PDA

View Full Version : Moderated: Да изчакам ли още 1-2 месеца, за да се опознаем?



OPEL
09-21-2006, 19:14
В ново даскало съм, и в класа ми има едно момиче което е много хубаво. Направо с изваяна фигура. Мила, умна и добра е. По характер си пасваме (горе-долу). И двама обичаме с сърказъм и ирония да изразяваме мнението си. И до тук нищо необичайно. НО се чуда дали не изчакам още поне 1-2 месеца, за да се опознаем по добре. Това е първия проблем. 2 проблем е че сме от един клас и после може би малко по "трудно" ще се гледаме в очите. И трето, последно знам че тя харесва моя адаш-Георги. Всъщност с него сме много добри приятели и... незнам как да постъпя. Аз говорих с него и той каза че не е харесва, а само му е симпатична. Но той е такъв че... сещате се. Много неразбрано е, за мен също е така и незнам какво да правя. А и това не е всичко. С нея ще мога да бъда от 7:30 до 21-22 часа. Абе ако някой ми помогне ще му бъда много благодарен.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Lorraine
09-21-2006, 19:16
Еми пич,не отлагай!Това е най-тъпото нещо което можеш да направиш!Бъди искрен със себе си и с нея..просто го направи.Мисля че не е безразлична към теб..друго няма какво да кажа..просто действай!Айде успех :)

OPEL
09-21-2006, 19:38
Да но аз е познавам едва от 4 дни. Имам и един скайп и един телефон. Нищо повече и се чуда дали да изчакам малко да се опознаем повече. А и ме е страх да не загуба приятел. Ако се окаже че и той е харесва, ще ми бъди доста гадно и доста трудно ще хода на даскало. Е имам 3 дни за "размисли и страсти". Все пак благодаря. :D

Lorraine
09-21-2006, 19:40
Да но аз е познавам едва от 4 дни. Имам и един скайп и един телефон. Нищо повече и се чуда дали да изчакам малко да се опознаем повече. А и ме е страх да не загуба приятел. Ако се окаже че и той е харесва, ще ми бъди доста гадно и доста трудно ще хода на даскало. Е имам 3 дни за "размисли и страсти". Все пак благодаря. :De kvo zna4enie ima 4e q poznava6 ot 4 dni.. :smt017 ..6tom q haresva6 -davai ..za da ne syjalqva6 posle 4e si si propilql 6ansa!!!

JuLiTo0o0o
09-21-2006, 19:58
opoznavai q po nai burziq na4in i deistvai :P

strange__
09-21-2006, 21:24
Не отлагай,когато става въпрос за чувства....сега ще е,за да я опознаеш,после защото ще се нуждаеш от още време и накрая нищо няма да е същото :!: Действай сега,казвам ти ще си биеш главата след време :? Поне и кажи какво изпитваш и чуй нейното мнение,тогава ще прецениш как да действаш 8)

OPEL
09-22-2006, 06:35
В неделя ще излезнем заедно. Ей така-да се поразходим. Та дали ще му бъди времето за истината??? И ако се сещата как да и го призная, и да не изглеждам като идиот. За да не стане като темата "аз го харесвам, а той се оказа тъп". Мисля че от писаното се разбира че... нямам много опит и незнам как ще и хареса да и го кажа.

09-22-2006, 06:47
vij sq pi4 ne se prei na tolkova izostanal 6tom si q navil da izlezete ei tei i su6to taka moje da posednete nqkude bla bla bla i da i go kaje6 pravo v o4ite
ne e tolkova slojno i kazva6 naprimer Mn si gotina ot miga v koito te vidqh na daskalo mislq samo za teb i tq kato se :oops: :oops: :oops: na4i :smt007 :smt007 :smt007 :smt008 :smt008 :smt008
moito mnenie e 4e i tq te haresva ama ako iz4aka6 90% nqma da ima6 2ri 6ans aaaaaaa i pi6i ko e stanalo posle

koalka
09-22-2006, 07:07
Ами в неделя според мен е подходящият момент да и го кажеш,а и ще се поразходите.Поговорете си.

strange__
09-22-2006, 07:11
Първоначално бъди мил...ако има мозък (а ти казваш,че е така) дори и един поглед ще е достатъчен,за да подразбере за намеренията ти,после уж случайно се озови на няколко см от нея и я погледни право в очите-идеален момент да и кажеш колко е красива,после се отдръпни и просто и кажи,че от първия миг,в който си я видял не можеш да спреш да мислиш за нея...но това е някакъв сценарии,ако искаш остави нещата просто да се случат,за цялата среща все ще има 1 подходящ момент :wink: Айде...и както казаха преди мен пиши кво е станало после ;-)

OPEL
09-22-2006, 07:53
Е щом мислите че по добре да го направя-така да бъде. Иначе не аз е навих, по скоро бяхме двамата. Дано всичко мини по вода, че иначе 5 години ще се гледаме супер трудно. Каквото такова. Трудно ще и го кажа, ама... ще се жертвам за моето добро. И ще пиша. Благодаря на всички.

KisskilleRcHe
09-22-2006, 07:57
Абееее кфо се чудиш... Действай бе братле и да не ти пука..... Кфо толкова може да стане после да не си говорите... Аидеее дейставай и да не ти пука от никой и от нищо.....