PDA

View Full Version : Moderated: Как предпочитате - космат или обръснат?



from-the-inside
09-21-2006, 16:05
Kak predpo4itate mujkiq polov organ kosmat ili obrasnat

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Atika
09-21-2006, 16:07
темата се повтаря за стотен път .. и за пореден път - естествено че обезкосмен!!!

from-the-inside
09-21-2006, 17:31
Епа може линкче нещо това онова нов съм и прегледах доста страници. сеш ли се ?

Charlotte_the_Harlot
09-22-2006, 01:59
Измит!!!
И все пак повече ме интересува какво има в другата глава.

No_LiMiTe^f
09-22-2006, 12:03
Бръснат естествено!

N.C.L
09-22-2006, 12:49
Начи предпочитате вече всичко да е обезкосмено, крака, мъжкия триъгълник, ръце, лице, глава не искате ли ? Аре момчета да ставаме жени само режем инстроментите и готово

No_LiMiTe^f
09-22-2006, 13:39
Начи предпочитате вече всичко да е обезкосмено, крака, мъжкия триъгълник, ръце, лице, глава не искате ли ? Аре момчета да ставаме жени само режем инстроментите и готово

Кой е казал че само момичетата трябва да се бръснем!Ние да се подържаме заради вас пък вие нищо да не праите!Много ясно че трябва да се бръснете поне на краката и мъжкият триъгълник! :lol:

WindWaker
09-22-2006, 13:43
Начи предпочитате вече всичко да е обезкосмено, крака, мъжкия триъгълник, ръце, лице, глава не искате ли ? Аре момчета да ставаме жени само режем инстроментите и готово

Кой е казал че само момичетата трябва да се бръснем!Ние да се подържаме заради вас пък вие нищо да не праите!Много ясно че трябва да се бръснете поне на краката и мъжкият триъгълник! :lol:

taz pyk nai-novata. ae vii va6to pokolenie ne e v 4as be. krakata da sme brusneli. i ko ? nakraq da zaprili4am na onq Garo ili Penio ot big brother 3 li be ? aai stia gluposti.

OPEL
09-22-2006, 13:47
Начи предпочитате вече всичко да е обезкосмено, крака, мъжкия триъгълник, ръце, лице, глава не искате ли ? Аре момчета да ставаме жени само режем инстроментите и готово

Кой е казал че само момичетата трябва да се бръснем!Ние да се подържаме заради вас пък вие нищо да не праите!Много ясно че трябва да се бръснете поне на краката и мъжкият триъгълник! :lol:

taz pyk nai-novata. ae vii va6to pokolenie ne e v 4as be. krakata da sme brusneli. i ko ? nakraq da zaprili4am na onq Garo ili Penio ot big brother 3 li be ? aai stia gluposti.
Подкрепямте напълно. Иначе аз си го бръсна.

No_LiMiTe^f
09-22-2006, 13:48
И кво кат съм нова?Нямам право да си кажа мнението ли?Ти не си ли бил нов?И тва че има някои момчета които се бръснат не означава че са геиове!Стига сте спорили за тва щото нито аз ще ви убедя че е по-добре,нито вие мен! :!:

WindWaker
09-22-2006, 13:48
krakata.....tva e....i sme6no i geisko i sy6tevremenno porednata prostotiq na novite. ama vij dolu - da, tam e po-hubavo da se brusne.

No_LiMiTe^f
09-22-2006, 13:50
Най-после ще се стигне до някакъв консенсус!

WindWaker
09-22-2006, 13:52
Най-после ще се стигне до някакъв консенсус!

konsensusa e za "mejdu krakata" taka da go kajem. a za samite kraka ...ve4e kazah mnenieto si (koeto e ednakvo s tova na vsi4ki normalni muje)

^DaRk_LaDy^
09-22-2006, 20:43
Най-после ще се стигне до някакъв консенсус!

konsensusa e za "mejdu krakata" taka da go kajem. a za samite kraka ...ve4e kazah mnenieto si (koeto e ednakvo s tova na vsi4ki normalni muje)

Да, подкрепям мнението ти. Смятам , че интимните места е добре да са обезкосмени , както и под мишниците. Но краката - не! Всеки сам решава , тва е така , но моето мнение е , че краката на момчетата изглеждат някак по-мъжествени с косъмчетата :D

Tempestjuji
09-22-2006, 20:58
Мъж без косми не е мъж 8)

Communist
09-22-2006, 21:11
Мъж без косми не е мъж 8)
Много точно казано :!:

Bisollini
09-22-2006, 23:20
Начи предпочитате вече всичко да е обезкосмено, крака, мъжкия триъгълник, ръце, лице, глава не искате ли ? Аре момчета да ставаме жени само режем инстроментите и готово

Кой е казал че само момичетата трябва да се бръснем!Ние да се подържаме заради вас пък вие нищо да не праите!Много ясно че трябва да се бръснете поне на краката и мъжкият триъгълник! :lol: Jeno SLagai Rakiqta i Salatata I Lapai Bradatiq

Infatuated Inside
09-23-2006, 00:14
Мъж без косми не е мъж 8)
Много точно казано :!:
Мда бе, а мъж, на който не можеш да му разграничиш частите на тялото от косми, мъж ли е? о.0

doky
09-23-2006, 06:11
Само тва оставаше,и краката да си бръснем,моите крака да са по гладки от на гаджето ми,гейска работа,апък някой,които казаха,ми ние как можем да се бръснем,и вие го правете,ми мойто момиче,питай момчетата кво е да бъркаш бетон и да го пренасяш после и ходи пробвай,ти ще го правиш ли същото,едното си е женска работа,другото си е мъжка работа!

rosskata
09-23-2006, 07:04
вие луди ли сте бе? мене 6те ме е срам да изляза с някои мъж заради вас! всички по4наха да се изпедерастяват, а вие ги подкрепяте! #-o мъжете днес са по-кльощави от нас, по-обезкосмени, ухаят на парфЮм от километри, с д1лги коси...гелосани...неееее, нямат право! ](*,) ](*,) ](*,)
а по в1проса! :arrow: мъйете трябва да са укосмени! ако на някои не му харесва факта 4е има косми на оная си работа-да ги махне, или под мишниците-да, но да си обезкосмяжа краката...мери6е на комплексарщина или педерастия... :-k [-(

JorJos
09-23-2006, 08:44
Pulni zleta XAxaxaXaxaxAxAX ... are otidete na plaj sus super mn kospi pod mi6nicite i pod krakata s nekoi momi4eta da vidite kolko burzo 6e im stanete priqten i simpati4en , pak kolko burzo 6e vi pusnat ne e istina axaxxa bilo geisko

"Ela me vij kuf sum gei !" nqm dumi ko kat si digam kosata we tva geisko li e ! seki si prai koto si iska .

Da brusna si krakata i ko kat otida na Ma4 ( treniram basketball football voleiball polu profesionalno ...) 188sm 85kg baq muskoli :P

GEI LI SUM WE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AXAXAXAXAXAXAXAX =D> =D> =D>

Nen0RmalniK
09-23-2006, 08:46
krakata.....tva e....i sme6no i geisko i sy6tevremenno porednata prostotiq na novite. ama vij dolu - da, tam e po-hubavo da se brusne. e tuka te podkrepqm bace tova da si brasnesh krakata ... e ebati pedalskata istoriq zaebi.. tova bez kosmi na krakata ne prili4a na maj :D

JorJos
09-23-2006, 08:50
Vsi4ki momi4eto koito poznavam mislqt 4e mom4e da si brasne krakata e napulno normalno ... , no tuka nekfi momi4eta na po 11-14 im hrumnalo
da si trupat postovete i pi6at samo gluposti ...

JorJos
09-23-2006, 08:52
pi4 ti izob6to pu6il li si joint , koz4e a-u ko se prai6 na interesen s tiq gluposti , i ako misli6 4e mom4eta koito si brasnat krakata sa geiove dai si ogovorim sre6ta da vidim dali nema stane6 gei sled kat svur6a s tebe !

JorJos
09-23-2006, 08:54
prosto nema ko da sporq s nekfi selqni koito nemat samobrasna4ki :)

Infatuated Inside
09-23-2006, 10:36
А защо не се замислите, че зависи от космите?
В смисъл, има момчета, чието окосмяване е бая в излизшък и е най-малкото нехигиенично да не правят нищо по въпроса.
Има такива, при които всичко си е в рамките на нормалното и тогава нещата стоят по съвсем друг начин. Въпреки, че за мен лично под мишните е задължително, просто иначе гледката е .. кхъм, да.

Иначе момчетата, които толкова много се противопоставят на идеята и веднага започват да обиждат на 'гей', явно имат някакви комплекси за мъжествеността си, кой знае. (:

Lorraine
09-23-2006, 12:10
ъ..обръснат :!: :shock: :)

NiKOLAN
09-23-2006, 12:23
Измит!!!
И все пак повече ме интересува какво има в другата глава.е тва е поста, макар и нокой освен мен да не му обърна внимание

psiHopaT4o
09-23-2006, 12:35
хххх педерастко било комплексарщина било ххх 1во. има хора при които просто космите са толкова много че не само изглежда ужасно ми и е нехигиенично наистина шот никога не можеш си измиеш квото и да е било ако отгоре имаш 1п29380123 тона косми.Който иска да си ги махне на главата ако иска в днешно време е модерно да ходиш с розова фланелка а преди 5 години примерно щяха да те нарекат пеерас само ако видат 2 квадратни сантиметра розово по теб...спортистите се потат като коне и кво? и те да не си ги махат на краката? ми да е супер яко ко някой от тия дет вика че е гейско да си ги махаш се изпоти толкова и е с окосмени крака ще си промени мнението ама закво кат може да си опозиция на всичко в някъф си форум в нета?Махам си ги на краката -хода на козметичка нито съм гей,нито съм по малко мъж от всеки който не си ги маха.

emociika:)
09-23-2006, 12:42
Предпочитам да е обръснат. Както и мишниците.
Но краката космати повече ми харесват :mrgreen: Не обичам гладички обезкосмени крака. Все едно гледам моите :shock: Все пак съм с мъж /момче/! Нямам в предвид спортистите.
И както казах - предпочитам. Ако не е така както искам, няма да е кой знае какво. Ще си го гледам такъв. Има и по-важни неща от космите.

Ziezi
09-23-2006, 12:58
ААААХАХАХАХАХА.......Смех голем!!!А некоя пикла случайно да иска да си изскубим и веждите?

09-24-2006, 12:04
Pulni zleta XAxaxaXaxaxAxAX ... are otidete na plaj sus super mn kospi pod mi6nicite i pod krakata s nekoi momi4eta da vidite kolko burzo 6e im stanete priqten i simpati4en , pak kolko burzo 6e vi pusnat ne e istina axaxxa bilo geisko

"Ela me vij kuf sum gei !" nqm dumi ko kat si digam kosata we tva geisko li e ! seki si prai koto si iska .

Da brusna si krakata i ko kat otida na Ma4 ( treniram basketball football voleiball polu profesionalno ...) 188sm 85kg baq muskoli :P

GEI LI SUM WE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AXAXAXAXAXAXAXAX =D> =D> =D>

браво :!: имаш моите поздравления =D>

09-24-2006, 12:11
ako iskate momchetata da si slojim 1 prashki da se brasneme navsqkade i da vi govorim nejno , za tfa M sa majki pol - zdravi neokosmeni i t.n.

09-24-2006, 12:33
ААААХАХАХАХАХА.......Смех голем!!!А некоя пикла случайно да иска да си изскубим и веждите?

are da ne pochvame s obidite =; ... a za vejdite - kak predpochitash: da si s edna ili s dve vejdi ?! misli predi da pishesh :?

^DaRk_LaDy^
09-26-2006, 19:45
Искам да е изцяло обрасъл - Косми навсякъде , по краката , под мишниците и най-вече по интимните места , там пък искам направо гора .... ПфуУу!! :smt011 Бахти ужаса... Не мисля , че е гейско , който иска да ходи окосмен като горила :smt011 Има места , на които според мен е задължително да бъдат отстранени космите без значение от пола - интимните части и под мишниците. Всеки сам решава , но според мен от хигиенична и естетическа гледна точка е по - добре така. Вече за краката , брадата и да има и да няма косми не е фатално , не е от голямо значение , но на вече изброените по-горе места ... просто ми е неприятно като ги видя и мисля , че при повечето момичета също е така. И все пак всеки си има тяло и решава какво да прави с него ...

Charlotte_the_Harlot
09-28-2006, 02:22
Аз пък предпочитам да бъркам бетон! Това с бръсненето е гадно! Обръснеш два косъма, след три дни ти поникнат пет. Малко по-меки от бодлива тел, но не разчитайте на това. :-D

Nosferatu_Alucard
09-28-2006, 07:48
Добре, нека приемем, че си обръснеш брадата, махнеш косъмчетата между веждите, изскубеш космите по гърдите и корема, направиш "мъжкия триъгълник", и праснеш коламаска на краката... с повече успех можеш да спечелиш на гаджето си и прякора "лесбийка", ако случайно си малко по-слаб като фигура и ви засекат на улицата...

Всъщност това няма да се случи... светът в момента върви в такава посока, че думата "п*******" дори звучи гордо. Още повече, че масово предпочитания тип момче в момента е "лигав гейтак"...
Ако ще да си умра девствен, няма никога да заприличам на някой от тези заплашително множащи се типажи. И без това малко останахме истинските мъже...

гладко епилирана пичка
09-28-2006, 12:29
Никакво значение няма дали е космат или е обръснат. Най-важното е да работи добре с пацата и да ти прай кефа \:D/

N.C.L
09-28-2006, 16:30
Предпочитам да е обръснат. Както и мишниците.
Но краката космати повече ми харесват :mrgreen: Не обичам гладички обезкосмени крака. Все едно гледам моите :shock: Все пак съм с мъж /момче/! Нямам в предвид спортистите.
И както казах - предпочитам. Ако не е така както искам, няма да е кой знае какво. Ще си го гледам такъв. Има и по-важни неща от космите.


Най-сетне нещо, което си струва да се прочете. Глупавата теза за космите на краката като се испотиш ще си промениш нещо си там така и не разбрах, ем за 6 години не забелязвам да съм си променил мнението, и да спортувам като полудял и пак НЕ съм го направил. Ок за подмишниците да и за триъгълника все пак и ние трябва да ви угаждаме ( на момичетата, че темата се обърка ) не е гейско да си бръснеш на ръцете или на краката макар, че аз не го правя, но го смятам за нередно, защото все пак ние сме мъже нали, трябва да се различаваме не само по органите и структурата на тялото. Всеки си прави каквото му е кеф, ама то вече стана обръснати крака и т.н оскубани вежди Розови блузки ала бала, о и да **дяволите има по - важни неща от тия косми

П.С
Почнаха много да зачистяват постовете с неща от рода на тялото си е мое и тъй подобни, 'шси пра' 'кото искам с не'о ем време, ако момиче има забележки към момче относно това да си ги задържи за себе си и да уважи решението на любимия си и обратното

mravkata_z
09-28-2006, 16:41
Ei nikvo brasnene mom4eta- p.s. az sam momi4e- Ujasno e da si postavi6 ustnite nqkade kadeto te bode i prosto te razdira!Demek i nqma da go napravq de. Nai dobre s kasa podstrijka! Vij ako ide6 na kola maska sam 101% ZA! No ina4e po drug na4in ne gi mahai...
e ina4e brasnene pod mi6nicite moje.....no krakata ili gardit ei korema i super gnusno! sq tva maj li 6te e ili lukova glava!

N.C.L
09-29-2006, 15:26
Ei nikvo brasnene mom4eta- p.s. az sam momi4e- Ujasno e da si postavi6 ustnite nqkade kadeto te bode i prosto te razdira!Demek i nqma da go napravq de. Nai dobre s kasa podstrijka! Vij ako ide6 na kola maska sam 101% ZA! No ina4e po drug na4in ne gi mahai...
e ina4e brasnene pod mi6nicite moje.....no krakata ili gardit ei korema i super gnusno! sq tva maj li 6te e ili lukova glava!

Напълно съгласен до последната буква

JustForYou
09-29-2006, 16:58
em neznam za vas az nemam takiva problemi az prosto sam si estestveno obezkosmen po tqloto ina4e pod mi6nicite i triugulnika zadaljitelno se mahat ,pak za krakata sam protiv tva e leko pe.... :) :) :)

OtherDimension
09-29-2006, 17:20
Pulni zleta XAxaxaXaxaxAxAX ... are otidete na plaj sus super mn kospi pod mi6nicite i pod krakata s nekoi momi4eta da vidite kolko burzo 6e im stanete priqten i simpati4en , pak kolko burzo 6e vi pusnat ne e istina axaxxa bilo geisko

"Ela me vij kuf sum gei !" nqm dumi ko kat si digam kosata we tva geisko li e ! seki si prai koto si iska .

Da brusna si krakata i ko kat otida na Ma4 ( treniram basketball football voleiball polu profesionalno ...) 188sm 85kg baq muskoli :P

GEI LI SUM WE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AXAXAXAXAXAXAXAX =D> =D> =D>

браво :!: имаш моите поздравления =D>


trenirash 4 sporta poluprofesionalno ...
ti sam vervash li si na glupostite ?
tva che imash muskuli ne te pravi avtomatichno ne-gei
ae she ti se izvinqvam

Thuglife
09-29-2006, 18:28
Всеки гей предполам си има различна структура на тялото и не е задължително да бъде слабичък бе хахаха може и да е мистър Олимпия ама да е обратен ! Относно обезкосмяването мога да кажа ,че съм за обезкосмяването м/у краката под мишниците и КРАКАТА . Аз нямам особени проблеми , не съм станал гей нито пък искам да ставам. Понякога може да не си махам космите на краката , защото не го виждам като част от хигиената на един мъж. Човек като се къпе редовно и използва различна козметика за да бъде чист и да ухае добре (на мъж) , а не на потен циганин . Винаги може да имаш шанс с едно момиче ако подържаш хигиена на ниво.

Nosferatu_Alucard
09-29-2006, 19:08
Ако искаш ми прегледай внимателно мнението и забележи, че не съм употребил никъде думата "гей". "Лигав гейтак" е нещо различно, това определя нечия душевна педерастия. Е, аз съм за намаляването, не за изцяло премахването на космите под мишниците и слабините, т.нар. "подстрижка", не обезкосмяване. А за къпането никой нищо не е казал... не вярвам който и да е от този форум да не се къпи само за да прилича на мъж.

боя за обувки
09-29-2006, 22:30
Ммм за мъжете на интимните места съм за...Ама-крака,ръце ,гърди,гъз (омг!)-не