PDA

View Full Version : "Обичам те"



09-21-2006, 17:56
Здравейте , начи проблема ми може да ви се стори глупав , но съм на 14 още и съм нов в занаята :P . Та значи харесвам едно момиче и съм почти сигурен ,че и тя ме харесва , но знам за нея ,че не обича гаджетата и там да и казват още от първия ден колко я обичали и тн.
Демек ==>> просто "Обичам те" няма да ми свърши особено голяма работа. Просто не знам как по друг начин да го кажа ,а се страхувам като излизаме да опитам да я целуна просто така, за да не отнеса шамар(има много лоши шамари това момиче , особено ако съм пил и трябва да изтрезнея)... Просто вече "женените" :P момичета и момчета ,кажете моля ви как са ви го казвали/как сте казвали..

priti_kiti
09-21-2006, 18:07
ми хах като за начало почни да флиртуваш с нея.. щото наистина ще е малко странно да си говорите неще нормално и ти изведнъж да й се нахвърлиш да я целуваш.. :D а и щом мислиш,че и тя те харесва,виж дали ще ти отговори на намеците и така..даже и ще избегнеш шамара :mrgreen: ахах успех ти пожелавам :)

luda`flirtajika
09-21-2006, 18:09
Здравейте , начи проблема ми може да ви се стори глупав , но съм на 14 още и съм нов в занаята :P . Та значи харесвам едно момиче и съм почти сигурен ,че и тя ме харесва , но знам за нея ,че не обича гаджетата и там да и казват още от първия ден колко я обичали и тн.
Демек ==>> просто "Обичам те" няма да ми свърши особено голяма работа. Просто не знам как по друг начин да го кажа ,а се страхувам като излизаме да опитам да я целуна просто така, за да не отнеса шамар(има много лоши шамари това момиче , особено ако съм пил и трябва да изтрезнея)... Просто вече "женените" :P момичета и момчета ,кажете моля ви как са ви го казвали/как сте казвали..
"mnogo te xaresvam i mn me kefish i ako iskash mojem da trugnem,no ako ne iskash znai,che nqma da se otkaja ot teb !"

Nightmare
09-21-2006, 18:09
Ами нормално е да не харесва да и казват от първия ден, че я обичат тъй като осъзнава, че за да обича някой истински е нужно доста повече време. Не бързай с нея. Остави нещата да се развиват постепенно. Вижте се няколко пъти, не е задължително да я целуваш от първата среща. Не гониш никакъв влак нали?

Obitax
09-21-2006, 18:31
Здравейте , начи проблема ми може да ви се стори глупав , но съм на 14 още и съм нов в занаята :P . Та значи харесвам едно момиче и съм почти сигурен ,че и тя ме харесва , но знам за нея ,че не обича гаджетата и там да и казват още от първия ден колко я обичали и тн.
Демек ==>> просто "Обичам те" няма да ми свърши особено голяма работа. Просто не знам как по друг начин да го кажа ,а се страхувам като излизаме да опитам да я целуна просто така, за да не отнеса шамар(има много лоши шамари това момиче , особено ако съм пил и трябва да изтрезнея)... Просто вече "женените" :P момичета и момчета ,кажете моля ви как са ви го казвали/как сте казвали..
"mnogo te xaresvam i mn me kefish i ako iskash mojem da trugnem,no ako ne iskash znai,che nqma da se otkaja ot teb !"
:smt005 :smt005 :smt005

alkobalko
09-21-2006, 18:40
И с право не и е приятно на първият ден да и се казва, че я обичат. Това е нещо, което започва да се чувства с времето. Запшочнете да флиртувате и след време и кажи, че много ти харесва и искаш да се пробвате.

luda`flirtajika
09-21-2006, 19:00
Здравейте , начи проблема ми може да ви се стори глупав , но съм на 14 още и съм нов в занаята :P . Та значи харесвам едно момиче и съм почти сигурен ,че и тя ме харесва , но знам за нея ,че не обича гаджетата и там да и казват още от първия ден колко я обичали и тн.
Демек ==>> просто "Обичам те" няма да ми свърши особено голяма работа. Просто не знам как по друг начин да го кажа ,а се страхувам като излизаме да опитам да я целуна просто така, за да не отнеса шамар(има много лоши шамари това момиче , особено ако съм пил и трябва да изтрезнея)... Просто вече "женените" :P момичета и момчета ,кажете моля ви как са ви го казвали/как сте казвали..
"mnogo te xaresvam i mn me kefish i ako iskash mojem da trugnem,no ako ne iskash znai,che nqma da se otkaja ot teb !"
:smt005 :smt005 :smt005

abe kfo iskash ne sum vinovna che nz kfo se prai v takiva situacii...prosto napisax neshto :D

leko_otkachena
09-21-2006, 19:46
ami pravo e momicheto da kaje che mrazi ot purviq den da i kajat obicham te obache ti trqbva da budesh razlichen ot drugite neznam po kakvo shte se razlichavash ili flirta kakto kazvat drugite

OPEL
09-21-2006, 19:53
Не казвай нищо... просто и го покажи. Ако не и си симпатичен-грешно е разбрала знаците , но ако е обратно... ти знаеш. Едно докосване, една целувка, една прегрътка говорят много повече, отколкото хиляди обяснения и други такива... при мен става, макар че сега пак съм му закъсал.

10-01-2006, 00:02
Ех , еми аз имах просто предвид , точно преди 1 мом4е да предложи на 1 моми4е , как е най-добре , там в кафенето , лице в лица да го каже или да седне до нея примерно и след някой сладка приказка да се опита да я целуне...

The`G_i_r_l
10-01-2006, 05:15
Не казвай нищо... просто и го покажи. Ако не и си симпатичен-грешно е разбрала знаците , но ако е обратно... ти знаеш. Едно докосване, една целювка, една прегрътка говорят много повече, отколкото хиляди обяснения и други такива...

тфа ме кефи :mrgreen:

Absconding
10-01-2006, 12:41
Не е нужно да кажеш "Обичам те" за да покажеш чувства. И "харесвам те" също върши работа. И между другото момичетата се омъжват, не се женят.

kofti_nick
10-01-2006, 12:47
\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

zoben_pitbul
10-01-2006, 13:15
Еми като за начало можете да излезете само двамата,за да видиш как можете да си прекарвате.После вече можеш да й кажеш Харесвам те и исках да те попитам дали искаш да тръгнем и след това тръгвате :)

leko_otkachena
10-01-2006, 14:51
Еми като за начало можете да излезете само двамата,за да видиш как можете да си прекарвате.После вече можеш да й кажеш Харесвам те и исках да те попитам дали искаш да тръгнем и след това тръгвате :) trugvat ama ako ne go otreje :)

niGGa
10-01-2006, 15:07
Бе много сте ми смешни всичките дето пишете "Искаш ли да тръгнем?" На къде да тръгнеме? Към Бургас? Или към Цюрих?
То и моя метод е смешен, но поне да му го напиша:
Бях харесал едно момиче.Отидохме на дискотека много хора, тя естествено беше сред нас.Аз си поръчах 2 водки, изпих ги, бях малко замаян.Тя беше седнала на едно сепаре и пиеше нещо, майче кола.Аз седнах и без да й казвам нищо тръгнах към устните й.Бавно, не рязко..Тя ми отвърна и стана работата.Пък ако ти забие шамар, на другия ден излизаш с оправданието, че си бил пиян...Бързо и просто ;)

lady_bird
10-01-2006, 15:27
mi kvo da ti kaja...vie mujete i bez drugo grubo kazano ste podmazni kopelenca( :lol: )...napravi i nqkakuv kompliment,dori i da e ne6to izturkano-dnes si mn hubava,parfuma ti mi haresva,krasivi o4i,strahotna kosa...ne6to ot toq sort,ama ne prekalqvai,4e 6te izglejda neestestveno.

OPEL
10-01-2006, 15:35
Бе много сте ми смешни всичките дето пишете "Искаш ли да тръгнем?" На къде да тръгнеме? Към Бургас? Или към Цюрих?
То и моя метод е смешен, но поне да му го напиша:
Бях харесал едно момиче.Отидохме на дискотека много хора, тя естествено беше сред нас.Аз си поръчах 2 водки, изпих ги, бях малко замаян.Тя беше седнала на едно сепаре и пиеше нещо, майче кола.Аз седнах и без да й казвам нищо тръгнах към устните й.Бавно, не рязко..Тя ми отвърна и стана работата.Пък ако ти забие шамар, на другия ден излизаш с оправданието, че си бил пиян...Бързо и просто ;)
Голям метод. Най добрия и желязен. Не пробиваем и неразбиваем. А дори и да не направите така, като пийнете 1-2 водки или друга спиртна напитка, добивате смелост и ви е по лесно... Тествано, доказано и изпитано от милярди хора, по целия свят. Истината е само една- това наистина действа.

delfin4eto
10-01-2006, 17:39
znae6 li kakvo?Moite priqtelkite , pone pove4eto to tqh,ne o4akvat ot mom4eto da ima kaje o6te na prvata sedmica "obi4am te"!Za tqh tova e znak , 4e mom4eto ne izpitva ni6to seriozno.No i samata duma "Obi4am te"ima mnogo silno zna4enie !Teb te e sram , mi prosto i kaji , 4e ima6 4uvstva kam neq i zapo4nete da prekarvater pove4e vreme zaedno!A za "obi4am te" e po-dobre da po4aka6!

delfin4eto
10-01-2006, 17:44
znae6 li kakvo?Moite priqtelkite , pone pove4eto to tqh,ne o4akvat ot mom4eto da ima kaje o6te na prvata sedmica "obi4am te"!Za tqh tova e znak , 4e mom4eto ne izpitva ni6to seriozno.No i samata duma "Obi4am te"ima mnogo silno zna4enie !Teb te e sram , mi prosto i kaji , 4e ima6 4uvstva kam neq i zapo4nete da prekarvater pove4e vreme zaedno!A za "obi4am te" e po-dobre da po4aka6!Ne izbarzvai!

delfin4eto
10-01-2006, 17:45
znae6 li kakvo?Moite priqtelkite , pone pove4eto to tqh,ne o4akvat ot mom4eto da ima kaje o6te na prvata sedmica "obi4am te"!Za tqh tova e znak , 4e mom4eto ne izpitva ni6to seriozno.No i samata duma "Obi4am te"ima mnogo silno zna4enie !Teb te e sram , mi prosto i kaji , 4e ima6 4uvstva kam neq i zapo4nete da prekarvater pove4e vreme zaedno!A za "obi4am te" e po-dobre da po4aka6!Ne izbarzvai!

jadna_za_lubov
10-01-2006, 17:51
Не казвай нищо... просто и го покажи. Ако не и си симпатичен-грешно е разбрала знаците , но ако е обратно... ти знаеш. Едно докосване, една целювка, една прегрътка говорят много повече, отколкото хиляди обяснения и други такива...

тфа ме кефи :mrgreen:
Axam... :mrgreen:

OPEL
10-01-2006, 17:55
Не казвай нищо... просто и го покажи. Ако не и си симпатичен-грешно е разбрала знаците , но ако е обратно... ти знаеш. Едно докосване, една целювка, една прегрътка говорят много повече, отколкото хиляди обяснения и други такива...

тфа ме кефи :mrgreen:
Axam... :mrgreen:
Абе вия да не ми се подигравате нещо. :-D :mrgreen:

DevilWish
10-01-2006, 17:59
ми хах като за начало почни да флиртуваш с нея.. щото наистина ще е малко странно да си говорите неще нормално и ти изведнъж да й се нахвърлиш да я целуваш.. :D а и щом мислиш,че и тя те харесва,виж дали ще ти отговори на намеците и така..даже и ще избегнеш шамара :mrgreen: ахах успех ти пожелавам :)
I az sym na tova mnenie ,a i az bih reagirala taka.No ako te haresvam edva li 6te te udarq pri celuvka.

detelina
10-03-2006, 07:07
би било мн. тъпо още в самото начало да й се обясниш в любов пофлиртувай с нея но не я задушавай не се страхувай и след време да опиташ да я целунеш но трябва да си сигурен че и тя го иска

BeBencEto
10-03-2006, 11:57
pokaji i che naisitna imash chuvstva kum neq ......nikoi ne obicha da chuva ot purvata sreshta obicham te....