PDA

View Full Version : RQDKA I DULGA KOSA :(((



:(((
09-21-2006, 21:40
kosatata mi e dosta rqdka a i sega e pusnah da raste...okolo 10-15 sm e i mnogo hora mi kazvat 4e izglejda adski rqdka...kakvo da pravq?

siXt_senSe
09-21-2006, 21:42
Или си присади още коса или по-добре не я пускай толкова дълга щом не стои добре

miloto_girl_4e
09-21-2006, 22:02
Отиди на добър фризьор, той ще ти направи прическа, която да ти отива и да не си личи толкова, че ти е рядка косата :wink:

Joey Tempest
09-21-2006, 22:12
Момче или момиче си и на каква възраст? Това с присаждането не е много добра идея. Омазнява ли ти се косата? Ако се омазнява бързо, може това да е причината да изглежда рядка. Мий я по-често. Ако искаш, ще ти кажа и с какви шампоани. Разресвай я също често. За обем можеш да я тупираш, но според мен това не е много добра идея, защото се изтощава и накъсва. Дай малко повече инфо каква ти е косата (права/чуплива, естествен цвят/боядисана).

:(((
09-22-2006, 08:47
Момче или момиче си и на каква възраст? Това с присаждането не е много добра идея. Омазнява ли ти се косата? Ако се омазнява бързо, може това да е причината да изглежда рядка. Мий я по-често. Ако искаш, ще ти кажа и с какви шампоани. Разресвай я също често. За обем можеш да я тупираш, но според мен това не е много добра идея, защото се изтощава и накъсва. Дай малко повече инфо каква ти е косата (права/чуплива, естествен цвят/боядисана).
mom4e sum na po4ti 18 godini...na4ipena e v dolnite krai6ta ne sum q boqdisval...kajete mi nqkakuv na4in ili maska za sgustqvane...

fti4ka
09-22-2006, 12:39
мен са ми казвали за една рецепта за сгъстяване ма не я помня точно.. знам че корени от коприва се варят и после се прецежда водата слага се в шише и с тва се мажеш всяка вечер.. обаче щом си момче за кво си пускаш дълга коса бе?! много е грозно.. да не си метъл?

09-22-2006, 13:32
Ми острижи се 0 номер.

SuPeRSlaDkA
09-22-2006, 13:39
Еми най-добре се подстрижи :mrgreen: щом ти е рядkа косата - значи не е зa теб дългата коса O:)

OPEL
09-22-2006, 14:11
Металите са фън. За да не изглежда рядка, нама да ходиш на бръснар. Обрасни си е сам у вас. Така ще предобий невероятен блясък.
Не бе майтап, ама като е обръсниш, няма ли да стане по гъста. Например с брадата е така.

Joey Tempest
09-22-2006, 19:01
Ей, ей, ей!!! Стига с тия метъли бе! :D

Има си отделна тема. [-X

А по тази тема - приятел, пусни си косата още малко по-дълга, така ще се акцентира на дължината й, а не на гъстотата й. Освен съветите, които дадох по-горе, съм съгласен и с мнението на miloto_girl-4e. Това също е добра идея. Фризьорите правят чудеса. :mrgreen: