PDA

View Full Version : sled seriozna vruzka??



JuLiTo0o0o
09-21-2006, 20:07
spored vas imam li shans s 4ovek koito e prikliu4il seriozna vruzka {pove4e ot 2 godini} predi 3 meseca !naqsno sum 4e ne moje da me obi4a! dali 4ovek sled tolkova dulga vruzka e otvoren kum drugite ? vi kak smqtate? blagoraq mnogo predvaritelno! :roll:

TeditoOoo
09-21-2006, 20:18
Ami spored men moje.Minali sa 3 meseca i toi moje bi iska da zabravi tazi lubov,a tova stava nai-dobre kato si nameri druga.

sherry
09-21-2006, 20:39
Абе честно ще ти говоря...Ако обичаш някого и сте ходили години, после много време ти трябва докато се съвземеш. Това не значи, че не можеш да си харесаш други хора, но просто ще ти е трудно да приемеш мисълта, че с бившия ти партньор нещата са свършили. Зависи и от тяхните взаимоотношения, де. Не ги знам защо са скъсали, но момчето може още да изпитва чувства към нея. Кой знае... Опитай се да разбереш какво е станало. Иначе да, може и да стане нещо с него.

ht_7j
09-21-2006, 20:47
Imash shans za vryzka, koqto nqma da prodylji mnogo i v koqto toi edva li shte vlaga neshto ot sebe si. Poveche ot dve godini ne sa nikak malyk period ot vreme i ne se zabravqt za 3 mesetza. Samo se potiskat, koeto e losh variant. Osven ako ne si syglasna da znachish nishto za nego, zabravi go.

Night_lover
09-21-2006, 20:53
ami vij sq i moeto mnenie
na4i li4no az priklu4ih 1 vruzka na mesec ama
i sled pak tolkova vreme mi e gadno
taka 4e zavisi ot samiq 4ovek , zavisi do kakva stepen si vlaga6 4ustvata

ht_7j
09-21-2006, 21:02
Ami spored men moje.Minali sa 3 meseca i toi moje bi iska da zabravi tazi lubov,a tova stava nai-dobre kato si nameri druga.

Tova e nai-izvestniq mit v istoriqta na liubovta! Obichash nqkogo i stradash po nego i si namerish drug/a??????? Tova ima obraten efekt! Vijdash samo neq, iskash tq da lqga do teb, sravnqvash vsichko s neq...."novata" ne pomaga :(

LP_girl_14
09-21-2006, 21:02
Определено ще му трябва известно време за да подреди мислите и чувствата си.2 години са страшно много време и никак няма да му е лесно да изтръгне онова момиче от сърцето си.НО ти си длъжна да го подкрепиш,да му кажеш че може да разчита на теб,да му покажеш с поведението си че го харесваш и искаш да си с него.Просто не избързвай,за да не стане така че да е с теб без да има чувства,просто защото отчаяно иска с теб да забрави предишната.АКо нещата между вас се задълбочат не започвай връзка с него като знаеш че още обича другата.Не избързвай,спечали го лека-полека и после след като се изясни сам със себе си го остави да прецени дали е готов за нова връзка или още смята да живее в миналото.Мисля че ще успееш,но се иска много постоянство,търпение и най-вече чувства :wink:

strange__
09-21-2006, 21:05
Всъщност вероятно нещата ще се получат така както ти се иска...или поне ще се заблуждаваш,че е така.Ако той я е обича ти ще си само бледо копие на нея,защото в неговите очи тя е съвършена,с времето чувствата муъ вероятно ще се променят,но не се знае колко ще трае всичко :roll: Ако си сигурна,че искаш да си с него,хубаво е да се подготвиш за това :wink:
П.С. Знам,че звучи грубо,но виждам как мой мн близък приятел прави точно това с едно момиче в момента...и все пак успех ;-)

same
09-22-2006, 09:52
Zna4i interesnoto e,4e pri men situaciqta e absoliutno su6tata...bukvalno dori i kato 4isla.Hodih s 1 momi4e 2 godini i se razdelihme predi 3 meseca.I znam li moga da ti kaja sega kak vijdam ne6tata...Znam li...Kolkoto i grubo da zvu4i,v momenta za mene momi4etata ne sa ni6to drugo osven cici,zadnik,bedra i t.n.Moje bi za6toto bqh mnogo naranen predi 3 meseca :-k ...Nz i az...Ima 1 momi4e,koeto e malko po-specialno ot drugite.Haresva mi i kato 4ovek i kato vun6nost,no pyk ne mislq da se zanimavam.Pone ne sega.Sega obru6tam dosta pove4e vreme na sebe si.Ne mi puka osobeno za drugite.6etam s priqtelite i si pravq kefa.Pri mene po-lo6oto e,4e s taq biv6ata sme v edin klas,no povqrvai mi tova gram ne mi vliqe vurhu mnenieto za okolniq svqt v momenta.Tyi 4e moq suvet e,4e ako se probva6 sega,tova mom4e nai-mnogo da te izpolzva da re4em samo i edinstveno za sexa i da nqma 4ustva kum teb...no pyk razli4ni sa horata taka 4e vsi4ko e vuzmojno.

priti_kiti
09-22-2006, 10:56
ами.. зависи си от момчето.За някои 3 месеца са достатъчни да забравят някой,за други и 6 не стигат. Така че.. незнам както прецениш,аз лично не виждам нищо лошо.. може и да не те обича още,но ако се опознаете може с времето да се обикнете :)

gery_to
09-22-2006, 11:04
Oпитай нищо няма да загубиш,освен може би това че може да останеш разочарована.3 месеца не са много но не са и малко!някой хора бързо забравят а други немогат дори и за цял живот!2 години са много време,той я е обичал,тя все пак е станала част от живота му.може и да е забравил,може и да търси подходящия заместител,човек който ще му помогне да я забрави.тя ще е идеала му за жена,ще сравнява всички с нея,абе с две думи не се захващай по добре[/b]

iiirish
09-22-2006, 11:06
връзката им е била сериозна, нали? но въпреки това са се разделили поради една или друга причина! след две годишна връзка, последвата от раздяла, според мен не трябва да се очакваш нищо. решението за такава раздяла е трудно, а щом вече е взето, значи е окончателно

Krem4eto
09-22-2006, 17:32
spored vas imam li shans s 4ovek koito e prikliu4il seriozna vruzka {pove4e ot 2 godini} predi 3 meseca !naqsno sum 4e ne moje da me obi4a! dali 4ovek sled tolkova dulga vruzka e otvoren kum drugite ? vi kak smqtate? blagoraq mnogo predvaritelno! :roll:

Минали са 3 месеца!!!Все пак може да не я е забравил напълно,но според мене може да почне нова връзка!!!

miloto_girl_4e
09-22-2006, 17:36
Ти не се ли заета(поне така пише в подписа ти ...), аре не казвай, не е моя работа ...
По темата :arrow: това е строго индивидуално, зависи си от човека, някои хора преживяват раздялата по-дълго време, особено като връзката е била толкова дълга, но на някои им минава по-бързо, а и може въпросното момче да не е наранено от тази раздяла, такаче ...
Не бих могла да ти отговоря на въпроса, колкото е възможно да е отворен вече за друга връзка, толкова е и възможно още да преживява раздялата...

Mikohito
09-22-2006, 17:40
Според мен е възможно но ще е добре ако успееш по някакъв начин да разбереш дали той е прекратил връзката или тя.Защото това е важно.Ако той е прекратил всичко значи е спрял да я обича и не иска да се събират отново така че ще имаш големи шансове.Но ако приятелката му е скъсала връзката значи може той все още да я обича.Но все пак непропускай да опиташ ако наистина го харесваш.Успех.

Nifada_
09-22-2006, 17:50
Може всичко да е както трябва. Но може да се случи така, че той изведнъж да осъзнае, че не я е забравил и просто да си тръгне, като ти обясни, че иска да си останете приятели, че си много готина, но още я обича. Две години не са малко да си с някой, а три месеца не са достатъчни да го забравиш. В началото може да е ядосан, дори да я мрази, но като минава време страстите се успокояват и той ще започне да разсъждава трезво. Ще си даде сметка за много неща и нищо чудно да започне да страда по нея, което ще те съсипе.
Не ти казвам всичко това, з да те отчаям, а за да си готова че може да настъпи такъв момент и да се бориш за него.И още нещо - в никакъв случай не ставай кошче за душевни отпадъци. Когато иска да сподели го изслушвай, дори давай съвет ако можеш, но не позволявай да говорите само за това. Опитай да създадеш отношения, които да засягат само него и теб. Такива, в които тя няма място и не предизвикват у него асоциации за предишната им връзка.

Nightmare
09-22-2006, 17:55
Всичко зависи от това дали той има още силни чувства към бившата си приятелка, дали е готов да създаде нова връзка, дали го иска. Това, което е наи неприятно, е че има голяма вероятност да те сравнява с бившата си приятелка. Можеш да пробваш. Но не бързай прекалено много. По добре първо прекарай известно време с него без да сте заедно, за да свикне с теб и с присъствието ти в живота му.

JuLiTo0o0o
09-22-2006, 20:01
blagodarq mnogo na vsi4ki za suvetite shte vi poslu6am i 6te se borq za nego no malko po malko!nadqvam se da uspeq ako ne mislq 4e nqma da izgubq mnogo kato se ima predvid kakuv beshe jivota mi predi da go sreshtna! nqkoi povdigna vuprosa dali sum zaeta v podpisa mi pishe 4e obi4am nqkogo no ne 4e sum s nego :smt010 oshte vednuj blagodarq na horata koito oburnaha vnimanie na problema mi !