PDA

View Full Version : ЦСКА - Бешикташ - Прогнози



PLAMENKO
09-21-2006, 18:28
Аре успех на цецка... поне почетна победа

PR0
09-21-2006, 18:51
ЦеЦКА ще набара черната мамба в София. Ша Има "Мръдни го два пръста в ляво да мога да дишам"

skate_warrior
09-21-2006, 18:56
Няма да прогнозирам мача на ЦСКА в тема, в която едно недоразвито говедо се гаври с името на най-великия клуб на България, и не само... Дано те срещна някъде по улиците да ти покажа как се пише ЦСКА.Сигурен съм, че ще го запомниш и никога няма да повториш същата си грешка.

niki000
09-21-2006, 19:31
Няма да прогнозирам мача на ЦСКА в тема, в която едно недоразвито говедо се гаври с името на най-великия клуб на България, и не само... Дано те срещна някъде по улиците да ти покажа как се пише ЦСКА.Сигурен съм, че ще го запомниш и никога няма да повториш същата си грешка.
abe ti mnogo golema bitka se izvadi bre opla6i ni si4ki :|

skate_warrior
09-21-2006, 19:33
дам.. така е.. трябва да ви е страх.. :roll:

cecko_boy
09-21-2006, 19:38
дам.. така е.. трябва да ви е страх.. :roll:

q zemi se skrii we 4orbarite shte go duhat beshiktash shte gi otvee pone s 2 gola

skate_warrior
09-21-2006, 19:39
Гледайте си мача с Челси и трайте :-$ :::

maldini
09-21-2006, 20:04
е тоя дрислио пламенкоо ако го хфана ше му се стъжни....
АБЕ ДРИСНЯ оправи заглавието бе дебил....

тъпи говежди мозъци

skate_warrior
09-21-2006, 20:05
maldini направил съм сериозна тема в същия раздел за мача.. пиши в нея ;)

miloto_girl_4e
09-21-2006, 20:21
Гледайте си мача с Челси и трайте :-$ :::


Не само, че ще го гледаме, но и ще подкрепим отбора си :wink:
А ти ще гледаш ли мача на ЦСКА с някой чужд и силен отбор?
Ааааа, забравих, че вие дори не се класирахте ...
Съжалявам.. забравих, че сте по-слабият отбор..
И не се отваряй на PLAMENKO :!: [-X

skate_warrior
09-21-2006, 20:24
добре, няма да изказвам мнение, за да не ме баннете....

miloto_girl_4e
09-21-2006, 20:29
Не виждам нищо прекалено, че защитавам отбора си :!:
Не виждам нищо прекалено, че казвам да не се отваря на някой от потребителите(в случай PLAMENKO) ... тук заплахите не се толерират, нито пък обидите :!:
И вземете запомнете, че модераторите не могат да бан-ват :!: [-X [-X

PLAMENKO
09-21-2006, 20:32
ahahaha еи биячите , хаха тия дето искат д ами по кажат как се пише Ц(*КА..... секи ден сам на тренировки на васил левски от 18:30.... ела да ме набиеш пич.... хах дано ме срещнеш и аз тва се моля

skate_warrior
09-21-2006, 20:37
ahahaha еи биячите , хаха тия дето искат д ами по кажат как се пише Ц(*КА..... секи ден сам на тренировки на васил левски от 18:30.... ела да ме набиеш пич.... хах дано ме срещнеш и аз тва се моля Понеже ми е жал, че си с такова ниско интелектуално ниво и веднага обръщаш всичко на бой ще те попитам: Къде съм казал, че ще те бия? Пффф.. нямам намерение да се занимавам с глупаци...

miloto_girl_4e
09-21-2006, 20:40
:arrow: най-малкото нямам права тук, такаче не мога да направя нищо ... колегите отговарят за този раздел ... единственото, което мога да направя е да кажа на skate_warrior да престане да отправя заплахи, за да избегнем поредният скандал(а това вече го сторих :wink: ), както и да изразя мнението си и това, че съм модератор, не значи, че ще бъда без лично мнение и няма да заставам зад него :!: :!:

PLAMENKO
09-21-2006, 20:40
explotedteen , пич никъде пък тебе не съм те обиждал , просто се дразня като някои говори против ЛЕВСКИ , а ти го правиш непрекъснато ...


е тия биячите са ми много интересни аре утре ви чакам залата по таекуон-до то е само една и кик бокс тренират там .... питаите там ше ви кажат къде е ... да ми кажете как се пише цска.... смешковци

vra4ka
09-21-2006, 20:43
Абе не сте ли преди всичко българи!
Престанете с тва Левски и ЦСКА!
Как може някой да подкрепя Бешикташ срещу ЦСКА или пък Челси срещу Левски!
Това ако някой го прави, не е нито българин, нито фен!

maldini
09-21-2006, 20:45
:arrow: най-малкото нямам права тук, такаче не мога да направя нищо ... колегите отговарят за този раздел ... единственото, което мога да направя е да кажа на skate_warrior да престане да отправя заплахи, за да избегнем поредният скандал(а това вече го сторих :wink: ), както и да изразя мнението си и това, че съм модератор, не значи, че ще бъда без лично мнение и няма да заставам зад него :!: :!:
ти ли ще му казваш какво да прави?
а на оня дрислио пламенкоо кво?
няма да стане тая работа бе ей
щом ми обижда отбора ще си права квот си искам
и не ми пука кво си дали си модератор админ или квото и да било

maldini
09-21-2006, 20:46
explotedteen , пич никъде пък тебе не съм те обиждал , просто се дразня като някои говори против ЛЕВСКИ , а ти го правиш непрекъснато ...


е тия биячите са ми много интересни аре утре ви чакам залата по таекуон-до то е само една и кик бокс тренират там .... питаите там ше ви кажат къде е ... да ми кажете как се пише цска.... смешковцибих те набил ако беше с метър и 50 над земята,като пораснеш тогава

PLAMENKO
09-21-2006, 20:46
Абе не сте ли преди всичко българи!
Престанете с тва Левски и ЦСКА!
Как може някой да подкрепя Бешикташ срещу ЦСКА или пък Челси срещу Левски!
Това ако някой го прави, не е нито българин, нито фен!

Врачка не е така , извинявай но за Българите си има нац. отбор. , аз съм от ЛЕВСКИ обичам го с цялото си сърце , НО тъй като цска е враг №1 на Левски няма как да съм за тях разбираш ли .... оше повече след мача Левски Ливърпул когато на връх 3 март имаше чорбари в агитката на Ливърпул........ ПИСНА МИ МРАЗЯ ЦСКА ТОЛКОВА КОЛКОТО ОБИЧАМ ЛЕВСКИ... ТОВА Е ..... НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА КВО МИСЛИТЕ ВИЕ >...

maldini
09-21-2006, 20:48
Абе не сте ли преди всичко българи!
Престанете с тва Левски и ЦСКА!
Как може някой да подкрепя Бешикташ срещу ЦСКА или пък Челси срещу Левски!
Това ако някой го прави, не е нито българин, нито фен!
браво голям съвет даде ....

hamilcar
09-21-2006, 20:49
Цесекарчета, ходете си играйте с второстепенните отборчета като вас. Истината е, че Левски ще падне, но няма да бъде от Бешикташ, а отбор с класи над него. Ще си подкрепим отбора и се надяваме да направят добър мач.
__________________________________________________ __________

Тим любим единствен на света, той се казва ЛЕВСКИ СОФИЯ ...

miloto_girl_4e
09-21-2006, 20:50
:arrow: най-малкото нямам права тук, такаче не мога да направя нищо ... колегите отговарят за този раздел ... единственото, което мога да направя е да кажа на skate_warrior да престане да отправя заплахи, за да избегнем поредният скандал(а това вече го сторих :wink: ), както и да изразя мнението си и това, че съм модератор, не значи, че ще бъда без лично мнение и няма да заставам зад него :!: :!:
ти ли ще му казваш какво да прави?
а на оня дрислио пламенкоо кво?
няма да стане тая работа бе ей
щом ми обижда отбора ще си права квот си искам
и не ми пука кво си дали си модератор админ или квото и да било

къде се буташ между шамарите ми е интересно..
както и да е.. оставям ви темата ...
явно от дума не разбирате ... карайте се, обиждайте се(т.е нарушавайте т.2), флууд-ете, аз направих това, което трябваше :wink: Успех с караниците :mrgreen:

vra4ka
09-21-2006, 20:50
Това че другите са глупаци не значи и ти да си като тях!
И аз попринцип харесвам Левски, но не мога да съм за Бешикташ!
ЦСКА представят България и силно се надявам да бият!
;-)

PLAMENKO
09-21-2006, 20:50
explotedteen на тебе никои не ти говори , аз със скинари не се занимавам..



midian когато станеш висок колкот мене заповядай и без тва вече ми казаха какъв си ми смешко МЕРИ ПОПИНС хахаахах
и за да няма повече простотиии от твоя страна ше смена темата
мнението ми си остава обаче същото ЦСКА е най-слабия отбор ..

Moderated by Tiffany
Моля,пишете по темата.

maldini
09-21-2006, 20:52
:arrow: най-малкото нямам права тук, такаче не мога да направя нищо ... колегите отговарят за този раздел ... единственото, което мога да направя е да кажа на skate_warrior да престане да отправя заплахи, за да избегнем поредният скандал(а това вече го сторих :wink: ), както и да изразя мнението си и това, че съм модератор, не значи, че ще бъда без лично мнение и няма да заставам зад него :!: :!:
ти ли ще му казваш какво да прави?
а на оня дрислио пламенкоо кво?
няма да стане тая работа бе ей
щом ми обижда отбора ще си права квот си искам
и не ми пука кво си дали си модератор админ или квото и да било
аз не се бутам никъде а спора с колегите ти(uefskar4etata) и послушай пича да не зимаш отношение,поне той има опит...

къде се буташ между шамарите ми е интересно..
както и да е.. оставям ви темата ...
явно от дума не разбирате ... карайте се, обиждайте се(т.е нарушавайте т.2), флууд-ете, аз направих това, което трябваше :wink: Успех с караниците :mrgreen:

maldini
09-21-2006, 21:05
хахаах дам моя грешка .. сори
ти малдини ли си ве хахах а .. добре няма да говора за ЦСКА , най-жалкият отбор МИЛАН хахаахах отбор от пенсионерчета МАЛДИНИ ЛИ БЕ тоя не се ли пенсионира ве хаха......
тоя дето е от 21 години в Милан които имат 6 КЕШ и от тях 4 на Малдини ли бе братко?
или с една дума най-великия футболист?

adi_crazy
09-21-2006, 21:05
0:0, 1-1, 1-2 за Бешикташ

PLAMENKO
09-21-2006, 21:07
еи как се казва тая песен некъв метъл ли е???

skate_warrior ок peace.... просто се дразна някои като ме заплашва в интернет..... пред екрана секи е смел.....

кво стаа ве малдини... 1.50 викаш ....

teenkopele
09-22-2006, 10:11
Тук забравям клубната си принадлежност и пожелавам успех на ЦСКА. Дано да смачка тези турци!

Прогнози за мача: 2:0, 2:1 или 1:0...дано успеят да вкарат 2 чисти гола и да стигнат до продължения. :wink:

OPEL
09-22-2006, 20:03
Аз съм от Левски и съм българин. Но ЦСКА няма да победи. Дори и да ги поткрепя, те няма да направят нищо. Абсолютно нищо!!!

Fena
09-22-2006, 20:33
0:0, 1-1, 1-2 за Бешикташ

Май това е най-смисления резултат и за мен. ЦСКА няма да се приберат и да пазят и мисля че ще стане добър мач, и се надявам се повече голове :D

machoka
10-06-2006, 20:36
Темата се изчерпа.