявали!

09-21-2006, 14:30
Не ревнува този,който обича,а този който иска да бъде обичан... Ако толкова много държи на теб,би следвало да ти има пълно доверие.Лично мнение.[/b]

Nightmare
09-21-2006, 17:17
Не можеш да му помогнеш да спре да те ревнува. Просто му повтаряй колко много го обичаш, и че е единствения за теб. Друго едвали можеш да направиш.

siXt_senSe
09-21-2006, 17:20
Мога само да ти кажа,че ти си късметлийка дори само за това,че можеш да излизаш и с други момчета,въпреки ревността му