PDA

View Full Version : Da napravim edno sravnenie...



:))))
09-21-2006, 18:21
Q kajete:
Momi4eta, kakvo mislite za mom4etata...dali sa lujci pove4eto i ne im puka za tva 4e nie 4uvstvame ne6to kum tqh, dali mogat da izpitvat istinski 4uvstva, dali izob6to mogat da budat takiva kakvito iskame te da sa?
Mom4eta... ne mislite li su6tite ne6ta za nas momi4etata? 4e sme bez4uvstveni, 4e ne izpitvame su6tite 4uvstva i t.n.?
Vqrno e 4e ima hora, koito sa se otkrili kato polovinki i vqrvat edin na drug..varno e 4e i ednite i drugite mogat da obi4at, no vse pak ako ne sa spodeleni 4uvstvata, edno takova pogre6no mnenie si suzdavame vsi4ki..4e ot nikoi ne moje6 da o4akva6 iskrenost.
Prosto mi e interesno kakvo mislite vie... :)

M___i
09-21-2006, 18:32
hubav vupros!az misla 4e mnogo rqdko se sre6tat takiva svestni mom4eta imah slu4ei v koito toi be6e s 7god po-golqm ot men i iska6e samo da spi s men,no tova ne zna4i 4e vsi4ki sa takiva O:)

priti_kiti
09-21-2006, 18:35
бе кжо да ти кажа.. зависи си от момчето,не мога така да говоря за всички,че са еди кви си.. но ако говоря специално за индивидите на които съм попадала.. хмм как да кажа.. са леко несериозни,ако тряя да съм по-мила :)

alkobalko
09-21-2006, 18:38
Никога не може да се говори за момчетата и за мъжете като ги слагаме всички под общ знаменател. Ако на повечето не им пука, то има и такива, които са свестни хора.

Angel_eyes
09-21-2006, 18:41
Миии :-k то си е относително...когато ние момичетата се разочароваме от някой мъж и намразваме всички и ги слагаме под общия знаменател...А всъщност доста често сме едни жестоки кучки които правят много мръсно на мъжката половина...Таа моето мнение е,че мъжете могат да обичат както обичаме ние...все пак и те са хора :wink: Просто рядко подбираме подходящие партниор..макар всеки мъж да притежава нещо красиво в себе си което го прави уникален...Наистина малко останаха "Рицарите" на белите коне...Но за щастие ги има все още :-D Просто не всички мъже умеят да изразяват това което изпитват...нали все пак са силният пол :wink:

П.С. И жените както и мъжете имаме много недостатъци но и много положителни качества...идеални хора няма...Просто трябва да обичаме човека до себе си такъв какъвто е :)

mrsy
09-21-2006, 18:42
На мен ми пука!!! Никога не бих тръгнал с момиче заради секса или нещо друго !! Не съм такова момче ... просто :smt018

:)))))))
09-21-2006, 19:02
eee az ne kazvam 4e vsi4ki ste ednakvi, a i az pitah kakvo mislite za obratniq pol...kato cqlo. A i estestveno 4e ne trqbva da se slagat pod ob6t znamenatel, no vse pak, si ima nqkakvi opaseniq, koito vseki izpitva, kogato ima ne6to s nqkoi drug. Naprimer dali drugiq ne luje i taka natatuk. Tova mi be6e interesno.
A az 4estno kazano, opredeleno ne mislq, 4e VSI4KI mom4eta gledat da sa s momi4e samo za seks. Naprotiv, az li4no sum popadala i na dvata tipa i vuv vseki tursq prosto otkrovenie..ne 4e go polu4avam vinagi.
I Ensnare Forever stra6no se radvam, 4e nikoga ne mi postupil podlo s momi4e...i mislq 4e pove4eto 6te go ocenqt.

luda`flirtajika
09-21-2006, 19:05
ami f sum i mislq tochno tezi neshta...NE SUM SRESHTNALA momche s chuvstva :D vqrvam i znam,che ima takiva,no po edin ili drug nachin mi se dokazva,che NQMA !!!

mrsy
09-21-2006, 19:10
ami f sum i mislq tochno tezi neshta...NE SUM SRESHTNALA momche s chuvstva :D vqrvam i znam,che ima takiva,no po edin ili drug nachin mi se dokazva,che NQMA !!!
Много мразя като тръгна с някое момиче и още на следващия ден като видя някой познат да ме пита "Наеба ли я ?". Аз не тръгвам с нея като за бройка или за секс. Въобще не си мисля за секс, а си мисля за нея ... (т.е. тази с която съм тръгнал) и гледам всеки свободен момент да съм с нея ... защото това не става не се случва всеки ден. Веднъж може да имаш приятелка,а на другия ден може да нямаш! А тези които гледат само бройката .. НЕ СТРУВАТ!!! [-X

Vaniushkata
09-21-2006, 19:49
Xaxaxa "istinski myje?".Mnogo rqdko.99,9% ot myjete sa typanari pederazi,glupaci,svine,a 0,1% sa svqstni,koeto si e dosta malko.Vqrno ne moga da slagam vsi4ki pod ob6t znamenatel,no az poznavam tolkova mnogo myje ot cqla Bylgariq,e kak taka mama mu stara edin ne se okazva svesten.Ensnare Forever ti qvno si ot svestnite.Haresva mi kak misli6 i razsyjdava6,no takiva kato teb sa mnogo malko.Az prosto ne se doverqvam na myj, ne iskam da byda naranena zaradi lyjite na nqkoi koito si nqma rabota i e re6il da si igrae s 4uvstvata na horata.


--------------------------------

skype vanichka_15

Jamalska
09-21-2006, 19:51
Мъжете хлътвт по-често;)

piska_
09-21-2006, 19:57
бе кжо да ти кажа.. зависи си от момчето,не мога така да говоря за всички,че са еди кви си.. но ако говоря специално за индивидите на които съм попадала.. хмм как да кажа.. са леко несериозни,ако тряя да съм по-мила :)
:wink:

TeditoOoo
09-21-2006, 20:47
Ами не смятам,че всички са лъжци и т.н. Всеки си е индивидуален.Трябва да си имаме доверие ;) И ДА могат да обичат,но го правят по свой си начин :)

strange__
09-21-2006, 21:10
Аз пък обичам момчетата :mrgreen:

PLAMENKO
09-21-2006, 21:24
1000000 момичета 100000 мнения....... 10000 момчета .. 10000 различни
секи човек е строго индивидуален за себе си тва съм сигурен!

GLeZoRanA
09-21-2006, 23:30
бе кжо да ти кажа.. зависи си от момчето,не мога така да говоря за всички,че са еди кви си.. но ако говоря специално за индивидите на които съм попадала.. хмм как да кажа.. са леко несериозни,ако тряя да съм по-мила :) Смятам че си ПРЕКАЛЕНО мила . Мъжете са свине :) е повечето де... от опит стигнах до заключение , че с недорасляци до 18 години е по добре да не се занимаваш.Горките неорентирани още в пространството и живота . Така че давай с батко да ти е сладко :mrgreen: (аз сложих всички под един знаменател.Лошо ама... карай )

aliq
09-21-2006, 23:38
po4ti si4ki mom4eta sa lajci samo tva moga da kaja ima mn malko koito sa svqstni makar 4e az ne poznavam :smt009 :evil:

Lovely*Girl
09-22-2006, 09:42
Моето мнение е, че има и свястни момчета, но наистина са ужасно малко. :-) Аз например съм с човек, за когото всички момичета казват, че бил бройкаджия, голям сваляч...абе като цяло като онея "плейбои".Да ама не.Всъщност ти трябва един ден със него, за да разбереш, че той всъщност не е като всички останали.
Била съм с доста момчета, но само сегашният ми приятел ме накара да разбера, че не всички са свине.99,9% от момчетата са си идиоти и бройкаджии и рядко можеш да срещнеш такъв, който наистина да е свястен.
А за момичетата...има момичета, които само ходят свалят поредния тъпанар и айде следващия(на такива момичета аз им викам "курви").За жалост понякога хващат в мрежите си(ако мога така да се изразя)и от онези свястни момчета, които се влюбват в даденото момиче,а тя след 1 седмица го зарязва и айде ходи се оправяй като можеш ::: Тези "курви" са 40% като цяло от момичетата.Другите 60% за мое огромно щастие са нормални и не се мислят за голямата работа.И търсят свястни момчета, а не да се хващат с всеки само заради бройката.
Не можах да се изразя точно както го мислех, но се надявам да сте ме разбрали(ако изобщо някой ще си прави труда да чете поста ми)

Nadelina
09-22-2006, 09:50
Mislq obshto vzeto syshtoto.. I az ne sym otkrila momche s koeto da ostana dylgo vreme.. Na koeto da imam pylno doverie.. i da moga da razchitam na nego za vsichko.. Ne sym otkrila chovek s koito da se obichame vzaimno.. I v syshtoto vreme sym naranqvala bez da iskam mnogo momcheta.. zashtoto ne sym imala chuvstvata ot koito te sa se nujdaeli i ne sym mogla da im dam tova koeto zaslujavat.. Taka e.. Kryga na sydbata e takyf.. Dokato ne namerim svoqta polovinka.. spytnika si v jivota :P

gery_to
09-22-2006, 11:51
Vsichki sa razlichni,ima i svestni momcheta koito mogat da obichat ima i takiva koito vzemat tova koeto iskat i si zaminavat!razlichno e!kakto e i pri nas ima si i momicheta koito darjat na momcheto do sebe si ima i takiva koito ne sa momicheta za edno momche

Lorraine
09-23-2006, 07:10
Q kajete:
Momi4eta, kakvo mislite za mom4etata...dali sa lujci pove4eto i ne im puka za tva 4e nie 4uvstvame ne6to kum tqh, dali mogat da izpitvat istinski 4uvstva, dali izob6to mogat da budat takiva kakvito iskame te da sa?
Mom4eta... ne mislite li su6tite ne6ta za nas momi4etata? 4e sme bez4uvstveni, 4e ne izpitvame su6tite 4uvstva i t.n.?
Vqrno e 4e ima hora, koito sa se otkrili kato polovinki i vqrvat edin na drug..varno e 4e i ednite i drugite mogat da obi4at, no vse pak ako ne sa spodeleni 4uvstvata, edno takova pogre6no mnenie si suzdavame vsi4ki..4e ot nikoi ne moje6 da o4akva6 iskrenost.
Prosto mi e interesno kakvo mislite vie... :)Хах,ами естесвено че са лъжци и големи боклуци!Те не обичат никой друг,освен себе си(не се обиждайте,има и свестни ама мноу рядко..говоря конкретно :wink: ) ..И да знаеш-НЕ ИМ ПУКА ЧЕ НАРАНЯВАТ МОМИЧЕТО ДО СЕБЕ СИ.. :!: :!: :!:

koalka
09-23-2006, 08:07
Всеки човек си е различен,но аз мога да ти кажа,че има свестни момчета,които могат да изпитват истински чувства и да обичат и да не лъжат момичето до себе си.

Infatuated Inside
09-23-2006, 11:20
Стига обобщавали бе, стига обобщавалии ! :smt011

Всяко човешко същество изпитва любов, привързаност & тн.
Всеки човек може да бъде мил и искрен, както и всеки може да бъде лицемерен, груб и всичко останало.
Анатомията на някого не го прави автоматично неспособен да обича о.0
Естествено, че има страхотни момчета, омфг, стига с тия изказвания. Това, че някой е разочарован от противоположния пол не значи, че трябва да заклеймява до гроб.

FuckBitch
09-23-2006, 11:33
Q kajete:
Momi4eta, kakvo mislite za mom4etata...dali sa lujci pove4eto i ne im puka za tva 4e nie 4uvstvame ne6to kum tqh, dali mogat da izpitvat istinski 4uvstva, dali izob6to mogat da budat takiva kakvito iskame te da sa?
Mom4eta... ne mislite li su6tite ne6ta za nas momi4etata? 4e sme bez4uvstveni, 4e ne izpitvame su6tite 4uvstva i t.n.?
Vqrno e 4e ima hora, koito sa se otkrili kato polovinki i vqrvat edin na drug..varno e 4e i ednite i drugite mogat da obi4at, no vse pak ako ne sa spodeleni 4uvstvata, edno takova pogre6no mnenie si suzdavame vsi4ki..4e ot nikoi ne moje6 da o4akva6 iskrenost.
Prosto mi e interesno kakvo mislite vie... :)

Различни хора различни характери.
Аз лично не съм зарязвъл никое момиче заради друго!!!
А заради самото момиче.

Да точно тва мисля за повечето момичета сега.
Но вече разбрах че това е само облажката а вътре са по чуствителни :-D

Lola^6emeta
09-23-2006, 11:36
vsi4ki mom4eta sa razli4ni ne moje da gi puxnem pod ob6t znamenatel ima mn gre6ni popadeniq koito sa lujci licemeri ili kompleksari no tva ne trqbva da ot4aiva mackite :lol:

doky
09-23-2006, 15:48
Ами всеки може да говори само за момчето,което познава,щото може да показва едно държане,но всъщност да е друг.Аз например имам огромния недостатък да съм мнооого груб,но в същото време съм мн чувствителен,смсиъл плача на честичко,като ми се събере много.Но по държанието ми човек би казал,че съм някой грубиян и нещастник,но в действителност трябва да опознаеш конкретния човек