PDA

View Full Version : Pomognete na edno ot4aqno sarce!!!



09-21-2006, 20:50
Zdraveite,sladuri!!!Ot dosta vreme pose6tavam foruma i eto,4e dnes se re6ih i az da pusna edna temi4ka :)
I taka,problema mi e sledniq:poznavam vaprosnoto mom4e ot okolo godina,a ot skoro napravo sam poludqla za nego!Po princip sam dosta sramejliva :oops: i dori da ima moment,v koito da ne e taka,poqvi li se toi-stavam bezmalvna:(I taka prez na4aloto na minalata godina-1vata mi v ob6toto ni u4ili6te me zagovarq6e,no ne go vzemah naseriozno i toi prestana:(I ottogava sme samo na pozdrav:(((Tova ve4e me iznervq,no vinagi,kogato se opitam da go zagovorq,toi e v kompaniqta na priqteli ili...momi4eta(koito mn mu se lepkat,no si nqma gadje :twisted: )
I taka s momi4eta,s koito se poznava bukvalno ot v4era si govori,a s men ne :shock: (kato se zamislq mai tr da sme sami za da govorim,a az vse sam s fr)?Ina4e mi se usmihva pri pozdrav,ne vqrvam da mu sam protivna!Ne zn dali e tap,sramejliv ili nadut :-k ?V glavata mi e ka6a,pomognete!!!Kak mislite? :cry: kakvo mu stana po dqvolite :cry: I zaslujava li si da se zanimavam s tolkova nepostoqnno mom4e?
6te sam blagodarna ako napi6ete mnenie 10x predvaritelno :-) [/b][/i]

sherry
09-21-2006, 20:52
Ми заговори го, де, голяма работа станала :lol:

Никой от нас не може да ти каже, какво изпитва той към теб(ако изпитва нещо). Навярно си му симпатична. Хубаво е, че си няма гадже. Заговори го, трябва да се сближите някак си.

SeXyTo_f
09-21-2006, 20:55
еми спри го и го попитай защо вече не си говорите...и така... 8-[ попитай го директно...да не ти пука,че има други около вас... 8-[

09-21-2006, 20:58
ok oba4e imam predrasadaci,poneje posledniq pat,kogato go zagovorih ne be6e mn spolu4livo iz4erpih vs si temi za razgovor,a tozi pat toi mal4e6e :twisted: Ne 4e ne moga da go zagovorq,no se strahuvam da ne se povtori nespolu4liviq razgovor ina4e imam mn temi za speaking s nego :-k

TeditoOoo
09-21-2006, 21:02
Ами може би се държи така,защото както ти каза "не си го взимала на сериозно". Той не иска да става за смях или нещо такова,затова спазва дистанция.Абе пробвай се докъто все още не е твърде късно ;) Предполагам,че все още "има мерак" :D

09-21-2006, 21:08
da pravi ste no pri razgovorite ni dosega i toi stava dosta razli4en-govori po-malko,mal4i,no ne si tragva a stoi s men!A tova mal4anie malko me drazni....ili me misli za tapa4ka.BTW nikoga ne se natrapvam i se opitvam da sam drujelubna vinagi(TOVA NE E REKLAMA).

aliq
09-21-2006, 23:40
Ми заговори го, де, голяма работа станала :mrgreen: :smt019 :smt019

Crazy_Element
09-22-2006, 00:04
Zdraveite,sladuri!!!Ot dosta vreme pose6tavam foruma i eto,4e dnes se re6ih i az da pusna edna temi4ka :)
I taka,problema mi e sledniq:poznavam vaprosnoto mom4e ot okolo godina,a ot skoro napravo sam poludqla za nego!Po princip sam dosta sramejliva :oops: i dori da ima moment,v koito da ne e taka,poqvi li se toi-stavam bezmalvna:(I taka prez na4aloto na minalata godina-1vata mi v ob6toto ni u4ili6te me zagovarq6e,no ne go vzemah naseriozno i toi prestana:(I ottogava sme samo na pozdrav:(((Tova ve4e me iznervq,no vinagi,kogato se opitam da go zagovorq,toi e v kompaniqta na priqteli ili...momi4eta(koito mn mu se lepkat,no si nqma gadje :twisted: )
I taka s momi4eta,s koito se poznava bukvalno ot v4era si govori,a s men ne :shock: (kato se zamislq mai tr da sme sami za da govorim,a az vse sam s fr)?Ina4e mi se usmihva pri pozdrav,ne vqrvam da mu sam protivna!Ne zn dali e tap,sramejliv ili nadut :-k ?V glavata mi e ka6a,pomognete!!!Kak mislite? :cry: kakvo mu stana po dqvolite :cry: I zaslujava li si da se zanimavam s tolkova nepostoqnno mom4e?
6te sam blagodarna ako napi6ete mnenie 10x predvaritelno :-) [/b][/i]

Отказвай се докато можешш няма смисал и аз познавам така 1 момиче и вече 1 година съм влюбен в нея и некакъв резолтат вари с по големите и тфа е хх........ тфа е живота каам ти нямаш никаф ШАНС!! ЖИВОТЕ Е ОСТРОЕН С ЦЕЛ "ВИНАГИ ДА ТИ Е ГАДНО"...НИКОГА НЕ СТАВА ТАКА КАКТО ИСКАШ!! просто няма смисал отказвай се кажи си там опитай се аз вече се опитвам 1 годинаи никакъв резултат...

09-22-2006, 07:16
KUSNO E MOME ZA KITKA AKO BESHE PREDI 1 GODINA ExEeEeEeEE DA SI MISLILA NA VREME PO DOBRE ZABRAVI GO DORI I DA TE HARESVA SHTE TE OTREJI PONE AZ BIH ama vse pak ,

sa mi hrumna ne6to moje6 da sa promeni6 totalno na primer za 1 put obli4a6 si4ko novo tam grimove pri4eska nam ko si vijda6 go pita6 go 6to ne mi govori6 iska6 li da izlezem na kafe za cql den se 1 put 6a go nameri6 sam da ne ti e tva problema i kat otidete na kafe primerno sled daskalo ili na dr. den ve4e ti si znae6 ...

09-22-2006, 07:22
aha,taka e az sa6to sam opitvala da se otkaja ot nego za6toto ot nqkolko meseca ne mi nosi ni6to razli4no ot taga :cry: No kato go vidq(dori mn da me e qdosal) zabravqm vs i se raztapqm :oops: napravo sam se pobarkala po nego!!!Pooooooomo6t [-o<

not_the_same^
09-22-2006, 07:49
еми замисли се:
и той може да си мисли същото и да си мисли че ТИ не искаш да си говорите.
ако чакаш е малко вероятно да стане нещо- наскоро бях в същата ситуация НЕ ГО ЧАКАЙ НЕГО!!

Lorraine
09-23-2006, 07:07
СРАМА И СТРАХА СА НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ГРЕШКИ..не го допускай,мила щото ще съжаляваш!Действай сега и дано стане нещо..айде успех :wink:

alkobalko
09-23-2006, 07:11
Ами направи един последен опит. Заговори го и виж как ще реагира. Ако пак не се получи нищо, май е най-добре да спреш да си мечтаееш за него.

09-23-2006, 16:40
Ok,blagodarq vi ot sarce,taka i 6te napravq-6te go zagovorq za posleden pat i ako prodaljava da se darji kato idiot priklu4vam vsqkakvi vzaimootno6eniq ::: ,osven pozdrava de!Vse pak 6te se radvam da pro4eta o6te mneniq po vaprosa :-) [/code]