PDA

View Full Version : Той ще се жени а аз още го обичам!!!



Тъпото момиче
09-21-2006, 13:37
Вече само ми се плаче,не мога да мисля за нищо друго освен за него!като си помисля че сега можеше да е с мен и направо ми се иска да умра!Няма по голяма тъпачка от мен повярвайте ми!Всичко започна през май,запознахме се,харесахме се и не след дълго тръгнахме.Той здравата беше хлътнал по мен и още първата седмица ми каза че е влюбен!правеше всичко за мен,докато аз се мъчех влечението ми към него да прерасне към нещо повече защото той го заслужаваше!но не се получи-още мислех за старото ми гадже!той подозираше за това но си мълчеше,помагаше ми да го забравя!но последната ни седмица заедно ми беше доста тежко и си го искарвах на него,въртях му супер много номера :smt010 ,накрая скъсахме :smt010 това нещо няма никога да си го простя,може би засега е най голямата грешка в живота ми!след като скъсахме първите дни ми беше все тая,но после осъзнах колко много лошо съм постъпила с него и какво всъщност означава той за мен и че никой друг преди него не е правил такива неша каквито той за мен! :smt010 и до днес ми е в главата,сега като съм с момче не изпитвам нищо,няма е тръпката,мисля само за едно :smt010 писахме си няколко пъти и той каза че не ми се сърди!сега често се засичаме но само това!разбрах че си има нова приятелка и че дори ЖИВЕЯТ ЗАЕДНО! :smt010 последния път се засякохме в едно кафеи беше на масата срещу нащта!постоянно ме гледаше,не свали поглед даже за малко!аз правех сущото де :lol: като си тръгвах се обърна и ми прати целувка!умрах от кеф!чудя се какво да правя!помогнете ми!кажете какво бихте направили вие,прии положение че го обичате и не сте сигурни че той ви е забравил и може да има някакви чувства!много ми е тъпо а на приятелките немога да кажа за него! :smt010 затова ми останахте само вие за съвет! :smt010

iiirish
09-21-2006, 13:43
може и банално вече да става, но най-добре ще постъпиш ако поискаш да се видите и да говорите като вече пораснали хора! не бягай от проблема, защото така нищо не печелиш, освен това, че ставаш още по-объркана и самотна!

sunny_girl16
09-21-2006, 14:18
може и банално вече да става, но най-добре ще постъпиш ако поискаш да се видите и да говорите като вече пораснали хора! не бягай от проблема, защото така нищо не печелиш, освен това, че ставаш още по-объркана и самотна!

suglasna sum

Тъпото момиче
09-21-2006, 14:35
трябва да чакам да се засечем пак и да поискам да говорим но незнам как ще реагира като му го кажа а и немога да му се обадя защото неговата му е взела няква друга карта дето е за "влюбени"....

koalka
09-21-2006, 16:51
Е,чак пък жени!Много хора живеят заедно без да се женят после.Ако живеят заедно връзката им е сериозна,ама като чета това,което си написала неговата не е много сериозна.Ако беше влюбен според теб,щеше ли да постъпва така?Не мисля,а и не мога да приема,че може да е така.Не знам как ще го откриеш,но намери начин-чат например и го помоли да се видите,но чактогава говори.Трябва да знаеш какви са му чувствата.Може да е с тази само,за да те забрави,а може и да те е забравил!По-добре разбери.

09-21-2006, 16:54
oooooooo lo6o mnogo lo6o ako mom4enceto se jeni naistina no da ti kaja ne mi se vqrva,sugurno samo taka si jiveqt be....dedaznam.a zakvo da te e strah ot tva kak 6tql da reagira,takmo taka 6te si izqsnite otno6eniqta,a kolkoto do kartite za vlubeni ni sa vprqgai taka im iliza po evtino i zatva :wink:

Lost_Kiss
09-21-2006, 16:58
Kazva li sa mi i e vqrno,4e kogato izgybi6 nqkogo togawa go ocenqva6.Sa6to taka oba4e sa mi i kazva li i pak e vqrno :) 4e kogato obi4a6 nqkoi (Obi4a6 v istinskiq smisal na dymata)ne spira6 da go obi4a6 cql jivot...A taka kato mi obqsnqva6 mislq 4e toi te obi4a istinski i prodaljava i nqma da spre ...taka 4e deistwai!!ne 4akai da se zase4ete...Tarsi go kade jivee,telefona my nameri i my kaji vsi4ko.
Dano si 6tastliwa!

Nightmare
09-21-2006, 17:00
Няма друг начин да разбереш за чувствата му освен да говориш с него. Намери някакъв начин, общи приятели, ако се засечете отново някъде. Не се отказвай докато не си сигорна дали иска да е с теб или не.

Тъпото момиче
09-21-2006, 17:12
Koalka права си че ако беше истински влюбен в приятелката си нямаше да прави така,защото нали уж е сериозна?!?Той в чат не влиза и в интернет изобщо де.Искам да си мисля че е с нея за да забрави за мен и да ме замести с нея защото все пак кой човек на днешно време заживява с някой след 2 месеца ходене....малко ми е странно!Lost_Kiss{} ще го засичам често защото университета ми е близо до неговата работа и го виждам поне 1 -2 пъти в седмицата.ще се опитам да намеря номера му макарче ще ми е доста трудно,а иначе ме е страх да говоря с него защото незнам какви могат да бъдат последствията,смисъл дали няма да объркам нещата в главата му,дали ще разваля нещата с неговата

penyo
09-21-2006, 17:42
tctcttcct izgorq mom4encito.....glei sa stani mu edna kuma i gotovo

koalka
09-21-2006, 17:55
Koalka права си че ако беше истински влюбен в приятелката си нямаше да прави така,защото нали уж е сериозна?!?Той в чат не влиза и в интернет изобщо де.Искам да си мисля че е с нея за да забрави за мен и да ме замести с нея защото все пак кой човек на днешно време заживява с някой след 2 месеца ходене....малко ми е странно!Lost_Kiss{} ще го засичам често защото университета ми е близо до неговата работа и го виждам поне 1 -2 пъти в седмицата.ще се опитам да намеря номера му макарче ще ми е доста трудно,а иначе ме е страх да говоря с него защото незнам какви могат да бъдат последствията,смисъл дали няма да объркам нещата в главата му,дали ще разваля нещата с неговатаE,какви могат да бъдат?Най-много да ти каже,че не е така,но не вярвам,че ще ти се разсърди.Няма за какво да те е страх.Определено според мен има някакви чувства към теб.

luda`flirtajika
09-21-2006, 18:13
може и банално вече да става, но най-добре ще постъпиш ако поискаш да се видите и да говорите като вече пораснали хора! не бягай от проблема, защото така нищо не печелиш, освен това, че ставаш още по-объркана и самотна!

suglasna sum

i ne zvuchi banalno !

Malka_sladka`
09-22-2006, 10:35
Mila i az sam v tvoeto polojenie sega no ti zavojdam 4e pone moje da go gleda6 ot vreme na vreme a az i tva nemoga :smt010

09-22-2006, 12:47
Хаха голяма преебавка :lol: :smt016

kobrichka
09-22-2006, 13:05
както повечето казаха единствения начин да разбереш за чувствата му е да намериш начин да говориш с него,няма от какво да се страхуваш ако той не испитваше никакви чувства към теб нямаше да ти праща целувка,според мен още има чувства към теб говори с него,бори се за него защото е ясно че го обичаш.Успех

leko_otkachena
09-22-2006, 13:21
tctcttcct izgorq mom4encito.....glei sa stani mu edna kuma i gotovo XiXi charoven savet nema shto Vij sega shtom ti e pratil celuvka ne e bezrazlichen,no trqbva da imash smelosta da mu priznaesh!

mon4eto
09-22-2006, 13:25
Nai dobre pogovorete kato golemi xora i si izqsnete chuvstvata...ako se obichate :arrow: trqbva da ste zaedno :lol:

09-22-2006, 17:02
а може би просто е разбрал че още го обичаш и си играе игрички с теб за да те напълни с напразни надежди :::

Тъпото момиче
09-22-2006, 20:59
От една страна и аз си мисля че си играе игрички с мен при положение че сегашната му приятелка е сериозна!обещавам че при първа възможност ще говоря с него дори и да се окаже че само ще си хабя приказките-пак ще се опитам :smt010

gery_to
09-23-2006, 20:28
Преди бях в такава ситуация,но не съм искала да си го връщам защото все пак аз съм го прогонила от себе си и сега изведнъв осъзнавам колко е важен!ами мойто момиче трябвало е да мислиш по рано!ако той наистина има намерение да се жени по добре се оттегли!

kofti_nick
09-23-2006, 22:38
Сийк спийк !!! :smt008 :smt008 :smt008

IKisseDAGirL
09-24-2006, 10:06
ми няма какво повече да кажа, на мнението на останалите съм - просто говори с него и се изяснете
после пиши какво е станало :)

Mike-Jones
09-25-2006, 10:15
ostavi 4oveka da si jiveee jivota

BeBencEto
09-25-2006, 12:53
i spored men e po dobre da go stavish da si jivee jivota...se pak sled tova koeto si mu napravila edva li zaslujava da e s teb...novoto momiche moje da e po-dobro.....a i trqbva da si shastliva za nego...

BeBencEto
09-25-2006, 12:54
i spored men e po dobre da go stavish da si jivee jivota...se pak sled tova koeto si mu napravila edva li zaslujava da e s teb...novoto momiche moje da e po-dobro.....a i trqbva da si shastliva za nego...

`sexy_vlubeno_momi4ence`
09-25-2006, 13:14
mila po dobre mu kaji 4e go obi4a6 i 4e si napravila mn golqma gre6ka,izlei mu vsi4kite si 4uvstva,i ako toi te odblusne prati go na mainata mu !:D tova 6te ozna4ava 4e ne te zaslujava! :-) :-) :-)