PDA

View Full Version : Искам да си излея душичката...



Lorraine
09-21-2006, 19:08
Хм..здравейте всички..отдавна не съм пускала тема във този раздел,но сега ми се налага.Няма да разтягам локуми,понеже момчето е регнато във форума..И такам..сичко стана по чата..от нищо стана "нещо" ..слагам го в кавички понеже беше за кратко.Видяхме се след време (на 9 септември беше) ..беше..много хубаво..но логично че сичко има лош край..въпреки че той ми каза,че ме харесва..не го мислех..и когато се видяхме за втори път(след 3 дни-демек сряда) ..помислих че за него е по-добре да сме само приятели при положение че не ме харесва..и реших да му кажа че искам да си останем приятели..казах също че аз не съм го харесала..а излъгах..и сега сме си просто приятели..за огромно мое съжаление се виждаме в училище и ест хич не ми е леко..за него не знам..не си обяснявам само едно нещо..беше ми казал,че изпитва нещо между приятелство и любов но клони към любов..миналия ден го питах какво изпитва..и отговора беше "единствено приятелски чувства..".Боли ме..но няма какво да направя повече.Не е първия,не е и последния(не ми го казвайте,знам го) ..но за мене др няма..та това е накратко..с една дума-края на всичко.. :smt010

DeSerT17R0Se
09-21-2006, 19:51
Mn gadno se e poluchilo,no moje da imash i vtori shans,nishto ne se znae.Imam podobna situaciq v momenta.I nai dobroto reshenie kato che li e t1rpenieto i iskrenostta :wink:

Lorraine
09-21-2006, 19:54
Втори шанс няма да имам..на мен ми е повече от ясно.Той не иска нищо да стане..просто не знам.. :smt022

koalka
09-21-2006, 19:57
Ами мила просто няма какво да направиш?Както знаеш насила нищо не става.Нали е само харесване,ще го забравиш споко?Няма ли някое друго момче,което да е привлекло вниманието ти.

Lorraine
09-21-2006, 20:01
Ами мила просто няма какво да направиш?Както знаеш насила нищо не става.Нали е само харесване,ще го забравиш споко?Няма ли някое друго момче,което да е привлекло вниманието ти.По дяволите ](*,) ..точно това е,че от моя страна не е само харесване..а той нищо не изпитва и явно не е изпитвал..знам че на сила нищо не става..но не мога да го забравя,просто не мога :!: :smt010

JuLiTo0o0o
09-21-2006, 20:01
6tom nqma da imash vtori shans edinstveniq ti shans e da 4akash da se poqvi nqkoi koito shte spodeli 4uvstvata ti! naistina sujalqvam za tova koeto e stanalo no ponqkoga neshtata se provalqt v nai-hubaviq moment :( i nishto ne mojem da napravim! gore glavata vsi4ko 6te premine :wink:

DeSerT17R0Se
09-21-2006, 20:03
Taka e nai gadno :cry: No se opitai da ne univash i da ne mislish postoqnno za tva.Nameri si nqkakvo zanimaniei taka po lesno she go zabravish,kolkoto i da ti e trudno.

Lorraine
09-21-2006, 20:03
Ох вие не ме разбирате..не искам друг бе ](*,) ..не знам какво да правя..ужасно ми е кофти .. :smt010

ThePunisher
09-21-2006, 20:05
Ами като си му казала че не го харесваш сигурно мн си объркала...втори шанс - едва ли...

Lorraine
09-21-2006, 20:07
Ами като си му казала че не го харесваш сигурно мн си объркала...втори шанс - едва ли...Ау.. [-X повече не го прави :!:

ThePunisher
09-21-2006, 20:09
Ами то не може така...първо едно после друго...по-добре го остави и си останете приятели

Lorraine
09-21-2006, 20:10
Ами като си му казала че не го харесваш сигурно мн си объркала...втори шанс - едва ли...От друга страна..не си прочел както трябва-ИЗЛЪГАХ за това!!!А че съжалявам-това личи от милиарди километри! ](*,)

ThePunisher
09-21-2006, 20:12
Аз бих ти предложил, пък и щом той го е казал да си останете приятели, а и щом сте в едно училище го поздравявай когато го видиш

Lorraine
09-21-2006, 20:15
Аз бих ти предложил, пък и щом той го е казал да си останете приятели, а и щом сте в едно училище го поздравявай когато го видиштова правя! :evil:

sherry
09-21-2006, 20:17
Виж, Мила, по - добре е, че ти е казал от самото начало, че не е сигурен какво точно изпитва към теб. Ако бяхте тръгнали и ти хлътнеше още повече по него(коет неминуемо щеше да стане), щеше да страдаш повече. Така е станало, така е трябвало да стане. Опитай се да го преодолееш, поне е бил честен с теб...Постарай се да не се ядосваш заради това, че нещата между вас не са се получили. Продължи си напред, старай се да си силна и скоро ще си харесаш друго момче :D

Lorraine
09-21-2006, 20:17
Ами то не може така...първо едно после друго...по-добре го остави и си останете приятелиеми аз нямам друг избор освен да се примиря като гледам ..и като ти чета постовете :!:

ThePunisher
09-21-2006, 20:20
Не разбрах къде пише че момчето не я е харесало?Тя така предполага а може предположенията й да не са вярни...

TeditoOoo
09-21-2006, 20:21
Може да е казал така,защото си мисли ,че ти това искаш да чуеш.С малък риск,но...зашо не му кажеш какво изпитваш?

Lorraine
09-21-2006, 20:23
Не разбрах къде пише че момчето не я е харесало?Тя така предполага а може предположенията й да не са вярни...да,може да не са,но от къде мога да знам аз..нали точно затова го направих по дяволите ](*,) ..и си осъзнавам грешката! :smt009 :smt022

П.П. Каризма-песента я знаеш..поздравче :wink:

ThePunisher
09-21-2006, 20:24
Незнам...казала си му че не го харесваш при положение че не е така - ГРЕШКА

Lorraine
09-21-2006, 20:26
Незнам...казала си му че не го харесваш при положение че не е така - ГРЕШКАмхм знам..грешка,която не мога да оправя..пък и момчето няма желание!

ThePunisher
09-21-2006, 20:27
Ами ти си "убила" желанието у него

Lorraine
09-21-2006, 20:29
Ами ти си "убила" желанието у негоТОВА МИ Е ЯСНО,СЪЩО ТАКА МИ Е ЯСНО ЧЕ НЕ МОГА ДА НАПРАВЯ НИЩО ПО ВЪПРОСА ЯВНО..НЯКФИ ИДЕИ ДА ИМАШ СЛУЧАЙНО??? ](*,)

ThePunisher
09-21-2006, 20:30
Честно казано... нямам

Lorraine
09-21-2006, 20:33
Честно казано... нямамзнам,че нямаш..точно за това те попитах.Пък и да сме наясно-казах съжалявам за това,че излъгах..също така знам че само и единствено аз съм си виновна..а нещото в което съм "сигурна"..е че момчето..не изпитва нищо и не е изпитвало :wink:

ThePunisher
09-21-2006, 20:35
мне...не ми се вярва да не е изпитвал нищо

Lorraine
09-21-2006, 20:42
мне...не ми се вярва да не е изпитвал нищоно сега не изпитва :smt009 ..а според тебе..момчето харесало ли е момичето :-k :evil:

ThePunisher
09-21-2006, 20:47
според мен да, но нали ти е казал че иска да сте приятели...значи е приятелски настроен

Lorraine
09-21-2006, 20:50
според мен да, но нали ти е казал че иска да сте приятели...значи е приятелски настроенеми.. сам си решава..но не е зле да помисли с главата си-затва му е :evil:

Lorraine
09-21-2006, 21:00
ThePunisher ,имам въпросчета..като гледам доста си уверен в това което казваш..и такам:1.Сигурен ли си че съм сбъркала като съм решила че момчето не ме харесва,2.Шанс-никакъв..убеден ли си?..3.Мислиш ли,че на мен ми е лесно..да сме приятели с него? ..4.Замислил ли се колко боли? ..тва е :twisted:

09-21-2006, 21:10
1.Да
2.Няма
3.Не
4. :-k

OPEL
09-21-2006, 21:10
В много лошо положение си изпаднала. Първо се увери че наистина го харесваш и обичаш. Увери се че той си няма друга. И ако всичко е ОК, то тогава се опитай да му се извиниш. Ако ти е трудно да му го признаеш в очите, то тогава използвай скайпа (например). Но едно е сигурно... НЕ може да продължаваш да се измъчваш.
А ако това ще ти помогне-ти не беше ли заета да учиш.
Между другото... и аз мразя това-една грешна дума да ми докара безсънни нощи, да ама почти винаги изпадам в такива положения... те разнообразяват живота.
И последно (както ти ме посъветва) -действай.
Аре успех в любовта и ученето.

Lorraine
09-21-2006, 21:11
хм..отговора на единия от въпросите ми стига..

Lorraine
09-21-2006, 21:13
а оки.. ThePunisher ..има ли си друга според теб :?:

09-21-2006, 21:16
според мен още няма

ThePunisher
09-21-2006, 21:17
според мен още няма

Atletka
09-21-2006, 21:44
1-во никога не бъди 100% сигурна в нещо,независимо какво е то.
2-ро грешките са за да се поучаваме от тях и да се помъчим да ги поправим
3-то няма невъзможни неща!
и така де моя съвет е да поговориш с него и да се изясните.Нищо не губиш като поговорите дори и да не изпитва нищо към теб. Успех :wink:

OtherDimension
09-21-2006, 22:15
а оки.. ThePunisher ..има ли си друга според теб :?:


zdrasti
az sum ti dobrojelatel (az sum Paduan` :P )
ta .. ima i neshto drugo .. ako si mu pokazala che go haresvash , za momchetata e normalno da si pomisli che si mu v kurpa vurzana i da si te ostavi za rezerven variant (dano da ne ti zvuchi prekaleno grubo!)
ne znam .. moje bi i momcheto e oburkano i sam ne znae kakvo iska
spored men ako prestanesh da mu obrushtash vnimanie i dori zapochnesh da se durjish studeno toi shte se useti kakvo gubi

uspeh ! :)

Obitax
09-21-2006, 22:44
za sledva6tiq pat 6te zne6 4e vinagi e po dobre da se kaje istinata a ne da se laje i maje 6toto posle e kofti .


Good Luck

aliq
09-21-2006, 23:07
spokoino qvno toi ni6to ne e izpitval ii pak se pravi na gord za6toto ti si mu kazala 4e iskate da si ostanete priqteli i toi se e primiril s tova.nai dobre da 4akash si4ko s vremeto si

OPEL
09-22-2006, 05:56
Абе как ще чака бе. "Всичко с времето"- ами толкова ли лесно минава това време??? "4.Замислил ли се колко боли?". Мисля че всичко ти е ясно, още преди да пусниш темата даже, а имено- само с мисълта за него не се живее. Аз мисля че е по добре да му го кажеш в очите какво мислиш. Ако те отхвърли, то значи че всичко е приключило, и никога повече няма да сте заедно... другия вариант всеки го знае.

09-22-2006, 07:03
Няма да разтягам локуми,понеже момчето е регнато във форума.. i kude e tva mom4e 6to ne e pisalo do sega 6ot toi 100% ne e bezrazli4en ama ti si go postavila v situacia kudeto ako kaje da ogromen 6ans da go zareje6 ako kaje ne ostavate fr. ... AMA NE MOGA DA POVQRVAM CHE NE E VIDQL TEMATA DANO Q VIDI NQKAK SI !!!

P.S. a tva 4e nqma da ima6 2ri 6ans ot 4ovek koito te haresva mn pffffffffff
pulna luja pogovori s nego pak ako naistina ne e vidql temata da vidim

koalka
09-22-2006, 07:05
Ами мила просто няма какво да направиш?Както знаеш насила нищо не става.Нали е само харесване,ще го забравиш споко?Няма ли някое друго момче,което да е привлекло вниманието ти.По дяволите ](*,) ..точно това е,че от моя страна не е само харесване..а той нищо не изпитва и явно не е изпитвал..знам че на сила нищо не става..но не мога да го забравя,просто не мога :!: :smt010Естествено,ако чувствата ти са по-силни от едно харесвене е нормално да не искаш друг,разбирам те.Но незнам,поговори с него окончателно.Ако той няма чувства нищо не можеш да направиш така или иначе.Просто говори с него и дано това помогне.

09-22-2006, 08:14
Няма да разтягам локуми,понеже момчето е регнато във форума.. i kude e tva mom4e 6to ne e pisalo do sega 6ot toi 100% ne e bezrazli4en ama ti si go postavila v situacia kudeto ako kaje da ogromen 6ans da go zareje6 ako kaje ne ostavate fr. ... AMA NE MOGA DA POVQRVAM CHE NE E VIDQL TEMATA DANO Q VIDI NQKAK SI !!!

P.S. a tva 4e nqma da ima6 2ri 6ans ot 4ovek koito te haresva mn pffffffffff
pulna luja pogovori s nego pak ako naistina ne e vidql temata da vidimммм..момчето видя темата..пък и е повече от ясно кой е!ама айде ся..тези които не са се сетили нека си остане така..

Lorraine
09-22-2006, 08:15
Няма да разтягам локуми,понеже момчето е регнато във форума.. i kude e tva mom4e 6to ne e pisalo do sega 6ot toi 100% ne e bezrazli4en ama ti si go postavila v situacia kudeto ako kaje da ogromen 6ans da go zareje6 ako kaje ne ostavate fr. ... AMA NE MOGA DA POVQRVAM CHE NE E VIDQL TEMATA DANO Q VIDI NQKAK SI !!!

P.S. a tva 4e nqma da ima6 2ri 6ans ot 4ovek koito te haresva mn pffffffffff
pulna luja pogovori s nego pak ako naistina ne e vidql temata da vidimммм..момчето видя темата..пък и е повече от ясно кой е!ама айде ся..тези които не са се сетили нека си остане така..тва бях аз..

Lorraine
09-22-2006, 08:17
Ами мила просто няма какво да направиш?Както знаеш насила нищо не става.Нали е само харесване,ще го забравиш споко?Няма ли някое друго момче,което да е привлекло вниманието ти.По дяволите ](*,) ..точно това е,че от моя страна не е само харесване..а той нищо не изпитва и явно не е изпитвал..знам че на сила нищо не става..но не мога да го забравя,просто не мога :!: :smt010Естествено,ако чувствата ти са по-силни от едно харесвене е нормално да не искаш друг,разбирам те.Но незнам,поговори с него окончателно.Ако той няма чувства нищо не можеш да направиш така или иначе.Просто говори с него и дано това помогне.опитах се да говоря с него..и то не един път..но е резултата е-нищо не постигнах :smt009

Lorraine
09-22-2006, 08:26
а оки.. ThePunisher ..има ли си друга според теб :?:


zdrasti
az sum ti dobrojelatel (az sum Paduan` :P )
ta .. ima i neshto drugo .. ako si mu pokazala che go haresvash , za momchetata e normalno da si pomisli che si mu v kurpa vurzana i da si te ostavi za rezerven variant (dano da ne ti zvuchi prekaleno grubo!)
ne znam .. moje bi i momcheto e oburkano i sam ne znae kakvo iska
spored men ako prestanesh da mu obrushtash vnimanie i dori zapochnesh da se durjish studeno toi shte se useti kakvo gubi

uspeh ! :)Той няма да усети какво губи.Ако прочетохте аз съм "убила" желанието в него(цитирах леко) и по тоя логика на него нищо му няма.Едва ли ще може да разбере какво ми е на мене,докато не му се случи.Поне да беше помислил...Нямам друг избор освен да си останем приятели,втори шанс както си знаех и както той каза-няма!А тва за резервите..мда,грубо ми прозвуча. :smt010

Ekita
09-22-2006, 08:58
Абе,жено,я се вземи в ръце,че се излагаш тук като пълна кифладжийка!!!Не искам да бъда груба,но ти едва ли не му облиза подметките тука на тоя.Скайп,училище,форуми,къ де ли не.И знаеш ли какво постигаш-точно обратното на това,което искаш!Убила му била желанието.Не разбираш ли,че той си измива ръцете така.Изкарва теб виновна при положение,че простата истина е,че не иска да е с теб.Ако искаше никакви лъжи,тъпи срещи,недоразумения нямаше да му попречат.Нищо не си убила,миличка,въобще не му се връзвай,просто не е достатъчно дорасъл,за да застане пред теб и да ти каже в очите,че не те харесва,затова използа тъпи извинения.
А и една проста истина ще ти кажа за момчетата,колкото по-рано я разбереш и приемеш,толкова по-добре.Колкото по-лесна си,колкото повече признаваш чувства,натъртваш за любовта,харесването,привли чането си,толкова по-малко интерес има от тяхна страна.Говоря за момента на свалянето,започнете ли връзка нещата се променят,естествено.Но преди това оставяй на тях да се увстват като завоеватели,да те гонят,да те търсят.Така няма да рискуваш да им "убиеш желанието"

А за теб,момченце,голям си недорасленик,да знаеш.Направо се побърквам от такива като теб.Добре,че моите връсници всички го минаха тоя етап от развитието си.Понякога е хубаво да си по-дърта.

OtherDimension
09-22-2006, 09:56
Абе,жено,я се вземи в ръце,че се излагаш тук като пълна кифладжийка!!!Не искам да бъда груба,но ти едва ли не му облиза подметките тука на тоя.Скайп,училище,форуми,къ де ли не.И знаеш ли какво постигаш-точно обратното на това,което искаш!Убила му била желанието.Не разбираш ли,че той си измива ръцете така.Изкарва теб виновна при положение,че простата истина е,че не иска да е с теб.Ако искаше никакви лъжи,тъпи срещи,недоразумения нямаше да му попречат.Нищо не си убила,миличка,въобще не му се връзвай,просто не е достатъчно дорасъл,за да застане пред теб и да ти каже в очите,че не те харесва,затова използа тъпи извинения.
А и една проста истина ще ти кажа за момчетата,колкото по-рано я разбереш и приемеш,толкова по-добре.Колкото по-лесна си,колкото повече признаваш чувства,натъртваш за любовта,харесването,привли чането си,толкова по-малко интерес има от тяхна страна.Говоря за момента на свалянето,започнете ли връзка нещата се променят,естествено.Но преди това оставяй на тях да се увстват като завоеватели,да те гонят,да те търсят.Така няма да рискуваш да им "убиеш желанието"

А за теб,момченце,голям си недорасленик,да знаеш.Направо се побърквам от такива като теб.Добре,че моите връсници всички го минаха тоя етап от развитието си.Понякога е хубаво да си по-дърта.



!!! tochno tova imah v predvid .. ne da te obijdam
momchetata sme si takiva - dadesh li mi znak che si moq , shte si te deistvam kakto iskam.... nai-tochnoto mnenie do tuk , spored men tova otgovarq na istinata

P.S. ne sum iskal da te naranqvam i obijdam !

ThePunisher
09-22-2006, 10:37
Ами ако момчето не е такова за каквото го мислите?Казвате какви ли не работи, бил си измил ръцете, мислел че му била в кърпа вързана, щяла да остане за резерва...Ами ако не е така?Ако момчето не е такова?Не си правете прибързани изводи...

Lorraine
09-22-2006, 10:38
Еми да,именно че не иска да е с мене..ще го оставя..щом така иска..

Ekita
09-22-2006, 10:45
Ами ако момчето не е такова за каквото го мислите?Казвате какви ли не работи, бил си измил ръцете, мислел че му била в кърпа вързана, щяла да остане за резерва...Ами ако не е така?Ако момчето не е такова?Не си правете прибързани изводи...
А какво е момчето ако не е тайна?

Lorraine
09-22-2006, 10:47
Ами ако момчето не е такова за каквото го мислите?Казвате какви ли не работи, бил си измил ръцете, мислел че му била в кърпа вързана, щяла да остане за резерва...Ами ако не е така?Ако момчето не е такова?Не си правете прибързани изводи...
А какво е момчето ако не е тайна?момчето..сам да обясни най-добре..няа да се меся..

ThePunisher
09-22-2006, 10:48
Ами 100% не е такова каквото го описвате

Lorraine
09-22-2006, 10:48
Ами 100% не е такова каквото го описватеда,не е такова..

gery_to
09-22-2006, 10:54
Втори шанс наистина може и да нямаш но това е може би защото ти си му казала че не го харесваш!сигурна ли си че той изпитва само приятелски чувства към теб!може и да не е така!ти си му казала че твойте са само такива на всъштност не са,можеи той да прави същото.

Lorraine
09-22-2006, 10:56
Втори шанс наистина може и да нямаш но това е може би защото ти си му казала че не го харесваш!сигурна ли си че той изпитва само приятелски чувства към теб!може и да не е така!ти си му казала че твойте са само такива на всъштност не са,можеи той да прави същото.е втори шанс със сиг няма да имам..потвърди се това.Казах му ,че не го харесам но също така и обясних защо съм го направила.За приятелските чувства..сам го каза!

Ekita
09-22-2006, 11:18
Ами 100% не е такова каквото го описвате
Това не е отговор.Съдим по държанието му,не по друго.Като не е такова,да се държи като човек на място,а не като леке.

OPEL
09-22-2006, 11:35
Сори за грубите думи:
Аре бе ко направихте. Половината постове тук са само излишен СПАМ. "Който е той е ?"- какво ви интересува за кой става дума. Познавате ли го. Харесвате ли го. Кажете какво??? Селските клюкарки пак се обаждат. А пък и ти Lorraine. Само дето не му ближеш подметката (както вече казаха) . То такова мекотело ко се прави. Стегни се малко. Не е последния на този свят. Ако имате нещо да си казвате с ThePunisher има ЛС. Какво почна да става с тоя народ. Нямате ли достойнство и себеуважение бе хора. В какъв свят живеете. Аре мога още много локуми да разспъвам ама...

Айде мир и сорка за офф топика

Ако модератора сметне за необходимо да изтрие мнението да го прави.

09-22-2006, 13:05
Dobre,az ne moga da razbera zashto tova ne se vyrne pri teb?Ako izpitva neshto spored men bi go napravil..pich,ako si prochel temata-zamisli se..momicheto te obicha,tova na vsichki ni stana qsno!Kakto sam mojesh da vidish tq syjalqva i iska da byde s teb..ne razbiram zashto ti ne iskash?Ima li nqkakva prichina da ne i prostish?Ne vijdam kakto tolkova e napravila,che da ne i dadesh shans..tq go e napravila zashtoto e mislila che ne q haresvash,ne ti e izneverila vse pak :? !Ne bydi takyv egoist i pomisli za tova..pomisli si dobre zashtoto edno na ryka che momicheto shte strada..ako poiskash da si s neq sled vreme..edva li shte moje-bydi sys neq sega,prosti i za tova i bydete shtastlivi! 8)

09-22-2006, 13:25
:smt016 Гаден номер :twisted:

mon4eto
09-22-2006, 13:45
Prodaljavai napred i ne poglejdai nazad](*,)

09-22-2006, 13:53
Dobre,az ne moga da razbera zashto tova ne se vyrne pri teb?Ako izpitva neshto spored men bi go napravil..pich,ako si prochel temata-zamisli se..momicheto te obicha,tova na vsichki ni stana qsno!Kakto sam mojesh da vidish tq syjalqva i iska da byde s teb..ne razbiram zashto ti ne iskash?Ima li nqkakva prichina da ne i prostish?Ne vijdam kakto tolkova e napravila,che da ne i dadesh shans..tq go e napravila zashtoto e mislila che ne q haresvash,ne ti e izneverila vse pak :? !Ne bydi takyv egoist i pomisli za tova..pomisli si dobre zashtoto edno na ryka che momicheto shte strada..ako poiskash da si s neq sled vreme..edva li shte moje-bydi sys neq sega,prosti i za tova i bydete shtastlivi! 8)
P.P. pich,seriozno pomisli.az ako bqh na tvoe mqsto i imashe momiche koeto tolkova silno da iska da e s men shtqh da si udrqm g*** v tavana! =; #-o [-X :smt019 :smt011

DevilWish
09-22-2006, 14:51
И аз бях така с едно момче 4ри години ,но той не го заслужаваше.Сега разбирам ,че съм си губила времето.Спокойно ще премине колкото по-малко го виждаш - постарай се това да стане!

09-22-2006, 15:16
bace ako si pone malko maj napishi tuka edno mnenie kato horata i kaji ko smataj da praish

did1ls
09-22-2006, 15:38
ThePunisher
Защо не и дадеш 1 шанс.Може всичко между вас да потръгне

sladkata_hilary
09-22-2006, 16:31
Хм..абе момче я се осъзнай бе,правиш грешка като й отказваш!Замисли се както казаха другите-помисли дали ти е било хубаво с нея,спомни си времето когато сте били заедно и дали си бил щастлив-и бъди наясно със себе си и честен с нея!Смятам,че тя го заслужава-момичето е много добро и не мисля че заслужава да й причиняваш това.Оцени какво губиш.А сега към тебе миличка,той не е последния-ако не ти даде шанс си намери друг и го забрави.Всички момчета сте еднакви.. :smt011 тъпаци :smt013

OPEL
09-22-2006, 16:47
Хм..абе момче я се осъзнай бе,правиш грешка като й отказваш!Замисли се както казаха другите-помисли дали ти е било хубаво с нея,спомни си времето когато сте били заедно и дали си бил щастлив-и бъди наясно със себе си и честен с нея!Смятам,че тя го заслужава-момичето е много добро и не мисля че заслужава да й причиняваш това.Оцени какво губиш.А сега към тебе миличка,той не е последния-ако не ти даде шанс си намери друг и го забрави.Всички момчета сте еднакви.. :smt011 тъпаци :smt013
Колкото и да го обичаш, и дори той да ти даде 2 шанс, по добре да не се захващаш. Той е под достойнството ти. Колкото и да се прави на непророчен и на добричак, от мненията се разбира що за "човек" е. Опитай се да го забравиш. И си имай напредвит че дори и да тръгнете заедно, няма да бъде същото, а после само ще те боли още повече. Знам че няма мнение с което може да ти се угоди в този момент, знам че всичко те дразни, знам че си в кофти настроение, но се опитай да видиш реалността. Сорка, ама тя е имено че са те пре****и супер здраво. Айде скорошно оздравяване, защото не споделената любов си е чиста болест.
Ами щом всички момчета са "тъпанари", що само ревете за тях и не може да ги зарежите. Защо когато някое момче ви откаже, вие ставате подметка. Защо "нормалните" момичета/жени са повече от лесбийките. :-D

Nightmare
09-22-2006, 16:54
Lorraine, мила не се обиждай, но е голяма грешка да обсъждате отношенията си тук. Това си е лично между вас и не бива да подлежи на обсъждане от целия форум. Щом каза, че няма да имаш втори шанс, значи е така. Продължавай напред.

Lorraine
09-22-2006, 17:24
Lorraine, мила не се обиждай, но е голяма грешка да обсъждате отношенията си тук. Това си е лично между вас и не бива да подлежи на обсъждане от целия форум. Щом каза, че няма да имаш втори шанс, значи е така. Продължавай напред.мен не ме интересува че целия форум знае..

ThePunisher
09-22-2006, 17:26
Lorraine, мила не се обиждай, но е голяма грешка да обсъждате отношенията си тук. Това си е лично между вас и не бива да подлежи на обсъждане от целия форум. Щом каза, че няма да имаш втори шанс, значи е така. Продължавай напред.

Правилно че не трябва да се обсъждат отношенията, но я се замслете малко...според вас тя как се държеше?Не ме погледна в очите нито 1 път, само аз говорех и като питах нещо отговорите бяха 1.ДА 2.НЕ 3.Незнам, като ми каза че не ме харесва тръгнахме към мястото, където ни беше срещата, тя не говореше изобщо и после даже не я чух да ми казва чао...тръгна си без да се обърне а аз я гледах...

Lorraine
09-22-2006, 17:32
Lorraine, мила не се обиждай, но е голяма грешка да обсъждате отношенията си тук. Това си е лично между вас и не бива да подлежи на обсъждане от целия форум. Щом каза, че няма да имаш втори шанс, значи е така. Продължавай напред.

Правилно че не трябва да се обсъждат отношенията, но я се замслете малко...според вас тя как се държеше?Не ме погледна в очите нито 1 път, само аз говорех и като питах нещо отговорите бяха 1.ДА 2.НЕ 3.Незнам, като ми каза че не ме харесва тръгнахме към мястото, където ни беше срещата, тя не говореше изобщо и после даже не я чух да ми казва чао...тръгна си без да се обърне а аз я гледах...такам..първо-мислих си че не ме харесваш,как трябваше да се държа според теб?Не говорех именно заради това!Не съм ти казала,че не те харесвам,т.е. казах го защото предпочетах аз сама да осъзная че не ме хареса вместо да ми го кажеш ти!Плюс това ти казах чао а това,че не си ме чул е друг въпрос.Казах,че съжалявам вече не един път и си осъзнавам грешката!От друга страна ти там ми каза да не плача ако не помниш,а аз се разплаках още като те оставих там..трябваше ли да се обърна ??? Не се оправдавам,знам че не се държах добре но се надявам поне да си разбрал защо!

did1ls
09-22-2006, 17:35
Lorraine, мила не се обиждай, но е голяма грешка да обсъждате отношенията си тук. Това си е лично между вас и не бива да подлежи на обсъждане от целия форум. Щом каза, че няма да имаш втори шанс, значи е така. Продължавай напред.

Правилно че не трябва да се обсъждат отношенията, но я се замслете малко...според вас тя как се държеше?Не ме погледна в очите нито 1 път, само аз говорех и като питах нещо отговорите бяха 1.ДА 2.НЕ 3.Незнам, като ми каза че не ме харесва тръгнахме към мястото, където ни беше срещата, тя не говореше изобщо и после даже не я чух да ми казва чао...тръгна си без да се обърне а аз я гледах...
А ти опитали се да я разбереш?
Миличък,помисли си какво губиш!?!Послушай сърцето си.Аз знам че тя те обича.А ти обичаш ли я(но отговори честно)?

lost_girl
09-22-2006, 17:37
Ми аз бях в подобна ситуация,но според мен трябва да му кажеш самата истина и виж как ще реагира той!

Lorraine
09-22-2006, 17:45
Lorraine, мила не се обиждай, но е голяма грешка да обсъждате отношенията си тук. Това си е лично между вас и не бива да подлежи на обсъждане от целия форум. Щом каза, че няма да имаш втори шанс, значи е така. Продължавай напред.

Правилно че не трябва да се обсъждат отношенията, но я се замслете малко...според вас тя как се държеше?Не ме погледна в очите нито 1 път, само аз говорех и като питах нещо отговорите бяха 1.ДА 2.НЕ 3.Незнам, като ми каза че не ме харесва тръгнахме към мястото, където ни беше срещата, тя не говореше изобщо и после даже не я чух да ми казва чао...тръгна си без да се обърне а аз я гледах...
А ти опитали се да я разбереш?
Миличък,помисли си какво губиш!?!Послушай сърцето си.Аз знам че тя те обича.А ти обичаш ли я(но отговори честно)?мислиш ли ,че ще отговори.. [-(

OPEL
09-22-2006, 18:02
Не съм виждал Lorraine. Незнам как изглежда. Незнам и недостатъците и. Но знам че е прекрасна!!! Погледни колко те обича, тя умира за теб. Погледни каква борбеност проявява, какво търпение, каква болка. Правиш се от тук на важен, а те е страх да говориш откровенно. Ако си човек, отговори и честно и откровенно. Не е мъчи а си отвори душата. ТИ още изпитваш чувства към нея, но те е страх. Да страхте е. Опровергай ме!!!
Аз не съм виждал по борбено и смело момиче и за което ЕВАЛА.

Lorraine
09-22-2006, 20:46
Ох няам думи..абе е*и си майката кво ми трябва да се занимавам с тебе изобщо.Щи кажа няколко неща-не ми пука,че не ти харесва това че съм пуснала тема тука и че всички знаят..не ми пука,че не съм твой тип понеже и ти не си мой!Освен това..голям си страхливец да знаеш..нямаш смелостта да ми го кажеш лично-ми добре,ок не ми пука!Живей си живота както си искаш.Опитах се да спася нещо което е неспасяемо и не успях-тва ми беше ясно но се пак исках да опитам!Мисля,че при тва положение не можем да останем приятели,понеже и без тва вече нямаш желание и да сме приятели..а и бтв много мразя да ми говорят зад гърба а ти го направи!Не го очаквах от тебе,Иво..наистина не го очаквах.Ти се оказа много далече от това което мислих че си..разочарова ме и то много..но кво ли ти пука изобщо.Дано попаднеш в такава ситуация,пожелавам ти го най-искрено и тогава ще си видиш грешките..но няма да има кой да разбере че съжаляваш.Омръзнало ми е от глезени момченца като тебе,които не знаят кво искат и използват сички както намерят за добре!Мисли каквото искаш след като прочетеш това,сори ама много ми се насъбра и едва се сдържам да не те напсувам макар че много ми се иска..за ся е това!

П.П. ЛОКНЕТЕ ШИБАНАТА ТЕМА-ВЪПРОСА Е РЕШЕН :!:

Lorraine
09-22-2006, 20:50
НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА КАК МОЖЕ ДА СТЕ ТАКИВА БОКЛУЦИ ВСИЧКИ??НЯМА ЛИ ЕДНО СВЯСТНО МОМЧЕ НА ТОЯ СВЯТ БЕ..БАСИ КРЕТЕНИТЕ ДЕТО СТЕ :smt013 :smt013 ..МАМА ВИ СТАРА НА СИЧКИТЕ :smt013 :smt013

IdiOtKa
09-22-2006, 21:19
ехаа място кадето можеш да си излееш помията .... мно тъпо ....

но като сте трагнали всички и аз да кажа нещо за себе си ... няям проблеми ,нямам приятел но това не ми пречи , не ме мъчи особено ..но не ми и пука ... като се замисля това не е много нормално но както и да е ... be cool .. ! лалалала

Lorraine
09-22-2006, 21:38
ехаа място кадето можеш да си излееш помията .... мно тъпо ....

но като сте трагнали всички и аз да кажа нещо за себе си ... няям проблеми ,нямам приятел но това не ми пречи , не ме мъчи особено ..но не ми и пука ... като се замисля това не е много нормално но както и да е ... be cool .. ! лалалалаи аз не мисля,че това е място където да пускаш безсмислените си мнения!

koalka
09-22-2006, 21:47
НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА КАК МОЖЕ ДА СТЕ ТАКИВА БОКЛУЦИ ВСИЧКИ??НЯМА ЛИ ЕДНО СВЯСТНО МОМЧЕ НА ТОЯ СВЯТ БЕ..БАСИ КРЕТЕНИТЕ ДЕТО СТЕ :smt013 :smt013 ..МАМА ВИ СТАРА НА СИЧКИТЕ :smt013 :smt013Не е така.Не всички са такива боклуци,споко.Просто не си случила на момче,но аз вярвам,че ще го срещнеш!Успех!

ThePunisher
09-23-2006, 00:28
Ох няам думи..абе е*и си майката кво ми трябва да се занимавам с тебе изобщо.
Мхм...ами Деси...според теб аз какво си помислих когато ти ми каза че не искаш...сега ще ти кажа "защо има такива момичета които сякаш само си играят с момчетата...".Да...и сега разбирам че ако не стане на твоето няма да стане нищо...мда продължавай да ме представяш като СУПЕР ГОЛЯМ ТЪПАК...обаче аз поне си замълчах и не пуснах тема в форум дет' полових България ще ми чете личния живот...Пожелавам ти успех със следващия!

Crazy_Element
09-23-2006, 01:19
Хм..здравейте всички..отдавна не съм пускала тема във този раздел,но сега ми се налага.Няма да разтягам локуми,понеже момчето е регнато във форума..И такам..сичко стана по чата..от нищо стана "нещо" ..слагам го в кавички понеже беше за кратко.Видяхме се след време (на 9 септември беше) ..беше..много хубаво..но логично че сичко има лош край..въпреки че той ми каза,че ме харесва..не го мислех..и когато се видяхме за втори път(след 3 дни-демек сряда) ..помислих че за него е по-добре да сме само приятели при положение че не ме харесва..и реших да му кажа че искам да си останем приятели..казах също че аз не съм го харесала..а излъгах..и сега сме си просто приятели..за огромно мое съжаление се виждаме в училище и ест хич не ми е леко..за него не знам..не си обяснявам само едно нещо..беше ми казал,че изпитва нещо между приятелство и любов но клони към любов..миналия ден го питах какво изпитва..и отговора беше "единствено приятелски чувства..".Боли ме..но няма какво да направя повече.Не е първия,не е и последния(не ми го казвайте,знам го) ..но за мене др няма..та това е накратко..с една дума-края на всичко.. :smt010

OMG поредното разбито сърцее вече съм казал НИКОГА НЕ СТАВА ТАКА КАКТО ИСКАШ!!! Ко да напраяя и аз с влюбен в 1 момиче дето вари с 1 деот е 3 години по голям от мене ама ко да напрая аа тфа е животаа секи ден докато спя мисля за нея ставам пак мисля за неяя дори и ако седна да уча (мн рядко макарче съм в Езикова гимназия) пак мисля за нея тфа е живота секи ден ставаш и си отчаян не ти се живее после сяка нейна дума ти дава надежда да се бориш за нея която е безмислена с две думи ТОВА Е ЖИВОТА!!!!!!!!!!!

Amayo
09-23-2006, 01:58
Хаааресвам лошитее момчетааа и тоооооя стил. Направо не издърам ааааааз
когато ти си мил :::

OPEL
09-23-2006, 06:22
НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА КАК МОЖЕ ДА СТЕ ТАКИВА БОКЛУЦИ ВСИЧКИ??НЯМА ЛИ ЕДНО СВЯСТНО МОМЧЕ НА ТОЯ СВЯТ БЕ..БАСИ КРЕТЕНИТЕ ДЕТО СТЕ :smt013 :smt013 ..МАМА ВИ СТАРА НА СИЧКИТЕ :smt013 :smt013
Срещнала си един боклук и казваш за всички. Сега ти е криво на целия свят, ама на слетващия ти приятел, пак ли ще викаш че е кретен, докато ходите. Това не е честно. И между другото, майка ми не е стара. На 33 е.
И мисля че самото постване на темата и споменаването на името му, без негово желание, е достатъчно!!!
Айде успех и следващия пост го постнете когато се наспите!!!
Едит: Ти го нарече боклук, не аз!!!

Lorraine
09-23-2006, 06:36
Ох няам думи..абе е*и си майката кво ми трябва да се занимавам с тебе изобщо.
Мхм...ами Деси...според теб аз какво си помислих когато ти ми каза че не искаш...сега ще ти кажа "защо има такива момичета които сякаш само си играят с момчетата...".Да...и сега разбирам че ако не стане на твоето няма да стане нищо...мда продължавай да ме представяш като СУПЕР ГОЛЯМ ТЪПАК...обаче аз поне си замълчах и не пуснах тема в форум дет' полових България ще ми чете личния живот...Пожелавам ти успех със следващия!Не ми пука,че цяла България знае за тебе и за мене..имала съм нужда и съм го написала.Снощи ми каза достатъчно..оставям те,защото ти това поиска..и това е :!:

Lorraine
09-23-2006, 06:37
И още нещо-спрете да го обиждате и да казвате какъв е и какъв не е.. [-X

Lorraine
09-23-2006, 07:27
Мхм,страницата вече ще я затворя..но как помисли че 10 дни е толкова дълго време и нещата не могат да се оправят вече-не си мисли че понякъв начин те карам да се върнеш при мене-НЕ!Никога не съм правила нещо на сила..няма да го направя и сега!Казах ти го и снощи-обичам те .. и това че ти не изпитваш нищо..мене не ме интересува."Късмет със следващата!" И да знаеш-повече не го прави..всеки заслужава шанс да поправи стореното..шанс който не ми даде-не ти го и искам вече..Освен това,ако се някога се сетиш за мене-чети това:

Обичам те толкова много,а това за теб нищо не значи....и ме боли,сълзите напират в очите ми,остри стрели пронизват сърцето ми всеки път,когато те видя,и всеки път ти си още и още по-далеч от мен....ОБИЧАМ ТЕ с цялото си сърце,обичам те повече отколкото обичам самата себе си,обичам те така искренно и нежно....обичам те завинаги!!!
Сега вече,останала без теб осъзнавам какво е да загубиш най-скъпото,това е все едно някой да те заведе в миналото,а не можеш да върнеш изминалите мигове....БЕЗСИЛИЕ.....да това е което чувствам сега....болка,тъга.....
А колко беше красиво всичко между нас....колко обичах да ми казваш,че никога няма да се разделим,че винаги ще се обичаме все така......Тогава вярвяше в това нали?!Тогава,но не и сега.....в онзи момент за нас не съществуваше никой друг...нито хора, нито птици, нито думи....ние бяхме свързани от нещо много по-свято,от нещо много по-скъпо,от ЛЮБОВТА!....Ти ме обичаше,знаех го,чувствах го....живеех за теб,за твоята любов,за всички мигове и за щастието.....нашето щастие заедно....
Но всяка красива приказка има своя край....всичко свършва,нищо на земята не е вечно.....
Но сега си задавам въпроса "ЗАЩО?",нима на света не се хареса,че се обичаме,нима сгрешихме с нещо....нима ние самите сме грешни......толкова въпроси,а нито лъч светлина,само една дума запечатва се още по-силно и по-силно в мисълта,оттекват тежките стъпки на РАЗДЯЛАТА.....по-страшна дори от смъртта.....искам да умра със любовта,да ме погребът със всичката тази красота....на изгубения миг,на изживените ПРЕКРАСНИ моменти....вместо сега да страдам,да проклинам живота си и да боли....да боли от любовта,от спомена за теб....вече зная,сълзите ми не могат да те върнат,ти тръгна в полумрака,но спомена поне ти запази,нека той ти напомня винаги за мен,за красивите ни дни.....
ОБИЧАМ ТЕ!!!.......

09-23-2006, 21:34
ex,deca deca..syberete se be.ta detskata lubov e nai-iskrena i 4ista.Vie se obi4ate-ne spiraite lubovta si taka

09-23-2006, 21:38
tapa raota bace

Lola^6emeta
09-23-2006, 21:50
Втори шанс няма да имам..на мен ми е повече от ясно.Той не иска нищо да стане..просто не знам.. :smt022спокойно мой и той но е мноого сигурен какво точно иска но не губи надежда пък кой знаи може да да помисли и до реши че е напровил грешка и че те абича или поне харесва

Crazy_Element
09-23-2006, 22:02
ае незнам ако некое момиче което ми харесва и ми каже коще и в форум че ме обича бих се върнал при нея и да и простя че ми е казала че не ме обича преди това ае.. деам лапешка работа излгежда това момче не я харесва аре :) Деси ще живееш няколко години с тфа и ще ти мини аз изживявам 1вата :( не е лесно секи път когато я/го видиш и всичко .....

09-25-2006, 19:06
Втори шанс няма да имам..на мен ми е повече от ясно.Той не иска нищо да стане..просто не знам.. :smt022спокойно мой и той но е мноого сигурен какво точно иска но не губи надежда пък кой знаи може да да помисли и до реши че е напровил грешка и че те абича или поне харесване мисля че той ще размисли..

Lorraine
09-25-2006, 19:07
Втори шанс няма да имам..на мен ми е повече от ясно.Той не иска нищо да стане..просто не знам.. :smt022спокойно мой и той но е мноого сигурен какво точно иска но не губи надежда пък кой знаи може да да помисли и до реши че е напровил грешка и че те абича или поне харесване мисля че той ще размисли..тва бях аз..

Pimki
09-27-2006, 14:46
emi ne moje pyrvo edno posle drygo na vseki my se sly4va da strada nadqvam se da se opravi6 skoro i da prieme6 priqtelstvoto :-)

09-28-2006, 14:29
emi ne moje pyrvo edno posle drygo na vseki my se sly4va da strada nadqvam se da se opravi6 skoro i da prieme6 priqtelstvoto :-) nqma da priema priqtelstvoto i ti go znae6..toi sy6to!

P.P.ne sym lognata 6toto nqam vreme..cunki na vsi4ki :-)

Lorraine
09-29-2006, 13:08
ex,deca deca..syberete se be.ta detskata lubov e nai-iskrena i 4ista.Vie se obi4ate-ne spiraite lubovta si takaхм..така е..Ама някои хора не разбират от дума..както и да е-вече сичко приключи..опитах се още няколко пъти,но пак нищо.."happy and" .. :smt010

Павел
09-29-2006, 13:09
Ам...наистина уважавам чувствата ти!Много ясно че няма да приемеш приятелството!Приятелство няма...знам го!Тоест уважавам супер много чувствата ти и супер много съжалявам че той не е избрал теб...Тоест според мен не си дошла да търсиш тук съвет а си дошла да разкажеш историята си и да получиш ,алко състрадание.Тоест може би искаш някакъв съвет тоест да ти каже някои направи това това и това и това което правиш да е супер лесно и да успееш...Но ти отхвърляш всичко.Решила си си че няма да се откажеш че ще се бориш и че ще го обичаш независимо от всичко!Наистина много искам да съм като теб!Да съм толкова силен...Тоест имам подобната история която изживявам в момента...само че с разликата че не смея да излея чувствата си...и незнам как нямам смелост...просто ме е страх че ако не изпитва това което и аз е свършено с мен!Незнам..просто исках и аз да си кажа каквото ми беше на сърцето защото ми е някак гадно да говоря за това с приятели.Просто....нз продължавай!Не се отказвай...защото имаше една приказка: "Всеки мъж може да бъде с всяка жена, стига да знае как" Та същото е и за жените...просто намери начина!

Lorraine
09-29-2006, 13:22
Ам...наистина уважавам чувствата ти!Много ясно че няма да приемеш приятелството!Приятелство няма...знам го!Тоест уважавам супер много чувствата ти и супер много съжалявам че той не е избрал теб...Тоест според мен не си дошла да търсиш тук съвет а си дошла да разкажеш историята си и да получиш ,алко състрадание.Тоест може би искаш някакъв съвет тоест да ти каже някои направи това това и това и това което правиш да е супер лесно и да успееш...Но ти отхвърляш всичко.Решила си си че няма да се откажеш че ще се бориш и че ще го обичаш независимо от всичко!Наистина много искам да съм като теб!Да съм толкова силен...Тоест имам подобната история която изживявам в момента...само че с разликата че не смея да излея чувствата си...и незнам как нямам смелост...просто ме е страх че ако не изпитва това което и аз е свършено с мен!Незнам..просто исках и аз да си кажа каквото ми беше на сърцето защото ми е някак гадно да говоря за това с приятели.Просто....нз продължавай!Не се отказвай...защото имаше една приказка: "Всеки мъж може да бъде с всяка жена, стига да знае как" Та същото е и за жените...просто намери начина!Ами..аз смятам че се борих достатъчно сега,направих и невъзможното да си го върна пак,но не успях.А и той не иска да е с мене..какво мога да направя?Не мога да го задължа да бъде с мен,щом не иска.А и вече нямам надежда никаква..всичко се срути малко по малко и не може да се възстанови!Ммм..мерси за думите все пак,но се отказвам вече..нищо няма да постигна-знам го..колкото и да ми е трудно да го оставя..защото знам колко много ми костваше за да го спечеля първия път..и то по чата..успях..но сега няма да успея да поправя това което направих,не защото не мога,а защото той не желае..причините може да са много..най-вероятно друго момиче..знам ли и аз..обичам го(то това кой ли вече не го разбра) ама се отказвам от него..

Lorraine
10-02-2006, 15:09
Emi ve4e moga da kaja 4e opitah vsi4ko i ni6to ne postignah..naistina vsi4ko..az li ne6to ne go praq kakto trqbva ili kakvo? :-s

Obitax
10-02-2006, 15:11
abe bolite fara .... :)

Reich_06
10-02-2006, 16:41
abe macka tova koeto ti se slu4va e ujasno!tova e fakt!ama edva li ne imam 4uvstvoto 4e se zaqjda6 s vsi4ki koito sa ti otgovorili!!!koito i kakuvto i suvet da ti dade vse ne te ustroiva!qvno nikoi ne moje da ti pomogne no pone ne se otqjdai na horata koito se opitvat!

detelina
10-02-2006, 17:02
ти сама си си виновна че си му казала че не го харесваш и че искаш да сте само приятели сега (не искам да те дразня но можеше да сте заедно)ti kakо очакваше след като си му казала че не го харесваш тои да ти каже "обичам те " ли??? [-(

Lorraine
10-03-2006, 15:59
ти сама си си виновна че си му казала че не го харесваш и че искаш да сте само приятели сега (не искам да те дразня но можеше да сте заедно)ti kakо очакваше след като си му казала че не го харесваш тои да ти каже "обичам те " ли??? [-(Виж кво-знам че сгреших и съжалявам!Виждам си шибаната грешка ама не моа да я оправя!Не съм очаквала от него да ми каже че ме обича,понеже не е така!Няма нужда да чувам нещо,когато това не е вярно!От друга страна..той е единсвения който съм обичала толкова силно и сега просто няма начин да го забравя..просто няма!

П.П.Може и да се заяждам,за което съжалявам..но се промених откакто стана това..даже и това да не е добре..не ми пука вече!

azbeeeeee
10-03-2006, 19:36
az podkrepqm mom4eto, v pravoto da ne iska da e s teb.za6to ne go ostavite namira a postoqnno govorite zad garba mu.parvo ne go poznavate za da govorite i vtoro ne znaete kak to4no stoqt ne6tata mejdu tqh.samo 6te vi kaja ostavete go da si jivee jivota 4oveka.problema ve4e e re6en nali?

OPEL
10-04-2006, 05:10
Виж кво-знам че сгреших и съжалявам!Виждам си шибаната грешка ама не моа да я оправя!Не съм очаквала от него да ми каже че ме обича,понеже не е така!Няма нужда да чувам нещо,когато това не е вярно!От друга страна..той е единсвения който съм обичала толкова силно и сега просто няма начин да го забравя..просто няма!

П.П.Може и да се заяждам,за което съжалявам..но се промених откакто стана това..даже и това да не е добре..не ми пука вече!
Добре бе. Разбирам те. Боли те, тъжно ти е, кофти ти е, дори и ако искаш и е*ано ти е, ама вече много драматизираш, не мислиш ли. Ти си красива, здрава, с добър характер. Ще си намериш друг, даже теб ще те намерят. Вдигни си високо главата, спри да ходих приведена, гледай напред и мисли за други неща. Нима в даскало няма проблеми, за които да мислиш??? Нима си нямаш да учиш??? Айде не бъди такава. Разпусни. Усмихни се. Като се усмихнеш ставаш 2 пъти по красива, а и от мръщене излизат много повече бръчки отколкото когато си усмихната. Не разбра ли че той не те заслужава. Айде да беше на 16-18, да не можеш да го рабравиш, ама... На 14 сме бе. Колко пъти и аз съм си казвал, че не мога, но след месец... всичко е по старому. Така че усмихни се, кажи му на него и всичките ти проблеми- "да му е*а м**ката" и отивай някъде с приятели.
П.С. Сега, ще ми се сърдиш ли???

Lorraine
10-04-2006, 13:22
az podkrepqm mom4eto, v pravoto da ne iska da e s teb.za6to ne go ostavite namira a postoqnno govorite zad garba mu.parvo ne go poznavate za da govorite i vtoro ne znaete kak to4no stoqt ne6tata mejdu tqh.samo 6te vi kaja ostavete go da si jivee jivota 4oveka.problema ve4e e re6en nali?Breh..mnogo edno takova mnenie..da ne bi da znae6 kak stoqt ne6tata po-dobre ot men samata?Pyk i nikoi do sega ne e vzemal stranata na nqkogo v tozi forum(kakto ti za6titava6 nego) i da e podkrepql taka 4oveka za koito stava duma..ne znam ama TI mnogo mnogo mnogo me symnqva6.. :smt019

Lorraine
10-04-2006, 13:27
Виж кво-знам че сгреших и съжалявам!Виждам си шибаната грешка ама не моа да я оправя!Не съм очаквала от него да ми каже че ме обича,понеже не е така!Няма нужда да чувам нещо,когато това не е вярно!От друга страна..той е единсвения който съм обичала толкова силно и сега просто няма начин да го забравя..просто няма!

П.П.Може и да се заяждам,за което съжалявам..но се промених откакто стана това..даже и това да не е добре..не ми пука вече!
Добре бе. Разбирам те. Боли те, тъжно ти е, кофти ти е, дори и ако искаш и е*ано ти е, ама вече много драматизираш, не мислиш ли. Ти си красива, здрава, с добър характер. Ще си намериш друг, даже теб ще те намерят. Вдигни си високо главата, спри да ходих приведена, гледай напред и мисли за други неща. Нима в даскало няма проблеми, за които да мислиш??? Нима си нямаш да учиш??? Айде не бъди такава. Разпусни. Усмихни се. Като се усмихнеш ставаш 2 пъти по красива, а и от мръщене излизат много повече бръчки отколкото когато си усмихната. Не разбра ли че той не те заслужава. Айде да беше на 16-18, да не можеш да го рабравиш, ама... На 14 сме бе. Колко пъти и аз съм си казвал, че не мога, но след месец... всичко е по старому. Така че усмихни се, кажи му на него и всичките ти проблеми- "да му е*а м**ката" и отивай някъде с приятели.
П.С. Сега, ще ми се сърдиш ли???tam e rabotata 4e nikoi tuka ne moje da razbere kakvo mi e..vseki go 4uvstva razli4no sam po sebe si i nikoi ne moje da znae kakvo mi e sega na men..nito kolko me boli,nito kolko go obi4am..kazah ve4e 4e go ostavqm za tezi ot vas koito ne sa go razbrali.A i ne sym pisala tema tuka za da me izkarvate vinovna edva li ne za tova 4e iskam da opravq tova koeto napravih!!!Problema ne e 4e nqma da go zabravq ili nqma da si namerq drug..priqtel moga da si hvana kogato mi skimne..no obi4am nego i ne vqrvam tova skoro da se promeni!!! :!:

CrazyWitch
10-04-2006, 14:07
Просто спри да пишеш в темата.. Зае*и го тоя.. И не си го изкарвай на форумците..
Той си е решил така.. На сила хубост не става.
Един живот имаш .. ко си губиш времето. Помисли си добре.. Айде късмет от менЯ.

mgxpower
10-04-2006, 15:40
Спри да му лижеш подметките на тоя...остави го ...после ще осъзнае кво изпуска..ама ще е късно и тогава ще му дадеш един http://boinc.bio.wzw.tum.de/boincsimap/forum/images/smiles/boxing2.gif

OPEL
10-04-2006, 17:32
Всички казваме че не можем да забравим предишния, а пък става точно обратното.
MG-X-Power- това и се казва вече 8 страници, ама тя не слуша. Казва и се по хиляди начина, увърта и се до безкрай, и се гледа да и се угоди, ама тя не слуша. Тя е наивна.
Иначи си на 100% прав.

azbeeeee
10-04-2006, 17:54
az podkrepqm mom4eto, v pravoto da ne iska da e s teb.za6to ne go ostavite namira a postoqnno govorite zad garba mu.parvo ne go poznavate za da govorite i vtoro ne znaete kak to4no stoqt ne6tata mejdu tqh.samo 6te vi kaja ostavete go da si jivee jivota 4oveka.problema ve4e e re6en nali?Breh..mnogo edno takova mnenie..da ne bi da znae6 kak stoqt ne6tata po-dobre ot men samata?Pyk i nikoi do sega ne e vzemal stranata na nqkogo v tozi forum(kakto ti za6titava6 nego) i da e podkrepql taka 4oveka za koito stava duma..ne znam ama TI mnogo mnogo mnogo me symnqva6.. :smt019

xexe izob6to ne vi poznavam,ne se samnqvai.ili ti e stranno nqkoi da za6titava mom4eto a?podkrepqm mom4eto za6toto go napadnahte si4ki bez nikakva pri4ina.6tom ne iska da e s teb uvajavi re6enieto mu i spri da pi6e6 6tot uj spiram spiram a prodaljava6,a i be6e priznala gre6kata si...dano da znae6 za drug pat.

P.S macka nqmam ni6to protiv kam teb,samo napisah kakvo mislq :)

azbeeeee
10-04-2006, 17:58
Спри да му лижеш подметките на тоя...остави го ...после ще осъзнае кво изпуска..ама ще е късно и тогава ще му дадеш един http://boinc.bio.wzw.tum.de/boincsimap/forum/images/smiles/boxing2.gif

po to4no tq trqbva da osaznae kakvo e zagubila a ne toi,tq e sgre6ila v slu4aq.az e to4no tva ne razbiram: 6to toi trqbva da se osaznae pri polojenie 4e ni6to ne e napravil??mislete malko ne pi6ete na izust

CrazyWitch
10-05-2006, 09:33
Спри да му лижеш подметките на тоя...остави го ...после ще осъзнае кво изпуска..ама ще е късно и тогава ще му дадеш един http://boinc.bio.wzw.tum.de/boincsimap/forum/images/smiles/boxing2.gif

po to4no tq trqbva da osaznae kakvo e zagubila a ne toi,tq e sgre6ila v slu4aq.az e to4no tva ne razbiram: 6to toi trqbva da se osaznae pri polojenie 4e ni6to ne e napravil??mislete malko ne pi6ete na izust

Работата е там, че всеки прави грешки. Ако не бях простила за една грешка на приятеля ми нямаше днеска да правим 11 месеца, а щеше да се правим на "Яж ми гъзЪ".
Ако беше влюбен в нея щеше да се жертва..
Явно не е! Това означава, че нея я боли повече ... явно.. Това е моето мнение провокирано от твоето.

АТАКАБГ
10-07-2006, 02:40
е тва е да се преебеш от инат :roll:

Lorraine
10-07-2006, 05:57
Спри да му лижеш подметките на тоя...остави го ...после ще осъзнае кво изпуска..ама ще е късно и тогава ще му дадеш един http://boinc.bio.wzw.tum.de/boincsimap/forum/images/smiles/boxing2.gif

po to4no tq trqbva da osaznae kakvo e zagubila a ne toi,tq e sgre6ila v slu4aq.az e to4no tva ne razbiram: 6to toi trqbva da se osaznae pri polojenie 4e ni6to ne e napravil??mislete malko ne pi6ete na izustми 1-аз съм се осъзнала..вярно е че аз сгреших а не той,това го знам!А и под осъзнае се имаше предвид да помисли дали това което е било преди е значело нещо за него.Ако беше така,щеше да сме заедно вече ама..

П.П. смятам че въпроса е решен вече.. :smt010

Pimki
10-07-2006, 16:51
Vyh jiva li e taq tema o6te
sly6ai mila.. trqbva da sybere6 kyraj i da my go kaje6 vav o4ite plus tova seki den se vijdate ... uspeh cunki :smt008

10-08-2006, 15:31
of maaaaaa,ari prestani sas tupata si tema i ostei mom4eto namira!!! mn dosadna napravo neznam kak ta trai...
i kvo ti si na 14 tai li??? abe vie malki lapeta nedorazviti az kato bqh na 14 o6te igrah na lastika na ulicata,vie vliubeni ve4e,revat,stradat o6te malko shsa samoubiqt,are prestavai ve4e 4e nikoi nemoje da ti trae glupostite