PDA

View Full Version : Вероятно невъзможна любов



09-21-2006, 16:52
Има едно момиче от моя клас, в което мисля че се влюбвам. Тя има красива външност, но мене не ме привлича обликът й, а душевната й красота. Харесва ми това, че тя е добър човек, че не е направила мръсно на никого (поне доколкото аз знам). Също и това, че е романтична. Но има един проблем... ние сме доста различни - слушаме различни стилове музика и вероятно обичаме да се забавляваме по различни начини. Има и още едно нещо - до миналата година тя ходеше с един наш съученик, който въобще не ми е симпатичен, защото мисля, че я използваше. Той се подигра с нея... а тя е толкова добър човек... Не знам какво да направя. Мисля, че я обичам, но ме е страх да разкрия чувствата си, защото мисля, че тя ще ме отреже. Това ще бъде доста силен удар за мене. Ясно ми е, че ще го преживея, но не искам да се стига до там... Моля ви, ако имате желание, дайте ми съвет! Ако някой е стигнал до тук - благодаря му.

sherry
09-21-2006, 16:55
Пробвай, нищо няма да загубиш. Така или иначе сега я гледаш острани, ако те отреже, пак няма да си с нея, но ще знаеш, че си пробвал поне...
Стига се притеснява за различията ви, всички хора си имат различни вкусове и начин на живот, не може да ходиш винаги с човек, който има предпочитания, подобни на твоите. След като ти допада като човек, това е най - важното! Хайде, не се притеснявай, действай и дано успееш :D

Lost_Kiss
09-21-2006, 17:05
Razli4iqta se privli4at:) vervai mi za6toto az hodeh s edin moi say4enik a bqhme mn razli4ni...Toi be6e ot VIP taka da se kaje a az ot po tihite v klasa ni ...No kato tragnahme bqhme nai hybavata dvoika i mn si otiwahme...Taka 4e dai go po smelo:))Priznai i 4yvstvata si..Parwo izlezste na kafe ,moje posle da i pi6e6 Sms i pak da izlezete na kafe i i predloji...Dano ti potragne :)) kasmeT!!

09-21-2006, 17:16
protivopolojnostite se privli4at!

iiirish
09-21-2006, 17:19
човек никога не трябва да живее в страх. бил той е страх от неуспешна връзка. покажи й че я харесваш, след това вече й разкрий чувствата си. така тя ще е поне малко подготвена какво да очаква, а не да й дойде като гръм от ясно небе, поради което има по-голяма вероятност да те отреже.

а относно различията ви... абе вие все пак сте на една възраст и това не би трябвало да ви пречи. лошо щеше да е ако ти беше доста по-зрял от нея

koalka
09-21-2006, 18:20
Нищо не губиш така или иначе!Това е хубаво,че е добър човек,а не интригантка.По-добре признай чувствата си.Само заради едната музика ли се притесняваш?Това не е никаква пречка.Единия може да слуша метъл,а другия чалга и пак да се обичат.Стига-това е глупаво!

09-21-2006, 18:27
Единия може да слуша метъл,а другия чалга и пак да се обичат.Стига-това е глупаво!
Да, но аз не вярвам, че тя би ме обичала... Това вече е пречка.

priti_kiti
09-21-2006, 18:46
Razli4iqta se privli4at:) да,до някфо време.. после,е не във всички случаи разбира се, но в повечето,различията надделяват..

Angel_eyes
09-21-2006, 18:50
Единия може да слуша метъл,а другия чалга и пак да се обичат.Стига-това е глупаво!
Да, но аз не вярвам, че тя би ме обичала... Това вече е пречка.

А защо не вярваш ??? Недей така...събери смелост и и сподели какво изпитваш след като е толкова прекрасно момиче нема да те "отреже" а като цивилизован човек ще поговори с теб...И откъде пък знаеш,може би ще иска да опитате а това,че сте различни не е пречка а предимство така ще споделята различните си интереси и ще се опознавате взаимно....Давай по-смело :wink:

M___i
09-21-2006, 18:56
ei pi4,vob6te da ne te interesuvat drugite,prosto si predstavi 4e ste samo dvamatam,kaji i kakvo 4uvstva6 6tom q obi4a6 kakto tvurdi6 zna4i si struva da opita6 ako si 4ul "na voina i v lubovta nqma pravila"ta taka 4e deistvai,za6toto moje da izpusne6 kusmeta si ot men USPEH :smt006 i umnata :wink:

OPEL
09-21-2006, 19:02
[quote=Lost_Kiss{}]Razli4iqta se privli4at:) Само при йоните. :lol:
Не само при йоните. За магните и др не се ли сети.
Иначе по проблема. Кой клас си ??? Ако е познаваш добре и си сигурен че е обичаш, кажи и го. Повярвай ми... така е най лесно.

luda`flirtajika
09-21-2006, 19:03
DA NE TI PUKA !!! Mislish li,che ako dvama napulno ednakvi dushi...bixa se privlekli? :D NE !!! Az pone ne mislq i e fakt... ;) Prosto i razkrii za chuvstvata si :)

09-21-2006, 20:01
Дванайсти клас съм. Това форумче го открих случайно и пуснах темата, защото досега никога не бях изпадал в подобна ситуация.

Чудя се... как ли ще е най-добре да й разкрия чувствата си? Дали серенадата е добра идея?

JuLiTo0o0o
09-21-2006, 20:04
Нищо не губиш така или иначе!Това е хубаво,че е добър човек,а не интригантка.По-добре признай чувствата си.Само заради едната музика ли се притесняваш?Това не е никаква пречка.Единия може да слуша метъл,а другия чалга и пак да се обичат.Стига-това е глупаво!

deistvai :) i uspeh! \:D/

TeditoOoo
09-21-2006, 20:35
1во противоположностите се привличат нали знаеш?Всеки един ще се научи да прави компромиси и един път ще се забавлявате по твоя,а друг-по нейния начин. ;)
2ро щом вече не е с него поне знеш,че не би тръглана пак с такъв.Тоест имаш предимството,че си различен. :)
И 3то- рискувай,за да не съжаляваш после и винаги да се чудиш"Какво ли би станало ако..." :P
УСПЕХ :)

SeXyTo_f
09-21-2006, 20:52
Проблема няма да е в това, че сте различни...точно това е интересното ;)
Иначе...пробвай да й призаеш чувствата си, нищо няма да загубиш ако пробваш... 8-[