PDA

View Full Version : sex



09-21-2006, 21:48
ooof hora,nz iskam da pravq sex ,taka mislq,pravi mi se,ne enqkva detksa rabota,oba4e se 4udq dali kato go napravq i posle ne6to 6et se promeni v smisul v nas ,dali nqma da imam poe4e zaduljeiq,nqkvi takiva,dali na6te nqm ada gledat na men ve4e kato na drug 4ovek!a we takiva raboti!
sry za latinicata

CrazyWitch
09-21-2006, 21:51
По-добре се извини за правописа си :-) .
Ем .. на колко години си все пак .. Малко инфо дай за себе си.

09-21-2006, 21:53
dam sry i za pravopisa prosto mi e tumno v momenta v stata !emi na 16 i polovina sum!de da znam pritesnqvam se ot otva kakvo 6te kaje maika mi po vuprosa 6toto ako go napravq nqma 6ans da ne i kaja a nz tq kak 6et go prieme ,po princip e super gotin 4ovek ama de da znae6!

MidnightScream
09-21-2006, 21:55
ami.. zapochvat pritesneniqtaa.. oh sa bremenna li summm ... i t.n. inache ne se promenq nishto osven zaduljenieto kum sex-a spored men ... ne se prevrushtash izvednuj v nqkuf zrql... prosto mislish kak ako se okaje che si bremenna kak she kajesh na vashteee kak shti se karat ... i nqkakvi takivaa.. :) nqma nishto losho v sex-a napravi go ako iskash no se pazi MNOGO aide uspeh sladur :)

09-21-2006, 21:58
emi da edno moje da nz no sus sexa idvat i otgovornostite i nz dali sum ogotva da gi poema vs o6te ,6otot koito kvoto si nadrobi tva 6te surba!

NicknameANdPasswORd
09-21-2006, 21:59
I az stradam ot syshttata bolest :) pravi mi se a nemoga .... za momenta ...
Nqma da se promeni
Ne si dlujen/a da kazvash na vashte ko pravish se pak si na 16 basi ne im kazvash che otivash do WC i ne iskash razreshenie ..... Nikoga ne pravete greshkata da im kajete zapochnah polov jivot ! da se spasqvat !

:p ako si f-che :) mojesh da mi call :P shte vidim shte se razberem .... :::

^SwEeT^DrEaM^
09-21-2006, 22:01
emi da edno moje da nz no sus sexa idvat i otgovornostite i nz dali sum ogotva da gi poema vs o6te ,6otot koito kvoto si nadrobi tva 6te surba! Отговорности 0_o те идват ако после се появи тема "ми много ми се искаше амааааааа направих беля и сега съм бременна " . Първо тряя си 100% сигурна че го искаш и си с човек който може да ти донесе тва удоволствие , а не да си легнеш с първия срещнат е така за единия секс :)

09-21-2006, 22:02
ahhaha zabaven si ne otri4am e imam si priqtel sry!a ne moga da ne kaja na mama 6toto 6et e ne6to kato predatelstvo,az spodelqm vs s neq,nz dali 6et raberete de ama vse pak!

^SwEeT^DrEaM^
09-21-2006, 22:14
ahhaha zabaven si ne otri4am e imam si priqtel sry!a ne moga da ne kaja na mama 6toto 6et e ne6to kato predatelstvo,az spodelqm vs s neq,nz dali 6et raberete de ama vse pak! Що пък да не разбере ??? Е подготви я малко преди да и го кажеш ....

Бръмче
09-21-2006, 22:35
ahhaha zabaven si ne otri4am e imam si priqtel sry!a ne moga da ne kaja na mama 6toto 6et e ne6to kato predatelstvo,az spodelqm vs s neq,nz dali 6et raberete de ama vse pak! Що пък да не разбере ??? Е подготви я малко преди да и го кажеш ....

Да... Поискай и пари за презервативи примерно :Р

GLeZoRanA
09-21-2006, 23:24
ahhaha zabaven si ne otri4am e imam si priqtel sry!a ne moga da ne kaja na mama 6toto 6et e ne6to kato predatelstvo,az spodelqm vs s neq,nz dali 6et raberete de ama vse pak! Що пък да не разбере ??? Е подготви я малко преди да и го кажеш ....

Да... Поискай и пари за презервативи примерно :Р Да чудна идея

tZ
09-22-2006, 00:55
Кат толко те сърби шундрата, начешия бе. :-s
Те и без тва сичките още на 14-15 ги разпакетират давай и ти. :|

InitialD
09-22-2006, 01:09
Поредният тъпак с поредната тъпа тема..."кво можели да си помислят за мен?"...да те...кво може абе вие изобщо не се замисляте и направо дай да питаме некой в нета...че немаме акъл!!!

The_Terminator
09-24-2006, 08:04
Ако ще правиш секса прави го без да знае майкати просто

maybelline
09-24-2006, 08:24
Е какъв ти е проблемът?Прави си секс и толкова.Какво ти пука за вашите и някакви си задължения?Никой няма да ти налага повече задължения защото си правил секс.Това дали нещо ще се промени зависи от теб.

krem4et0
09-24-2006, 08:50
Първо на първо не е нужно да споделш с майка си.Аз й споделям доста-много сме близки,но пак не й казах.Наложи се по други причени,а и тя предположи,че след близо 2 годишна връзка това е нормално.Та тя реагира супер нормално,въпреки че е адски консервативна.Все пак това е нещо естествено.Единственото,ко ето би ти казала като майка е да се пазиш,защото отговорността за 1 бебе лежи на плещите на момичето.А дали със сексът идват отговорностите-да,идват.Ако щеш вярвай,но отговорността не е малка и за двамата партньори.Все пак живеем в години,когато СПИН и венерическите болести са ежедневие.А да не говорим за бебенцата.Трябва добре да осъзнаваш рисконете,които поемаш и да се стареш да се предпазиш по всички възможни начини.Като ти се прави секс-прави го,но ВИНАГИ ползвай презерватив.Не слушай думи от сорта-аз ще те пазя.Пази се и ти.

Charlotte_the_Harlot
09-28-2006, 02:50
Мойте пък не се впечатлиха особено. Даже като се застоят гумичките повече при мен (т.е. няма пич) - им викам "Я по-добре вие ги вземете, че ще станат зян". :-D

sexy_tigar4e_MM
09-29-2006, 12:04
ooof hora,nz iskam da pravq sex ,taka mislq,pravi mi se,ne enqkva detksa rabota,oba4e se 4udq dali kato go napravq i posle ne6to 6et se promeni v smisul v nas ,dali nqma da imam poe4e zaduljeiq,nqkvi takiva,dali na6te nqm ada gledat na men ve4e kato na drug 4ovek!a we takiva raboti!
sry za latinicata ami ne,ni6to ne se promenq nikoi ne gleda na teb po-razli4no,spored men devstvenosta ne e kriterii da se ocenqva daden 4ovek, :) . a za zaduljeniq- mi zaduljenieto kum samata teb-da se pazish \:D/

sexy_tigar4e_MM
09-29-2006, 12:06
По-добре се извини за правописа си :-) .
Ем .. на колко години си все пак .. Малко инфо дай за себе си. mi tq otdulu se e izvinila... :smt006